на скоро разделени

  • 14 220
  • 114
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 196

Аз ако бях на негово място щях да се договоря с нея, детето да е по равно при двамата... без истерии и скандали...
практически невъзможно е това
Защо да не е възможно - една седмица при мама - една при татко...,ако са в един град защо да не е възможно...?

# 16
  • Мнения: 7 779
може би това е единственото условие и ако е в малък град.
но не можеш да задължиш някой да живее цял живот на едно място. по тази причина пред съда този вариант мисля че е изключен.

# 17
  • Мнения: 1 196
На думи ви е много лесно....подкупи да дава,да я изкара не знам си каква..
Ама ако и тя почне да играе ,,мръснишки,, пак има много по-голям шанс за детето от него...
Пък и не се споменава детето на колко години е, ако е по-голямо и то има думата...става сложно..
Интересното в случая е кой се е обадил, мисля,че от там трябва да се започни, може да има намесен/а още някой в историята.... Но все пак не знам дали си струва усилията да си ,,връща жената,,.
Аз ако бях на негово място щях да се договоря с нея, детето да е по равно при двамата... без истерии и скандали...
Времето лекува, въпреки,че ще е нужно доста време... Изгради едни приятелски отношения с нея заради детето - сякаш не ти пука за нея...
От тук нататък трябва да мислиш единствено за детето и за себе си. Стегни се - живота е пред теб! Тя е в по ,,кофти,, ситуацията - жена с дете от друг и ако сегашния я остави - остава на улицата сама с дете....
Излизай с приятели,спортувай - промени ежедневието си...  Peace Peace

Не, подкупа се дава за да вземе детето именно заради установената практика по инерция да се дава на майката. На никой, още по-малко на него му пука каква е. Тя се е показала каква е. Не е необходимо да я изкарва каквато и да била.
Въпреки че като й е липсвало нещо на майката защо го търси с детето у чуждо легло??? Кво си мисли че има там???

Тя да се дави, че ще я остави новия е ясно. Ма не разбирам къде е повлякла детето на човека и защо то трябва да си чупи главата с нея???


На тези въпроси може да отговори единствено майката - какво,защо и къде е търсила и защо е взела детето.../не оставайте с грешно впечатление НЕ защитавам майката/ ....
Просто давам страничен ,,поглед,, върху случая... и кое е най-добре за автора..
А това с подкупа е нож с две остриета, ако се предложи и не се вземе...сещате се какво става...пък и не всеки има такива връзки...

# 18
  • Мнения: 8 849
Вие се разправяте тук и гадаете, а авторът го няма да внесе яснота... Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 7 779
ами при 12-13 год. дете знаеш ли какво ще му хрумне ? може да не иска да се мести всяка седмица.
а жената щом веднъж е хукнала при един  каква е гаранцията ,че утре няма да скокне при друг - в друг град , в друга държава ?  как ще се приложи договореното ? сами ще стигнат до извода , че трябва да минат през съда.

# 20
  • Мнения: 1 196
Вие се разправяте тук и гадаете, а авторът го няма да внесе яснота... Rolling Eyes
Мдаа, май автора се уплаши от тези подкупи и прочие... и аз спирам да разводнявам темата без да има повече яснота Peace Peace

# 21
  • Мнения: X
Вие се разправяте тук и гадаете, а авторът го няма да внесе яснота... Rolling Eyes
Мдаа, май автора се уплаши от тези подкупи и прочие... и аз спирам да разводнявам темата без да има повече яснота Peace Peace

Нищо страшно, и той ще си вземе нова. Аз винаги съм казвал че жените трябва да са общи  Joy

# 22
  • Мнения: 11 501
А бе вие уред ли сте? Детето не е вещ дето ще си взема или връща някой.

С кого от двамата родители детето е по-близко? С кого ще се чувства по-добре? Въобще колко е голямо това дете? Ти каква част от неговото отглеждане си имал до сега?

Като го вземе няма да го тури в саксия!!

Като не живеете заедно само ти определяш какви да бъдат отношенията ти с детето. Не е лесно. Съжалявам за слуилото ти се.  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 3 149
Тя какво ти каза, защо ти е изневерила...,какво не е наред във взаимоотношенията ви...
Иначе детето трудно ще го присъдят на бащата..

Кой се интересува защо е изневерила???
Никак не е трудно, между 4000 и 6000 лв струва, зависи дали софийския или някой окръжен съд. Това е лесната част. Еле пък майката с това поведение направо си го е улеснила.
По-трудната е има ли време да се грижи за детето си

След като ти си един от тези, давали подкуп за да си вземат детето и после да го шитнат на бабата да го гледа, надявам се бившата ти жена да чете тук и да сигнализира за този подкуп и да заведе дело за взимане на детето ти на база корупция и подкупване на съда. Ако може и повече подробности кои по-точно са корумпираните съдии от софийския окръжен съд? Заради такива като теб корупцията се приема за нещо нормално в България. Не познавам жена ти, но що се отнася за теб няма как за дете да е добре да живее с родител без морал.
Авторът ако се бори за детето си, да го прави със законни средства. Иначе не се знае кога това, което си направил не по правилата няма да се обърне и да те захапе за гъ.а (чуждестранна поговорка).

