Грешка 500

  • 3 990
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 196
ЕЕеее какво му е на времето - време само за спане и почивка, с мирис на кафе и домашно кексче.... Peace
 smile3524 tv  food010  food010  cook

# 16
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
За грешката казаха, че иска време за да се оправи.Обикновено такива въпроси се пускат в една тема, която е за такива въпроси.
А в клюкарника кого питаш, Трещи? Потребителите ли?

# 17
  • out of space
  • Мнения: 8 573
ЕЕеее какво му е на времето - време само за спане и почивка, с мирис на кафе и домашно кексче.... Peace
 smile3524 tv  food010  food010  cook

Де късмет  Tired

# 18
  • Мнения: 4 418
Напоследък често ми се появява.  Особено откакто  подновиха, иновираха, информираха ни за това. При мен ли е грешката или и при вас се случва?

Грешка 500 е сървърна, тоест няма как да е САМО при теб.  yes

Грешка 500 - излизайте по-често навън, стига с тоя форум.  Mr. Green

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 23 632
Как да не вали в Пловдив?! Аз сигурно в друг Пловдив живея.

# 20
  • Мнения: 22 036
На мен ми се получава от време на време, но я свързвам с поддръжка на сайта, а и при мен се случва в неприлично за БГ време. Не се е случвало за повече от няколко минути и абстиненция  ми не е страшна.

# 21
  • Мнения: 3 880
Как да не вали в Пловдив?! Аз сигурно в друг Пловдив живея.

Е, вече вали. Сутринта не валеше. Ама ся и нас ни издави.

И все пак е гот.

# 22
  • София
  • Мнения: 12 374
ЕЕеее какво му е на времето - време само за спане и почивка, с мирис на кафе и домашно кексче.... Peace
 smile3524 tv  food010  food010  cook

Разменям един брой мрънкащо дете срещу домашен кекс  Flutter

Грешка 500 и аз често засичам. Понякога дразни - когато чакам с пресъхнала от нетърпение уста за нови отговори в някоя супер важна тема. Друг път не се впечатлявам.

(времето в Сф е ужасно, а като застана на прозореца в кухнята, виждам чайки (гларуси?) да се реят в небето. Сюреализъм та дрънка.)

# 23
  • Мнения: X
В Банишора само пръска от време на време, не е толкова зле  Grinning

# 24
  • Мнения: 12 662
За грешката казаха, че иска време за да се оправи.Обикновено такива въпроси се пускат в една тема, която е за такива въпроси.
А в клюкарника кого питаш, Трещи? Потребителите ли?

Знам какво ще ми отговорят в онази тема. Потребителите питам. Излиза, че за тях е знак да излязат навън.

# 25
  • Мнения: 6 320
Причините за тази грешка са няколко - претоварване, прекалено много заявки (на няколко пъти бяха спряни и тенденциозни такива), недостатъчен хардуерен ресурс.

Дефинирани са като проблеми, но цялостното решение (за да не е на парче и за момента само) ще отнеме не малко време, така че да може да се изчистят изцяло подобни проблеми, да се предотврати новото им възникване, както и да се гарантира сигурна, бърза и стабилна работа на сайта и сървърите в дългосрочен план.

Не неглижираме проблема - ситуацията е още по-неприятна и притеснителна за нас.
Съжалявам за причинените неудобства!

Подготвят се три нови сървъра плюс сериозен хардуерен ъпгрейд и софтуерен ъпдейт, но не мога да се ангажирам с посочване на конкретен срок, тоест дали през предстоящата седмица ще бъде направено или през следващата - изисква много внимание и сериозна подготовка. Вероятно ще има и ден (нощ по-точно), когато може да се наложи цялостно спиране за повече от 7-8 часа, като за това предварително ще предупредим.

Последна редакция: нд, 21 юни 2015, 23:59 от Mamma

# 26
  • Мнения: 760
и при мен се случва не е само при теб спок....

Общи условия

Активация на акаунт