Хормонален косопад

  • 2 307
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
Здравейте, имам лека форма на поликистоза и съответно леки хормонални нарушения - малко завишен тестостерон. Смятам, че това е причината да имам ужасен косопад. От години си го имам и съм опитвала да го преборя с евтини и скъпи продукти, но до сега без успех. Напоследък забелязвам, че проблемът се засилва-стаята ми е цялата в косми и много се притеснявам да не оплешивея  Weary Weary Weary. Изчетох няколко стари теми по въпроса, набелязах си няколко продукта, но, моля ви, ако някой знае нещо, което да помогне за този конкретен тип косопад, нека сподели...  Praynig Пропуснах да отбележа, че имам бебешка коса, което според мен е признак,за появата на нова коса, но косопадът стремглаво продължава. Самият ми косъм също е доста тънък...

# 1
  • Мнения: 21
И аз съм същия проблем.  Скоро попаднах на една мудра, казва се Прасана мудра и картинката й е публикувана тук в бг-мама в дискусията за мудрите. За съжаление нещо не мога да изкопирам картинката. Правя я от два дена,не знам дали има ефект,но не пречи да опитате. Прави се по следния начин: Ръцете пред кръста, допират се ноктите на двете ръце - на 8те пръста, а палците сочат нагоре. 10 минути всеки ден, 30 дена.

# 2
  • Germany
  • Мнения: 2 018
http://priorin.de/
Това е единственото което ми помогна, а съм изпробвала доста неща Peace

# 3
  • Мнения: 214
Пробвай с лосиони, които блокират DHT. Mediceuticals Cellagen Stimulator е такъв. Има цяла серия с шампоан и балсам, но не знам дали си заслужава имвестицията. Според мен спреят е достатъчен. Има го в рибката.

# 4
  • Мнения: 21
Благодаря много на отзовалите се! Наистина ме заинтригува спрея на Натали, но никъде не мога да открия информация дали действа... Чудя се и дали да си взема спрея или шампоана...

# 5
  • Мнения: 21
Наскоро ползвах Неоптид на Дюкре за хроничен косопад и косопадът спря. Ще видим за колко време.  Преди това ползвах пак същата марка за стресов косопад, но нямаше такъв ефект. 

Общи условия

Активация на акаунт