Последна редакция: нд, 21 юни 2015, 00:59 от Сирена

# 24
  • Мнения: 4 418
Аха, нищо не подсказва, те нещата ей така изведнъж си стават. Не си ги усетил брат, тва е.  Simple Smile

Иначе си намери нова, ей гледай тук цял форум има.  Laughing

# 25
  • Мнения: 2 530
Тя какво ти каза, защо ти е изневерила...,какво не е наред във взаимоотношенията ви...
Иначе детето трудно ще го присъдят на бащата..

Кой се интересува защо е изневерила???
Никак не е трудно, между 4000 и 6000 лв струва, зависи дали софийския или някой окръжен съд. Това е лесната част. Еле пък майката с това поведение направо си го е улеснила.
По-трудната е има ли време да се грижи за детето си
Откъде ги измисляте тия? Това, че някои адвотакски кантори злоупотребяват и искат пари "и за съдията", пък делото се печели по каналния ред, не означава, че подкупа е даден и приет.

Колкото до съвместно упражняване на режим на родителските права  - има и такива случаи. Две седмици при единия и две седмици при другия родител в случая.

# 26
  • Мнения: 2 746
По мои наблюдения не са много мъжете, които приемат с отворени обятия в дома си чуждо дете.  Имам три такива случая в близкото си обкръжение, жените са разведени с деца и живеят с втори мъж. Та тези "вторите" .....какво да ти кажа, по-добре да замълча, че ще има  обидени. Може би на твоята жена и е липсвало разнообразие, тръпка в живота или просто секс, и постепенно новата връзка се е задълбочила.Ти си знаеш най-добре ситуацията, но ако нещата във втората и връзка не са стигнали до забременяване, има шанс тя да се върне при теб.
И да знаеш, че задължително се преминава през период на "преболедуване", толкова време сте живели заедно все пак. Постепенно ще се съвземеш и ще продължиш напред. Peace

Аз съм един от тези мъже - изобщо да не ме занимава с детето си.

То не е дали има шанс да се върне а за кво му е такава кат се върне...


Е, той каза, че си я обича и сигурно ще и прости  Wink

# 27
  • Мнения: X
Тя какво ти каза, защо ти е изневерила...,какво не е наред във взаимоотношенията ви...
Иначе детето трудно ще го присъдят на бащата..

Кой се интересува защо е изневерила???
Никак не е трудно, между 4000 и 6000 лв струва, зависи дали софийския или някой окръжен съд. Това е лесната част. Еле пък майката с това поведение направо си го е улеснила.
По-трудната е има ли време да се грижи за детето си

След като ти си един от тези, давали подкуп за да си вземат детето и после да го шитнат на бабата да го гледа, надявам се бившата ти жена да чете тук и да сигнализира за този подкуп и да заведе дело за взимане на детето ти на база корупция и подкупване на съда. Ако може и повече подробности кои по-точно са корумпираните съдии от софийския окръжен съд? Заради такива като теб корупцията се приема за нещо нормално в България. Не познавам жена ти, но що се отнася за теб няма как за дете да е добре да живее с родител без морал.
Авторът ако се бори за детето си, да го прави със законни средства. Иначе не се знае кога това, което си направил не по правилата няма да се обърне и да те захапе за гъ.а (чуждестранна поговорка).

Колко удобно забравяш морала на жена му, типично по женски  hahaha
Или викаш колко е морална жена му докат си чеше катеричока по чужди чаршафи но не си е зарязала детето   Joy
Да ти имам и морала, ако е момиче има какво да научи от майка си  Joy

# 28
  • Мнения: X
Аха, нищо не подсказва, те нещата ей така изведнъж си стават. Не си ги усетил брат, тва е.  Simple Smile

Иначе си намери нова, ей гледай тук цял форум има.  Laughing

Аааа не, от бг-мамата да не взема Joy
Тука мани че са коя от коя по-красива ми хем ще чисти, готви, деца ще гледа ми мамите от форума шутове/дузпи бият, по 4 пъти на ден, вземат бизнеси, къщи, няколко мъже списъци правят на прага им, кой от кой по-млад, красив и богат че накрая и деца гледат  hahaha

Заеби, бг-мамма му не трЕбва Simple Smile

# 29
  • Мнения: X
По мои наблюдения не са много мъжете, които приемат с отворени обятия в дома си чуждо дете.  Имам три такива случая в близкото си обкръжение, жените са разведени с деца и живеят с втори мъж. Та тези "вторите" .....какво да ти кажа, по-добре да замълча, че ще има  обидени. Може би на твоята жена и е липсвало разнообразие, тръпка в живота или просто секс, и постепенно новата връзка се е задълбочила.Ти си знаеш най-добре ситуацията, но ако нещата във втората и връзка не са стигнали до забременяване, има шанс тя да се върне при теб.
И да знаеш, че задължително се преминава през период на "преболедуване", толкова време сте живели заедно все пак. Постепенно ще се съвземеш и ще продължиш напред. Peace

Аз съм един от тези мъже - изобщо да не ме занимава с детето си.

То не е дали има шанс да се върне а за кво му е такава кат се върне...


Е, той каза, че си я обича и сигурно ще и прости  Wink

Това ще е най-голямата глупост. Остава само да реши рогата в спалнята ли да ги сложи или над входната врата Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт