Забременели след инвитро - тема 11

  • 32 322
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 501
Бел, честит рожден ден! Желая ти късмет, много щастие и лека бременност!   bouquet
Днес съм точно минус 12,7 кг.
Усещам една лекота, забравих какво са киселини. Още са ми подути краката, но Фиорчето ме предупреди за тая екстра, че трябва време.

# 676
  • Мнения: 957
Бел, честит рожден ден! Желая ти късмет, много щастие и лека бременност!   bouquet
Днес съм точно минус 12,7 кг.
Усещам една лекота, забравих какво са киселини. Още са ми подути краката, но Фиорчето ме предупреди за тая екстра, че трябва време.

Благородно ти завиждам  Hug  Още две седмици да се виждаме с бебка и да видя и аз какво е  Laughing

# 677
  • Русе
  • Мнения: 311
Честито на мама Вилили да са и живи и здрави  бебоците.
А Кей и аз ти завиждам вече, сигурно е супер да смъкнеш толкова килограми и то бързичко.
И аз имам точно три седмици до срещата с нашата нова госпожица, ако реши да си излезе точно на датата.
Каката и тя все пита колко остана още.

# 678
  • При вещиците
  • Мнения: 1 453
Ихааааа, Кей ти си ударничка. А колко ти беше тоталв +кг до преди раждането?
А аз съм като преродена, само 1,5 ден на антибиотик и след онази газ, съм супер.

# 679
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Леле Кей, я сподели ка6 ги постигна тия - кила  Shocked Shocked Shocked аз все още съм си толко кит колконо бях бременна, а за коремът не ми се коментира....питат ме дали няма още едно бебе вътре  Crossing Arms

# 680
  • Мнения: 553
Честито на мама Вили! Добре дошла при двойното щастие и двойните тревоги! Пожелавам ви безпроблемно и скорошно прибиране у дома.
Днес бяхме трите жени на прегледи. Докторът е доволен от девойките. Аз обаче малко се излагам, та да видим дали няма да ми праснат някои хапчета. Имам проблем с изхвърлянето на лохиите. С първата бременност пак такива усложнения,сега пак. Но каквото-такова. За протокола, аз съм минус 15 кг,точно колкото качих. Сега трябва да свалям старите натрупани.

# 681
  • Мнения: 326
Честит рожден ден, Белnewsm59 Да си жива и здрава и след някой друг месец да си гушнеш съкровището!
Честито и на мама Вили! Много да я радват юнаците й и да я слушкат  bouquet
Кей, поздравления за свалените килограми! Много бързо си успяла да се вталиш.
Аз днес бях при д-р Ташков да нагледам моята хубавица. Пораснала е доста, вече я гледаме на части. По размер на главата сме с 5 дни напред, а по дължина на бедро - със 7 дни. Положението е Паулу Коелю отвсякъде  Joy
Иначе д-р Ташков пак не ми предписа никакви допълнителни витамини, нито пък магнезий. Малко ме е страх да не започнат контракции, защото спирам и Утрогестана вече. От няколко дни имам и нова екстра - чувам пулса си в ушите. Като легна е особено зле. Някоя от вас имала ли е такова чудо? Уж кръвното е в норма, но с това сърце в главата не ми е особено комфортно. newsm78 За пола нямам потвърждение, на ехографа нищо не можа да се види. Надеждата ми е в Сигридов другата седмица - дано и той потвърди, че всичко с бебка/бебчо е наред.

# 682
  • София
  • Мнения: 655
Frany, аз гозабравих този утрогестан вече. Сигридов ми го спря още на първия преглед в 11+ г.с., а като го чуеш колко против магнезия е, няма и да помислиш за него.  Mr. Green  Не знам това сърце в ушите ти защо е, дано да е нещо нормално!  Praynig
Кей, много готино това с кг!

# 683
  • Мнения: 1 368
Франи, аз чувах пулс в ухото си от първите дни след трансфера до към трети месец някъде. Може и по-късно да е било, не помня точно. Първо мислех, че си въобразявам, после, че полудявам. Беше много странно, но го усещах почти постоянно, на моменти много силно Peace
Кей, поздравления за килограмите Hug

# 684
  • При вещиците
  • Мнения: 1 453
Кей, Зу, пак да кажа браво за килограмите!
Франи, то не е сърце в ушите, заглъхване...екстри на бременността, така ми каза док. На мен пък ми писна да пия лекарства Sad

# 685
  • Мнения: 326
Данди, тя и д-р Михова още в 12 г.с. искаше да ми спира Утрогестана, но аз бях си въобразила, че само той ме пази от контракции и евентуално от спонтанен аборт, та тя се съгласи до 14 г.с. да го продължа. После Ташков намали дозата и аз тайно се надявах докрая да си остана на нея (явно съм се пристрастила, хаха/, но днес той ме убеди, че е крайно време да спирам, защото прогестеронът водел до запек и по-лесно образуване на песъчинки в бъбреците. А за магнезия не знам - в темата за декемврийските бебета почти всички мами пият магнезий и някакви добавки, та затова се чудех дали не е задължителен.
Ививката, може би този пулс в ушите е заради увеличеното количество кръв, което сърцето трябва да изпомпва. Ташков каза, че било нормално, само дето аз не се чувствам нормална с този непрекъснат шум. Joy
Лили, така е...хубавите работи изискват жертви. Ще изтърпим всичко, само да са ни здрави дечицата.

# 686
  • Мнения: 2 501
Леле Кей, я сподели ка6 ги постигна тия - кила  Shocked Shocked Shocked аз все още съм си толко кит колконо бях бременна, а за коремът не ми се коментира....питат ме дали няма още едно бебе вътре  Crossing Arms
идея нямам как стана. 23 кг качих, док каза сега ще свалиш 7, ама не позна
Много вода явно съм задържала, а и колко кръв изтече, не е истина.

# 687
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Франи, магнезия не само не е задължителни, ами в някои случаи си е направо вреден. Кажи на Сигридов за тези си притеснения да видиш каква лекция ще ти дръпне. Направо ми се иска да съм там да гледам сеир  hahaha

Кейче, Зу, супер са ви килограмите.

# 688
  • Мнения: 2 501
Аз още си имам сърце в дясното ухо. Чакам с нетърпение да се нормализират нещата.

# 689
  • Мнения: 1 220
Кей, сега прочитам за Димана. Свърши ли вече Аб и лампата? Аз за 16 дена установих, че наистна най--трудно е да си мама. Що сълзи изревах за нула време, може и хормонка да съм или в лека депресия, но на Елена й се явиха някакви зелени сополи и май и колики почнаха да я мъчат.. Та аз на моменти решавам, че изобща не ставам, че няма да се оправя и ще уморя детето. После се опитвам да се сетя, че трябва да се радвам и изобщо всеки ден се лашкам от всякакви емоции...
Не мога да запомня какво що за всяка от вас, но само ще кажа, че много се радвам, че върви времето, ей кога беше, Ликоко се чудеше с нейното голямо чхг, пък сега 3 месец Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт