''Шоколадова коса''-5

  • 104 875
  • 457
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 2 255
Lollaa*, кога се мажеш с кокосовото масло, непосредствено преди боядисването ли?

Извинявам се за закъснението!
Да, преди боядисване разресвам и мажа. Или взимам дозичка Колорфлекс. Както дойде Simple Smile

# 436
  • Мнения: X
Дарче, цветовете от снимките са с кичури, няма да се получи така при теб, ако предварително нямаш обезцветени кичури.
Не смесвай 5 с 8, по-добре си сложи 5-ца, аз ти препоръчвам Лакме 5.11 - пепляво е, много добър цвят, ако държиш да е още по-пепеляво, можеш да вземеш (пак на Лакме) един тонер, който се добавя към боята, но съвсем малко 1,5 см. от тубичката.

# 437
  • Бургас
  • Мнения: 384
Joan Madu благодаря за отговора,но току що се връщам от магазина...боя Лакме 5.11 няма 😕 момичето провери и каза,че този номер не същуствува,накрая се набутах в Лили за шампоан и купих Syoss  6.82 light rose brown,но въпреки това което съм купила ... ако имате предложения други...ще търся още.Луд умора няма😂

# 438
  • Мнения: 44
Здравейте!Бихте ли ми препоръчали безамонячна боя за коса ,цвят шоколад ,която да не червенее .
Нещо подобно


Благодаря предварително Heart

# 439
  • Мнения: X
Joan Madu благодаря за отговора,но току що се връщам от магазина...боя Лакме 5.11 няма 😕 момичето провери и каза,че този номер не същуствува,накрая се набутах в Лили за шампоан и купих Syoss  6.82 light rose brown,но въпреки това което съм купила ... ако имате предложения други...ще търся още.Луд умора няма😂
По погрешка съм изписала цифрите, много се извинявам. 5.17 е цвета

# 440
  • Мнения: 11 003
5.17 е боята, която не спирам да хваля и ползвам вече 2 години. При мен се получава хубав цвят, без червени оттенъци.
Коментирано е, че не е от най-трайните, така че имай го предвид.

# 441
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
Аз от Лакмвто съм доволна, че лъскавината на косъма се запазва доста дълго време. Коментирах факта с една фризьора, че не покрива добре белите коси. Та фризьорката ми даде идея да намаля количеството оксидант. Не съм пробвала защото изтрещях с 10.17.

# 442
  • Мнения: 44
Искам да похваля боя за коса Лакме .Закупих си Лакме chroma номер 4.00 и се боядисах вчера .От златна рибка ме предупредиха че ще стане тъмно ,но ще се постигне желания тон с няколко измивания.Косата ми е много мека и лъскава ,нищо общо с боите ,които съм ползвала .Цветът стана по-тъмен  от очакваното ,но въпреки това ми харесва. Препоръчвам Hug Hug Hug

# 443
  • Мнения: 3 312
Здравейте, в петък бях на фризьор и ми направи кичури. След едно миене на косата цвета се отми и станаха рижи 🤮 как да оправя положението до следващото боядисване?

# 444
  • Мнения: 4 200
Вземете си тониращ балсам ,шампоан или крем.Нещо подобноо мисля,че ще си свърши работа.

# 445
  • София
  • Мнения: 974
Според вас, този цвят на ниво 3 или 4 е?
https://www.pinterest.com/pin/322077810846507055/
И конкретна боя като цвят и номер ако някой може да препоръча ще съм много благодарна.

# 446
  • Мнения: 281
Според вас, този цвят на ниво 3 или 4 е?
https://www.pinterest.com/pin/322077810846507055/
И конкретна боя като цвят и номер ако някой може да препоръча ще съм много благодарна.
Споре мен до колкото може да се прецени по снимка е ниво 4. Лично аз в момента ще се опитам да го постигна с боята на O.WAY, ще ползвам 4.05 с 6% оксидант. В други тем я хвалят много пък ще видим. Също като номера би се постигнало с 4.27 или 4.71 според номерацията на самата боя.

# 447
  • Мнения: 3 723
Здравейте, искам да попитам с боя палете, цвета по- тъмен или нормален като на опаковката се получава. Харесва ми велатон като трайност и покритие, само тя ми покрива бялото, но понякога уж спазвам минутите за престой и въпреки това ми се излющва главата

# 448
  • Мнения: 2
Здравейте, искам да попитам с боя палете, цвета по- тъмен или нормален като на опаковката се получава. Харесва ми велатон като трайност и покритие, само тя ми покрива бялото, но понякога уж спазвам минутите за престой и въпреки това ми се излющва главата
Палете от серията Oil 555 съм си слагала, като на опаковката стана.

# 449
  • Мнения: 280
Момичета, някоя от Вас постигала ли е този цвят в домашни условия и ако да-ако е удобно да сподели как.
Много ми харесва, но не знам към коя боя и цвят да се насоча. В момента съм с 7 на Вела Колестон.

Общи условия

Активация на акаунт