Огледален Свят - AFK - всичко за актьорския състав-минало, настояще, бъдеще~470~

  • 29 551
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 27 512
Добро утро ФЕмирки  Hug

Габи,чудесен клип.  Hug Heart Eyes


  и от мен Здравейте  Hug Hug Hug Hug Hug  гифчето  Flutter Heart Eyes щях да слагам снимката с рошавото куче но ме изпреварихте  Mr. Green Киара Hug ти да видиш мойте къдрици начупени смея  се аз на Ча но косата  ми   ooooh! Габи  Hug клипа Браво !    smile3518 newsm45

# 31
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 406
Някои, влязоха в поредния филм заради Чачо  и снимката с кучето hahaha Милите те, хем не е със СерИтУ, хем заобиколен от разни каки....тц тц тц Mr. Green

Това кученце таман като за него.  hahaha hahaha hahaha

Тука, добре че са показали кой кой е, че иначе нямаше да се сетим. Mr. Green


Проф Peace
Сред един бюлюк нови снимки и кадри от сериите последния месец  с разгологъзен Чаатай, баш с фотката от лято 2012 го сравнили hahaha Бравос Mr. Green
Ча е в компанията на Енгин Алтан Дюзатан и жена му и още някакви, дето не са ми ясни.....

# 32
  • Мнения: 21 201
Топло, топло, трето промо.
Çağatay Ulusoy - Astana TV Reportaz PROMO3 !

https://www.youtube.com/watch?v=AY7A0CNmH6k



http://lebanonawards.com/index.php/sexiest/turkish-female
http://lebanonawards.com/index.php/sexiest/turkish-male


Последна редакция: пн, 22 юни 2015, 15:14 от Neidjal

# 33
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 993
Наде  Hug, що ме прати в това Гедже, измъкване няма!  hahaha Peace
За идеалния съпруг на Хазал повтарят думи от едно скорошно нейно интервю покрай Марал. Мен ми хареса казаното от Йозге Йозпиринчи. Peace
Най-известните и самотните жени и киноекрани, обясни функциите, които търсят мъже да се женят. Хазал Кая, Езги Мола и Йозге Йозпиринчи те искат да ходят уверено към брака "са описали идеалния съпруг.

Йозге Йозпиринчи от качествата, които мъжете ще се женят бяха изброени, както следва: "Не прави на вас аксесоари лечение. Тогава хората ще ви виждат като жена преди. Израснал поне едно животно се хранят. Който знае как да поеме отговорност за живеене, това е индикация, че тя ще бъде добър баща. "Това не е влюбен в собствения си глас. Както знаете разговора, той също така знае да слуша. "

Хазал Кая каза несъвършени хора, които намират за привлекателен, "Бих се смущава от постоянното усмихва. Ние не живеем в свят, все така гладко. Намирам хора са неискрени чар уют. Ти имаше хора получават откровени пред мен живота ми ", каза той.

Критерии Ezgi Мола предвид при избора на човек да бъде еквивалент на извеждането живота на главата му.


Малко сватби в турски дизита - http://gecce.com/magazin/foto-galeri/diziler-ve-dugun-sahneleri?p=1
И Андежлина Джоли била в Мардин - http://gecce.com/magazin/foto-galeri/angeline-jolie-mardinde

# 34
  • Мнения: 27 512
  Бел Hug ПО  сменили заглавието   на темата екипа Ча и Серенай  Mr. Green нема Ча и Серенай  заедно   квото можа Сера го окепази  на гърба на Ча блесна   #Cussing out но край    Naughty ново  Sick

# 35
  • Мнения: 27 512
  хубаво видео  ма дали ще го преведат  знаем ,че Ча рядко дава интервюта за Афк е готов  и как иначе  Mr. Green Party

# 36
  • Мнения: 21 201
Профи така е, гечето е клю-клю отвсякъде. Laughing
И аз видях вчера, че Джоли е била в Мардин където се е снимал сериала Завръщане.
Офффф ако това са най-хубавите екранни сватби #Crazy то аз съм Анджелина.Joy

