Забременели след инвитро - тема 11

  • 34 211
  • 738
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 501
Всичко ще е супер и аз снаха чакам все пак, хехех,
Аха, аха, чете ти за близнаците като зодия и Доналд Тръмп и се натамъни за на Бистрето щерката  hahaha

# 76
  • Мнения: 1 095
Всичко ще е супер и аз снаха чакам все пак, хехех,
Аха, аха, чете ти за близнаците като зодия и Доналд Тръмп и се натамъни за на Бистрето щерката  hahaha
Joy Joy Joy
Силна карта извади, спор няма!
Ма той годежа беше таен до сега, скрепен с торта и мелба, хахахаха. Wink ... и ментова лимонада !

# 77
  • Мнения: 957
Бис, стискам палци всичко да мине без проблем Simple Smile Ще чакаме новини   bouquet

# 78
  • Мнения: 646
Бис, с теб сме в мислите си. Кураж, не остана  Hug

# 79
  • Мнения: 2 501
Като каза мента, Дани, пристигна ми Монин-а, сега му налучквам пропорциите.

# 80
  • Мнения: 451
Бис леко и безпроблемно раждане утре и когато можеш пиши как е минало  Hug
Охх момичета като легнете как се завъртате отляво на дясно и обратно -голям зор ми е,а и ме боли корема.

# 81
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Бис стискам и аз палци дано всичко мине добре  Praynig Hug

# 82
  • Мнения: 37
Бис леко и безпроблемно раждане и от мен Simple Smile
Изи и аз съм с серклаж вече от една седмица.
Кей този Монин мента е много добър в комбинация със спрайт! Simple Smile

# 83
  • Мнения: 253
Биси, и от мен стиснати палци   Hug Близначе, раче, няма значение, жива и здрава да е бебка и всичко да е наред!

# 84
  • Мнения: 326
Бис, имаш силно стиснатите ми палци за утре! Всичко ще бъде наред, сигурна съм. Пиши, когато можеш!

# 85
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 304
Бисе, леко и безпроблемно раждане и от мен! Да дадеш вести като имаш възможност! Всички сме с теб  Peace

# 86
  • Мнения: 424
Биси, успех утре и чакаме новини когато можеш да пишеш   Wink

# 87
  • Мнения: 957
Охх момичета като легнете как се завъртате отляво на дясно и обратно -голям зор ми е,а и ме боли корема.

С много мъка и грухтене.... мен като тръгна да се местя, все едно бутам влак на ляво, на дясно. И вече доста често с това местене ме боли корема... А ако легна по гръб не мога да дишам... НО не остана.. само това ме държи  Laughing

# 88
  • Мнения: 771
Бисе,леко и безпроблемно раждане утре,ще чакаме разказа за дългочаканата среща:-)
Изи,и аз съм със серклаж он 19.02-лежа и броя дните миличка...
Момичета ,аз за един месец в болница съм качила 4кг.,което ми се видя доста.Вече съм почти 29г.с ,и съм плюс 10кг.Уж ,не ям много ,но знам ли ,Налитам на тесто и сладки.При вас как са килограмите...

# 89
  • София
  • Мнения: 1 844
Бисе, стискам и аз палци  Hug
Чакаме те тук вече като мама!

И съм много за тема на родилите след инвитро. Не може току - така да се разделим. Айде да раждат старите пушки и да правим  Heart Eyes

Ние като ходихме на ортопед в болницата в Горна Баня надълго и нашироко ни обясни позите за носене на бебето - краката винаги да са разтворени, рзкрачени, тип "жабка". Да се държи бебето на хълбока, както ги носят циганките, отпред на гърдите в ембрионална поза, отпред с гръбче към гърдите. Никога с опънати крачета, само докато се храни/кърми. Ританките трябва да са широки, като се разкрачат крачетата настрани да няма ограничение в движението. Дънки да не се носят. Препоръча кенгуро, за слинг не ми е казал  Thinking Да не ползваме проходилка и да ходи босо.

Общи условия

Активация на акаунт