Крем за стрии и целулит

  • 115 599
  • 279
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 554
Renny, покажи ни го това кремче , ако го има на сайта им ...

# 46
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Нещо не се зарежда при мен, не знам какъв е проблема. Но се казва "Anti stries", a na frenski: "Creme corps et buste"

# 47
  • Мнения: 328
Гледам,че в новия Ейвънски каталог има нов крем против стрии и целулит.Дали е ефикасен трябва да сподели някой,който го е ползвал,но очевидно трябва да почакаме доста за първото мнение.Иначе не е лошо да удариш с един куршум два заека.Относно стария крем против стрии на същата фирма,аз лично съм страшно доволна.Започнах да се мажа веднага след раждането и всичко изчезна.Но може би има значение колко са стари стриите.

# 48
  • Мнения: 1 063
Вече се обадих. Казаха ми, че продуктите им се продават само на посоченият адрес от Renny.

# 49
  • Мнения: 1 063
Още един въпрос към Renny. За какъв период от време си установила ефект? Т.е. колко време го ползва това кремче?

# 50
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Eто ме wavey
Стриите ми се заличиха след около 2-3 месеца. Поне аз тогава забелязах. Започнах да се мажа с крема, когато разбрах, че съм бременна, в самото начало. Просто си смених мазилото за тяло, че да не пречи нещо на бебето. Пък този продукт е направен да се ползва точно в този период. И така веднъж случайно открих, че и старите са се скрили. Нови така и не ми се появиха. Не съм се мазала, откакто родих. Просто прибрах всичко от периода на бременността си (може би някои знаят, че бебенцето ми се роди мъртво). Нямам сили да ползвам каквото и да било от този период... Но силно се надявам скоро отново да ми потрябва. Тези дни като ходя до фимата за крем за лице ще си взема и антицелулитно лосионче. Разгледахте ли сайта?

# 51
  • Мнения: 1 107
На мен ми бяха подарили антицелулитен на L`Oreal, вършеше отлична работа, но само докато го слагах и след това трамбовах часове наред с количката. Обаче като се заседях в къщи покрай студовете, пак се появи Close
За стрии съм чувала, че много помага козметиката на Lierac.

# 52
Oпитайте с новия крем на Ейвън - много е добър - а този за стрии съм го ползвала - пак па Ейвън 3 месеца след раждането и го редувах с антицелулитния и бога ми - наистина си каза думата - кожата ми вече не е това което беше

# 53
Момичета, излизах малко и не бях зад компа, но веднага ви пращам на лични координатите. За качеството на козметиката изобщо не ми се коментира. Аз съм силно пристрастна към марката след като години наред а съм пробвала какви ли не други мазила (най-вече за лицето).
Biby, стриите ми бяха бели, широки. Не бяха много, но бяха достатъчно, че да не ги броя и да запомням бройката... Rolling Eyes. Не навивам никого да използва крема, не искам да ме рабирате погрешно. Споделям нещо, което е факт. Тук не става въпрос за вяра. Това е място, където разменяме мнения - ако можем да си помогнем, не намирам причина да не го правим... Аз не продавам този продукт, само съм го ползвала и съм доволна. Снаха ми също го ползваше, когато беше бременна, но тя нямаше отпреди това стрии.
Пожелавам на всички секси телца с гладка кожа!  bouquet
Рени, по-добре питай някой от модовете на лични и вземи публикувай тоя телефон, защото сега ще се изпишат още няколко страници с "Искам и аз" и т.н.  Grinning
Bih iskala da razbera, za kakuv period ot vreme tryabva da se maje6,za da se zali4at striite s tozi krem?

# 54
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Здравейте, мацки!
Малко е позатихнала темата, но аз нямах нет няколко дни. Имах съобщения на лична, но на тези, които не са получили координатите, нека напомня, че ги публикувах тук. На някои момичета не можах да отговоря поради препълване на кутията със съобщения. Някой все пак купи ли си кремче или нещо на Гернетик? Споделете отзиви!  Simple Smile

# 55
  • Мнения: 554
Ей сега се връщам от Е. Георгиев:-) купих си кремчето и де да видиме как ще действа. Цената му е 52 лева за 125мл. доста скъпичко но ако има ефект е нищо цена.
Renny, понеже не е голямо количеството, по малко ли се използва или трябва обилно да се мажа? Ако е обилно малко скъпичко излиза , но .... дано да помогне. Длъжна съм да опитам понеже са ми мъничко стрииките:-) и не желая да станат повечко.

В офиса ми казаха , че след няколкомесечна употреба може да се говори за ефект върху вече съществуващи стрии.

Renny много благодаря за кординатите на офиса и за всичко  bouquet

# 56
  • Мнения: 779
За стриите, виждам, че сте намерили решение. Аз ще ви кажа нещо изпитано срещу целулит ( ако не ме е изпреварил вече някой). По време на душ, масажирайте проблемните места с утайка от кафе. При много суха кожа, кафето се смесва с малко зехтин, но после по- трудно се отмива. Ефактът е "уааааау"

# 57
  • Мнения: 498
а някой да е ползвал крема на мустела за редуциране на стрии от серията 9 месеца?

# 58
  • Виена
  • Мнения: 1 247
valkiria,
кремчето се ползва доста пестеливо. Взима количество, колкото грахово зърно за всяка зона. Ще забележиш консистенцията как позволява такова минимално нанасяне. Пожелавам ти да постигнеш мечтания ефект. Аз съм заразила с тая козметика всичките си приятелки и макар че наистина не е евтина, който я е ползвал е на мнение, че си струва вложението.

# 59
  • Мнения: 1 063
Купих си вчера (най - после!) крема на Гернетик препоръчан тук от Renny. Снощи го ползвах и останах доволна - даже от 1- ят път поизбледняха. Нямам търпение да изминат 2 месеца и да видя крайният резултат!Сутринта след душ погледнах дали не е някакво замаскирване на кожата (дали не се изми пък, че нещо бързо проработи?!). Но не бе, за моя утеха. Пак се мацнах и така.

Общи условия

Активация на акаунт