''Шоколадова коса''-5

  • 104 923
  • 457
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 18 551
Всичко си е до боята.Някои бои са много щадящи косъма,други-не.
Хромата дали ще може да изсветли моята тъмна коса като е без амоняк?Говорим за 2 -3 тона, не повече.

# 46
  • Мнения: 96
Да се отчета и аз - две седмици след боядисването с Garnier olia 6.0 корените ми са много тъмни, а дължините изсветляха. И на мен ми се иска изсветляване с два тона и се чудя дали да си взема много светоло руса боя (веднъж вече така си изсветлих косата) или да ползвам Decolor, който уж е по-щадящ за косата.

Miss Bingley, защо ще изсветляваш - нали целеше много тъмно кафяв цвят?

# 47
  • Мнения: 18 551
Цитат
Miss Bingley, защо ще изсветляваш - нали целеше много тъмно кафяв цвят?


ами защото съм луда  Grinning сменям си мненията през ден и аз вече не знам
понеже ще се омъжвам и замислям радикална промяна след сватбата и сега умувам какво да е?
Дори и да не изсветлявам, балеаж със сигурност ще си направя Simple Smile Даже се чудя дали да не е сега балеажа, ама като не знам какво ще стане на тая мойта тъмна коса Crossing Arms
Аз не бих рискувала с много руса боя, ако цвета ти е тъмно кафяво  Peace

# 48
  • Мнения: 96
Разбирам те, и аз постоянно искам промяна в цвета  Laughing
Според мен балеаж става и на много тъмна коса, но ще трябва може би да се обезцвети частта, която ще е най-светла.
Иначе аз преди два месеца се направих много тъмна - около петица. Купих са на лакме 12.10 с 9% окислител и изсветлях до седмица. Но сега съсипах резултата с олиа-та и може би след време ще повторя процедурата. Аз много експериментирам в цветовете - бях шест години руса, сега от две години съм брюнетка.

# 49
  • Мнения: 3 214
Момичета, здравейте.
Влизам в темата с няколко въпроса. Косата ми е тъмно кестенява, с доста бели коси. По принцип я боядисвам с 4-ка, независимо от марката. Иска ми се една идея по-светъл цвят, без червени оттенъци. Сега съм решила да пробвам Лакме Колаж, но се колебая между пепелно (5.17) и златно пепелно (5.13)...Някой, ползвал тези номера от марката, да сподели мнение? И оксидант 6 % дали е ОК?

# 50
  • Мнения: X
Момичета, здравейте.
Влизам в темата с няколко въпроса. Косата ми е тъмно кестенява, с доста бели коси. По принцип я боядисвам с 4-ка, независимо от марката. Иска ми се една идея по-светъл цвят, без червени оттенъци. Сега съм решила да пробвам Лакме Колаж, но се колебая между пепелно (5.17) и златно пепелно (5.13)...Някой, ползвал тези номера от марката, да сподели мнение? И оксидант 6 % дали е ОК?
Aз си поръчах Лакме колаж очаквам утре да пристигне.Взех си 5,17 заради много рижаво оранжевата ми коса.Единствено ме притеснява да не стане прекалено черно кафяво а аз искам ледено студено Simple Smile Без червени нюанси .Ще видя кога ще се боядисам.Утре ще се подстригвам върховете и ще попитам фризьорката ми кога ще може да ме боядиса.Не искам да рискувам да се правя сама в нас или някоя приятелка да ме прави.И в зависимост от това кога има тя час ще се боядисам и ще дам отзиви.
Дано да не сбърках в избора на цвят и да стане нещо супер тъмно и черно. ..

# 51
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 755
аз от лакме колаж съм по-доволна отколкото от безамонячната Хрома  Peace по-мека и блестяща ми е косата,белите коси пак малко прозират,следващия път ще добавя още повече натурален (сега беше 6.13 3/4 и 1/4 7.00)

# 52
  • Мнения: 18 551
Според вас този цвят 3-ка ли се води?
Или си е чисто черно? newsm78
Може би е very dark brown или soft black ?




# 53
  • Мнения: X
Боядисах се с лакме колаж Simple Smile)
Не издържах но освен боята подстригах доста косата си и  сега е до раменете Sad(( .Малко ми е тъжно ,че я подстригах и май сбърках.Иначе цвета стана много естествен и хубав.Моя колежка ме боядиса в нас и имам пропуснати места и понеже бях на кичури преди това и боята стои на кичури Simple Smile Където са кичурите е малко по светло.Иначе стои много естествено кестеняво.

Скрит текст:


Скрит текст:

Скрит текст:
Мисля ,че на снимките се вижда добре Simple Smile

# 54
  • Мнения: 1 196
Последно се боядисах с 6-ца в опушената гама, за да се тушират червените отенъци в косата ми. Това ми е първото боядисване на цялата коса Mr. Green Мислех, когато започне да се поотмива цвета да си взема едно от тониращите шампоанчета на Лакме, но за този цвят се чудих ако взема този за русо, дали въобще ще има ефект при мен. А ако е за кестенява дали пък няма да ми я потъмни Mr. Green Някой има ли опит с техните шампоани.
Ето и снимка, с неперфектно качество, извинявам се за което Simple Smile

http://prikachi.com/images.php?images/881/8221881F.jpg

# 55
  • В мечтите
  • Мнения: 639
DqVoLsKi_ChArOvNa хубав цвят се е получил,но иска наслагване определено..кой %окислител използва ?

# 56
  • Мнения: X
DqVoLsKi_ChArOvNa хубав цвят се е получил,но иска наслагване определено..кой %окислител използва ?
6 цата Simple Smile

# 57
  • Мнения: 3 313
Victoria Dacheva , хубав цвят  Peace

# 58
  • Мнения: X
 Моля за съвет -ако смеся
Скрит текст:
и 
Скрит текст:
 ще се получили хубав цвят .  Днес ги купих и мисля да пробвам.
  Даже мисля да се боядисам сама  Joy
  

# 59
  • Мнения: 18 551
Жармен, аз мисля, че ще се получи хубав, тъмен кафяв цвят.
Записах си час при фризьорката. Ще ме боядисва с Колаж, така реших.
Искам да постигна ето този цвят:





Показах й тези снимки, ходих на място гледахме каталозите и обсъдихме цветовете
явно аз имам друга представа, която е малко погрешна, защото мислех, че този цвят се води кестен с леко примесени червеникави отенъци, по-медни дори, но тя ми каза, че това е тъмно златно кафяво не нито кестен, нито е червеникаво

Отдавна искам този цвят и имам нужда от промяна. Каза, че цвета ще ми се получи без проблем, но решихме малко по-рано да се боядисам, че да има време до сватбата да се реагира ако нещо не се харесам. От толкова време искам да се видя с този цвят, за мен е много красив, топъл и иситнки шоколадов.

Общи условия

Активация на акаунт