Идват прелетните птички, бебета ще имат всички. /20.03 - 26.03./

  • 9 543
  • 357
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 3 154
което е нормално, защото се редуват къс-дълъг месец.

Е хайде, сега, изобщо не е задължително да се редуват къс-дълъг Naughty

# 301
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Не бе!Цикълът си е примерно 31 дена,но веднъж месеца е 30 дни,а друг път 31 и ти идва а на датата,а на следващата. LaughingТова ли имаш пред вид,Дара?Само тоя сбъркан февруари,как му е толкова къс,та ни обърква!

# 302
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Привет и от мен! Аз съм с лоши, лоши новини.
Дръпнах му голям рев до сега и вече малко по-спокойна сядам да пиша. При прегледа се установи, че гадините мръсни не само че си  стоят, а на всичкото отгоре едната е и пораснала.
Тази, за която се съмняваха, че ендометриозна предполагат, че това може да е възпалена тръба и да е запушена. Предположения само де, във Вторник ще се види. Ще ми правят цветна снимка  newsm45 Другият неспукан фоликул от 24 мм е станал близо 40 мм. Е как да не се разрева??? Естествено, за да е пълно шоуто на мен там ми падна кръвното, стана ми лошо, свлякох се като парцалена кукла, събраха се всички доктори и сестри на куп барабар с мъжът ми! Срам и резил, но не успях да се контролирам достатъчно. Кофти, че още не се бях облякла и нямаше как да се изнищя от кабинета по голо дупе, иначе щях да се измъкна, поне да не ме гледат полуприпаднала! Оплаках ви се, но повярвайте ми че това е единственият начин да ми олекне-като споделя с вас. Трудно ми е да опише колко ми е мъчно и тежко, ето, отново не мога да си спра сълзите, но както с казва "Това е животът!"
.....сега ще събирам инфо за цветната снимка-боли ли....и тем подобни глупости!

# 303
  • Варна
  • Мнения: 3 914
Голдънче, милото  Hug Успокой се сега. Първо, за цветната снимка, не е толкова страшно. Предните 2 седмици в проблемното я нищехме тая тема до припадък, ето линковете
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=83256.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=52253.0

За неспукания фоликул - не е чак такова бедствие. Но това "нещо" дето им прилича на запушена тръба по-добре да го установят със сигурност! Така че стисни зъби и отивай да те снимат. Ще ти стискаме палци  Praynig

А за припадъка - аз бях същия образ като ми правиха хидротубацията. Човешко е  Rolling Eyes

# 304
  • Мнения: 806
Привет и от мен Mr. Green
Голдънче, миличко, от цялата си душа ти стискам палци и ти пожелавам скорошени хубави новини след снимката Hug и всичко ще се оправи Praynig
Светли,25.03- Благовещение е много хубава дата/ а на мен ми е фертилен ден Mr. Green Laughing Mr. Green/.......а Дай Боже ....... baby_neutral baby_neutral
Болните, да оздравяват бързичко Hug
на тестващите-гооооооолям успех Praynig
иииии ЧЕСТИТ ни петък  bouquet
Аз тази вечер пътувам за Пазарджик, на гости на наште............дали пък няма да ми донесе това гости и подаръче за рожденния ми ден baby_neutral baby_neutral newsm78
Даниданче, ти сега в Пазарджик ли си или в София  newsm78можевм да направим една  Grinningсрещичка
Даниелад - Честит Рожден ден  bouquet

# 305
  • Мнения: 115
Здравейте, момичета!
Да внеса малко усмивки, че постинга на Голди много ме разтрои:
http://dalliya.narod.ru/3.html
Не пише дали е пациентка на Стаменов, но има данни Simple Smile

# 306
  • Мнения: 9 138
Розичка, успокой се сега. Нищо страшно няма в цветната снимка. Има и много инфо по въпроса, хващай се да четеш и се радвай, че явно нещата тръгват към оправяне, защото ако се открие проблем - ще се действа за разрешаването му ! Мисли позитивно и гледай нещата от хубавата йм страна. Ние сме с теб, знаеш. Прегръщам те и ти пращам много позитивна енергия  Hug Давай смело напред  stork-boy

# 307
  • Мнения: 1 950
Голдън, мъчно ми стана много Hug. Но съм сигурна, че всичко ще се оправи, ти си при много добри и вещи доктори и вярвам в техния професионализъм. Много момичета от тук, на които искрено се възхищавам, са минали по този път и са се справили, сигурна съм, че ти също ще се справиш защото си родена да бъдеш майка и ще бъдеш Praynig Hug
Колкото до неспукания фоликул, Момиче каза да ти предам, че сега била с три такива.
За припадъка Светли хубаво е казала, човешко си е. На мен ми се е случвало на зъболекарски стол да припадам и да се събуждам съблечена гола до кръста.