# 37
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 993
Е аз не видях никъде да пише, че са най! Naughty Просто са от не съвсем пресни сериали. Peace

Скрит текст:
Някои, влязоха в поредния филм заради Чачо  и снимката с кучето hahaha Милите те, хем не е със СерИтУ, хем заобиколен от разни каки....тц тц тц Mr. Green

Това кученце таман като за него.  hahaha hahaha hahaha

Тука, добре че са показали кой кой е, че иначе нямаше да се сетим. Mr. Green

Проф Peace
Сред един бюлюк нови снимки и кадри от сериите последния месец  с разгологъзен Чаатай, баш с фотката от лято 2012 го сравнили hahaha Бравос Mr. Green
Ча е в компанията на Енгин Алтан Дюзатан и жена му и още някакви, дето не са ми ясни.....

Белл, на мен по-скоро снимката ми навя асоциацията за казаното от Илона, което Габи постна в края на предната тема. Затова я сложих. Wink Laughing
I just keep wondering why she keeps chosing heavy stew instead of the sun kissed juicy peach full of vitamins.
Аз просто се чудя защо тя продължава да избира тежка яхния вместо целуната от слънцето сочна праскова пълна с витамини.
 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Последна редакция: пн, 22 юни 2015, 15:44 от profi_1

# 38
  • Мнения: 21 201
Е аз не видях никъде да пише, че са най! Naughty Просто са от не съвсем пресни сериали. Peace
Вчера или онзи ден(един от двата дни беше)видях подобна статия и там така пишеше както написах аз.

# 39
  • Мнения: 16 938
Тая Сера ако може да не ми я повече че не мога да гледам.

# 40
  • Мнения: 27 512
Тая Сера ако може да не ми я повече че не мога да гледам.
и Ча не може да я гледа  в сцените я гледаше  като оле, с такова СУпУливо  плашило как се играе  Sick newsm62 и сега бега в Мармарис и  му е добре и усмивката му се оправи като няма вредители  да го стресират  Joy

# 41
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 406
Охх вересиите и дефицитите сещайте се къде  Joy Joy Joy
Значи Чачо и Сера си лягали заедно, ама сега били скарани и затова нямал да отиде на рд то и rotfImbo И това казано с такава убеденост че все едно им е светила.....на лягането hahaha  Някои наистина са мноУ зле и трябва редовно да си пият хапчетата hahaha
Питам се сега как да тълкуваме че Чачо и на Рд на Хазал не е ходил, дали да не я помоля за тълкуване, ама ще вземе да пита коя беше таз Хазал......

# 42
# 43
  • Мнения: 1 786


Скрит текст:
Така, искам да кажа нещо, като не искам да предизвикам никого или пък да защитавам някого, но просто имам нужда да си изкажа мнението.  Peace

Не разбирам защо са тези подмятания и заяждания с другите теми и момичета, които харесват Сера. Всеки има право да харесва или да не харесва някого или нещо и като цяло да си мисли каквото си иска. Ако някой им харесва да гаджосват Сера с Ча - тяхна работа, ако им харесва ПО - също. Едно е да се шегуваме, друго е да се присмиваме. Ако дадена тема не ми харесва просто не я чета, но не се присмивам на някой който я харесва. То има хора, за които и метъла е страхотна музика, ама аз не я понасям. Това означава ли, че трябва да им се присмивам или да ги обявявам за луди. Казвам всичко това, защото според мен самите ние създаваме лошо впечатление с подобен род изказвания и подмятания.  Peace

Последна редакция: пн, 22 юни 2015, 16:46 от k_kiara3

# 44
  • Мнения: 16 938
Киарче да кажа че аз като не харесвам някого и нещо си го казвам но не ходя в други теми нито да се заяждам нито нищо понякога само ги чета но не пиша.
Не ме разбирай погрешно просто Сера не ми харсва както и ПО и си го казвам. Peace

Общи условия

Активация на акаунт