Сладкарничка за книги - тема 46

  • 23 380
  • 762
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 198
Включвам се да честитя рождения ден на прекрасното Гиговче! Да си все толкова прекрасна, красива, позитивна и силна жена, винаги щастлива и обичана!  Hug Hug Heart Eyes

Също така поздравявам синчетата на Мариет и на Гани! Знаехме, че ще резултатът ще е точно такъв!  bowuu Peace Crazy Crazy

Гушкам всички, които имат нужда и изчезвам  Hug Hug Hug Hug Hug
  animal037  animal037  animal037

# 331
  • София
  • Мнения: 5 252

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,
мила ГИГОВА !!!

Пожелавам ти една бляскава лична година,
изпълнена само със светли емоции,
успех във всяко твое начинание,
удовлетворение и хармония в душата
и много любов в сърцето!
Нека усмивката ти да грее днес,
да се почувстваш много обичана и
така да бъде през всеки ден от годината!
Бъди жива и здрава, слънчево приятелче!

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug


Станала съм по никое време и то в почивния си ден  ooooh! Tired ! Може ли да съм толкова смотана  Crossing Arms ! Детето спи блажено все още, а аз пия кафе, като сега ще сервирам и на вас  Hug


Днес едни пълнени чушки и един таратор смятам да направя и с това да изчерпя домакинските си задължения  Naughty
И понеже го дават дъждовно, в леглото с книжка най-добре ще ми се получи  Heart Eyes

Титина, какво ти пише Обама  hahaha

Точи, тази статия съм я чела. Адмирации за този учител  omm !
Сетих се за един мой много любим филм: ТОЗИ . Който не го е гледал, да се поправи веднага  Naughty!
Това е истинска храна за душата!

Видях една снимка на Мария, Точи и Лу.
Е бива ли да сте толкова, толкова готини  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes !

# 332
  • София
  • Мнения: 1 501
Добро утро,

Геговче, да си жива и здрава. Много щастлива, обичана и все така прекрасна. Хубав празник.

Бягам, че ме е налазило от три дни.... ooooh! ooooh! ooooh!

Хубав петък.    bouquet

П.П. Аз ще пропусна лятната игра.  Peace

# 333
  • Мнения: 468
Добро ви утро !

Гигова,
Честит Рожден Ден ! newsm59 newsm59 newsm59.
Бъди здрава и  много щастлива !
Взимам си кафенце Кали, днес едва гледам...
А навън е тоочно да си си вкъщи в леглото  с книжка или филмче ...

Пожелавам ви бърз работен петък и  ведри събота и неделя.
Аз ако може в един пост да се изкажа, че нали  уикенда нямам достъп до  интернет......
 Hug Hug Hug

# 334
  • Мнения: 14 936
О,да ,Кали,филма е страхотен!
А тези трите дами от сладкарничката са наистина големи чаровници!  Heart Eyes

# 335
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 
Мила моя, прекрасна Гигова, честит да е рожденият ти ден!

                                                                                            

 
Желая ти здраве, постигай целите си без трудност и препятствия. Дано да можеш да имаш всичко онова, което не се купува с пари. Да те лазят само неща, които не ти се иска да изгониш  Mr. Green, да си обичана жена, най-скъпата мама и дъщеря, най-верният приятел!  Heart Eyes
 Денят ти да е слънчев като самата теб, тези 22 години само врати да ти отварят.  Mr. Green
 Обичам те, приятелче скъпо и един ден ще те прегърна силно до сърцето си!  
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 336
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Момичета, пожелавам и вашият петък да е хубав, слънчев, да си правите това, което  сте си наумили.  Wink

 Аз имам ходене до пощата, че имам известие, имам да плащам нещо си, книжка ще чета, но времето никак не е хубаво и днес и хич не ми се излиза. Духа, духа, огъва клоните, вчера чак стълб е съборен в града ни. Днес е същото като вчера. Това не е лятото, което обичам. Вече и лятото не е като през детството ми, но все пак е лято. Лятно да ви е!  bouquet

# 337
  • София
  • Мнения: 5 729


Честит рожден ден,Гиг!Пожелавам ти да си здрава,все така слънчева,усмихната и позитивна!Много да те глезят,обичат и уважават любимите ти хора и приятели!

Кали, сипвам си кафенце и благодаря!Аз обаче си поспах тази сутрин.И без това съм втора смяна и за никъде не бързам.Нещо ми се е схванал врата,ама така е,като спя сама.

# 338
  • Мнения: 1 840
Добро утро  Hug

Гиговче, Честит Рожден Ден! Бъди безкрайно обичана, много щастлива и вечно усмихната  Hug


# 339
  • Мнения: 15 509
Притичвам набързо да честитя на Гиговчето рождения ден!

Да си жива и здрава! (Не може без това пожелание!) Много да те радват твоите любими мъже! Много вълнуващи пътуваня ти пожелавам и много прекрасни мигове, очаквани и неочаквани!

Че даже и на мен нещо ще си пожелая Simple Smile Да се виждаме по-често  Hug

Отлитам малко по задачи, после пак ще пиша Simple Smile

# 340
  • Мнения: 2 486
Благодаря ви мили мои за прекрасните пожелания,нали знаете че много ви обичам всички Heart Eyes

# 341
  • Мнения: 1 803
Добро утро на всички!

Гиговче
, честит рожден ден! Да си много здрава, щастлива и усмихната! Всичко да постигаш с лекота, да се чувстваш обичана и удовлетворена! Наздраве!

Снощи изгледах Up (2009), леле разкошна анимация! Препоръчвам я на всички! За днес съм си свалила Дракула. Сама съм вчера и днес и си гледам каквото си искам, без да се съобразявам.  Mr. Green

Гигова, Рататуй съм го гледала няколко пъти, също готино филмче. Въобще фен съм на анимациите, то е ясно.

А Нели, ти снощи учели в десетката с пъзела. Този килим си го купих, защото ми заприлича на един пъзел по картина на Василий Кандински.   Hug

Какво му става на това време? Никак не ми е лятно. То с този силен вятър, много неприятно.

Хубав ден на всички и бързо да минава работния ден!  Hug Hug Hug Hug

# 342
  • Пловдив
  • Мнения: 17 402
Елинка, много свежо килимче  Heart Eyes

Гиговче


  bouquet Hug  bouquet

Точи, радвам ви се на срещичката  Heart Eyes дано и на мен се случи...някога.

Аз мисля да пропусна лятната игра, не съм в кондиция, а не искам да претупам другарчето си  Rolling Eyes

Кали, благодаря за кафенцето сега ще стана и аз да си пусна едно.

Хубав петък на всички  Hug

# 343
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Здравейте  Hug

Гиговче,честит рожден ден миличка!   bouquet Бъди здрава,усмихната,обичана и винаги щастлива .. Весел празник ,целувки  Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet


Скоро не съм писала,но ви чета редовно  Blush
Много се радвам за варненската среща ,яд ме е че изпуснах но другия път  Hug

Момичета,чете ми се нещо любовно някоя от вас може ли да ми предложи нещо на заем  Laughing Hug

# 344
  • София
  • Мнения: 6 225
Гиговче, мило момиче, честит празник! Искам да ти пожелая от сърце да си здрава, да си усмихната, да запазиш завинаги този невероятен чар, който притежаваш  Heart Eyes Hug! Целувам те    bouquet!

Общи условия

Активация на акаунт