Спокойствие ти трябва сега и това е. Успокой и мъжа си. Всичко ще се оправи ще видиш. Laughing
Силно те прегръщам Hug

# 308
  • Мнения: 2 123
Голди, и на мен ми стана адски мъчно за резултатите ти. Оф... Дано поне нямаш проблем с тръбите. Съпричастна съм към сълзите ти и ти пожелавам тез икисти да се изпрарят, разсеят, изчезнат - веднъж за винаги! /а попита ли за билките? Мисля, че Данидан беше споменала, че от преглед до преглед кистите й са изчезнали благодарение на някакви билки!!! Трябв ада проверим!/ По повод припадането - това пък изобщо не си го слагай на сърце. На всеки се случва и е добре, че мъжът ти е бил с теб. Страшно е като припадането ти е като на Цветунчо - да припаднеш при зъболекаря си и да се събудиш гола до кръста. Ама че мръсникWink Wink Wink

При мен, прегледът мина добре. Взеха ми кръв и резултатите ще излязат до 2 седмици.

# 309
  • Варна
  • Мнения: 3 914
Привет и от мен Mr. Green
Светли,25.03- Благовещение е много хубава дата/ а на мен ми е фертилен ден Mr. Green Laughing Mr. Green/.......а Дай Боже ....... baby_neutral baby_neutral

Диме, дано  Praynig утре ще ходя на църква и ще отправя една "форумска" молба  Wink В обедната почивка си купих 2 теста - лентичка на Clear и Sure Check. Утре сутрин може да пусна лентичката за добро утро  Thinking Иначе си имам гадене, понякога яко, и леко виене на свят, обаче много странно е това, че днес следобед ме боли белегът от операцията, а не ме е болял от 3 месеца поне.

И все забравям - ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДАНИЕЛАД   bouquet

Последна редакция: пт, 24 мар 2006, 16:43 от svetli

# 310
  • Мнения: 1 950
Ирини, за да внеса уточнение беше зъболекарка Wink. Два пъти съм припадала на зъболекарски стол и двата пъти беше при зъболекарка, от тогава ходя само при един и той вече е зъболекар Laughing

Иначе утре деня е много хубав, един от най-хубавите пролетни празници Laughing, най-хубавия естествено за мен е Цветница, чакам го с нетърпение Laughing
Утре аз и Теди ще ходим на организираното събитие в Малееви клуб за 300 бебета повече, става въпрос за превенция на Спина Бифида и съответно пропагандата на фолиевата киселина. Ще се подписва открито писмо до МЗ и разни други институции. Мисля, че от другите форуми също ще има много момичета там. Инициативата е много похвална. А дано повече хора разберат за проблема Спина Бифида и затова, че фолиевата киселина трябва да се приема далеч преди установяване на бременноста с УЗ.

Хубав петък и страхотен уикенд мили момичета.  bouquet

# 311
  • Мнения: 998
Голди, миличка бъди силна, знам че е трудно сега, но мисли разумно, по добре е, че са открили проблемите за да може бързо да се пристъпи към тяхното разрешаване. Стискам палци за теб, и аз утре ще запаля форумска чертичка, сигурна съм, че този светъл празник ще донесе на всичкини дългоочакваната новина!

# 312
  • Мнения: 1 329
Дарилка, какво стана с хламидията ? Пиеш ли антибиотици ?

Вчера си изпих последната доза и днес мъжо и дано да сме ги трашнали тез гадини...

Голди, няма да съ плащищ душко. Всяко зло, за добро. Това е част от решението на проблема. Ще се направят нужните изследвания и ще вървим напред.
Я ме виж мен ...и аз ще правя снимка... Ни съ трашкай, всичко ще се оправи.
Бъди по-спокойна и усмихната
Прегръдки Hug

# 313
Здравейте мили дами.
По принцип съм съвсем временно сред вас: ако се получи този месец, значи не ми е тук мястото, а ако не се получи - следващ път няма да има (най-вероятно).
Затова, в навечеритето на Благовещение,  ми се ще да пожелая на всяка да си получи своята "Блага вест", колкото и да е трудно понякога.
Малко ми е трудно да си подредя мислите, за което се извинявам.

# 314
  • Мнения: 708
Голданче както ти е казала Стефи,важното е че проблема е открит,по-добре така отколкото да губиш време в проби без резултат.Щом проблема е намерен ще бъде разрешен и скоро ще си с тумбаче и само ще си спомняш тези ужасни моменти.
Хайде поплачиси сега а пък после като ти олекне ще видиш че наистина е добра новина че все пак ще се започне да се лекува проблема и скоро си готова....айде усмихни ми се сега.Ще си мама,ще видиш!!!!
Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт