Светлината на моя живот - Тема 6

  • 47 312
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 439
Здравейте момичета  Hug Hug Hug
Роси Hug Hug Hug мерси за новата  ни тема  smile3525 newsm51 smile3525Както винаги си я направила много хубава и с най-новото инфо за нашия любим сериал  smile3525 newsm51 smile3525Благодаря ти за труда който полагаш за нас  smile3525 newsm51 smile3525









# 16
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 736
https://www.facebook.com/svetlinatanamoqjivotbg/videos/vb.296357 … ype=2&theater епизода с тортата. Толкова са сладки!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 8 439
Миха HugРоси HugСофи HugРосинце HugДиди HugАни HugИлияна HugГабриела Hug[/b] благодаря ви за всички красоти интересно инфо които сте постнали в темичката ни  smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525
Честит Празник на всички именници !
Момичета благодаря ви за хубавите пожелания към мен  smile3521Моя имен ден обаче е на 24 декември ,нооооо днес празнува никнейма ми  smile3521 Така че си имам много хубав повод да ви почерпя  smile3521 заповядайте да ви е сладко  smile3521

Скрит текст:








Почвайте ,че Анас и Дипика вече ядат от тортата  smile3521




# 18
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 736
МММ... Изглежда много вкусно!  Hug Hug Hug

# 19
  • Мнения: 2 592
Миха HugРоси HugСофи HugРосинце HugДиди HugАни HugИлияна HugГабриела Hug[/b] благодаря ви за всички красоти интересно инфо които сте постнали в темичката ни  smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525
Честит Празник на всички именници !
Момичета благодаря ви за хубавите пожелания към мен  smile3521Моя имен ден обаче е на 24 декември ,нооооо днес празнува никнейма ми  smile3521 Така че си имам много хубав повод да ви почерпя  smile3521 заповядайте да ви е сладко  smile3521

Скрит текст:









Почвайте ,че Анас и Дипика вече ядат от тортата  smile3521




ЕНИ Hug  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy ще ме скъсаш от смях - ИД на никнейма ти rotfImbo rotfImbo rotfImbo newsm51това само ти можеш да го измислиш Joy Joy Joy Joy Joy  love001 smile3521 Wine Glass Drunk cheers cheers Drunk Wine Glass Kissing Heart kiss dancing dancing dancing dancing Kissing Heart



Пращам ти малко джелеби Laughing rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo #Silly newsm51 Smile tooth tooth tooth tooth tooth kiss kiss kiss

 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing  bouquet

# 20
  • Мнения: 13 725
ЕНИ  Hug, благодаря   bouquet  Няма значение никнейм или нещо друго - важното е да има повод за празнуване  Joy  Joy  Joy

# 21
  • Мнения: 2 592
МОМИЧЕТА Hug  bouquet
индийската серия след кабади финала Laughing е много интересна Peace
Събраха си багажа ,сбогуваха се и си направиха селфи заедно с Адити,
която беше много усмихната..  Laughing newsm66 newsm66
Сандия не я блъсна колата Hug защото успя да се дръпне в последния момент Praynig
но Сурадж като я видя да пада смени физиономията и се озова до нея на мига  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
вдигна я,Сантош,Вед и Арун нещо и говореха но тя май каза че нищо и няма ooooh!
заведоха я болницата и там пак и се явиха ТРИТЕ Сандийки Wink но този път тази с униформата Laughingговори най-много и другите замълчаха ooooh! Laughing тогава влезнаха Сураджи и останалите,
Сантош взе да се вайка НО..Сандия им каза нещо Rolling Eyes и си тръгна като ги остави в недоумение #Crazy  .. НА улица Хануман Laughing го посрещнаха с Купата ,Менакши  явно подпитваше за парите но Сантош я прекъсна..и не съм сигурна но мисля че им каза за Чави и Закир Tired
а той заведе Емили в някаква сграда/може и хотел да беше/за да гримира някакъв мъж,
той излезна и те тръгнаха през едни приземни коридори където  Мохит ги видя Crazy Laughing..
а Сандийка с униформата и в кабинета си разговаря по скайп с Офицера и мисля че прие мисията но каква е не знам Rolling Eyes..нямаше романтика  Wink Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 


# 22
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 736
Сандия е добре . В болницата и казват ,че бързо ще се оправи .Но инцидента я подтиква да се запише за мисията . Казва на себе си : – Човек може да умре навсякъде . На улицата или на мисия . Но трябва да живее достойно . Обажда се на командира и той и дава 10 дни за да се сбогува със семейството си .

# 23
  • Мнения: 2 592
Сандия е добре . В болницата и казват ,че бързо ще се оправи .Но инцидента я подтиква да се запише за мисията . Казва на себе си : – Човек може да умре навсякъде . На улицата или на мисия . Но трябва да живее достойно . Обажда се на командира и той и дава 10 дни за да се сбогува със семейството си .
Да Peace сега го прочетох това ooooh! #Crazy дори си мисли че ако умре за страната си ,семейството и ще се гордее с нея #Crazy
явно романтиката ще е в тези 10 дни Sad но дали ще каже на Сурадж че отива на мисия или ще замине  без никой да знае Crossing Arms..офф пак се заформя раздяла Cry Cry Cry

# 24
  • Мнения: 8 439
Софи мерси за джелебито  Hug ще си го хапна с голям кеф  smile3521 и на вас ще оставя да си хапнете  от този специалитет  smile3521
Диди така е важното е да има хубави поводи по които да се черпим  Hug smile3521
Софи,Габриела мерси за инфото за новия епизод  smile3525 smile3525Оф тази Сандия  с нейното родолюбие  smile3511Така е човек на всякъде може да умре ама сейството винаиги ще страда ,какво значение би имало ако е умрял за страанта си нали пак  е мъртъв и семейството ще получи едно БЛАГОДАРЯ и една погребална церемония платена от държавата  smile3511Ами Вед ,ами Сурадж какво биха правили ако и се случи  нещо на Сандия  smile3518
Момичета днешните серии по ВОЙО бяха мнооого хубави  smile3521
Сураджи и Сандийка много сладки в началото  smile3521Обаче красивото момиче трябва да иде да си прегледа очите щото май от много любов е ослепяла  hahaha hahaha hahahaСураджи бил хубав и с бретон наресан на другата страна  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joyда бе да   Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joyама влюбена Сандийка какво да прави всичко направено от Сурадж го вижда красиво  smile3521Но въпреки че изглеждал добре все пак го среса както трябва де  Joy Joy Joy Joy Joy Joy JoyИ точно тогава пристигна Чоту да им развали романтиката и да им прекъсне гукането  smile3518Беше много забавно като искаше Сандия и него да срешела  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy JoyАма Сурадж не дава ,ами така  де Чоти като си има женичка тогава и него ще има кой да го сресва ,,Сандийчето си е само за Сурадж  txtloves
После пак беше забавно  като спря тока ,мама се впрегна яко и подкара Сурадж да тръгва пред нея и да отива да работи ,а не да седи в къщи и да се чуди как да угоди на тази негова лоша жена .Мама направо щеше да се взриви от яд като го видя как търчи с нацапани ръце да казвал на Сандия да гледа еди кое си предаване по телевизията  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Може би в известна степен Сантош е права защото като вижда как сина и се съсипва заради някаква си мечта няма начин да не се ядосва.Истината си е че всяка майка си обича нейното дете ,а чуждото колкото и да е добро си е чуждо,но тук не става само въпрос за мечтата на Сандия ,а и за начина по който Сантош възпитава децата си ,как си налага мнението и как подкрепя едната снаха защото уж така синовете и в крайна сметка щели да спечелят ,а спъва на всяка крачка другата защото си мисли ,че така  прави добро на сина си и на семейството си .Сантош прави много лоша услуга на децата си като ги възпитава така ,тя ги учи че може всичко да се постигне с лъжа уж в името на семейството  smile3511И години по-късно виждаме последиците от това възпитание-Мохит е все същия мрънкалник и все е неудовлетворен от живота ,а Чави има зад гърба си един развод ,който си е по чисто нейна вина ,дано следващия брак със Закир ако се състои да бъде по успешен и тя да си е взела поуки от миналото .
И понеже не само Сантош може да дава задачи и Арун и той даде задачка на снахите -коя ще вземе безплатно сари от Мена  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy JoyНа пръв поглед невъзможна мисия ,нооооооо ще видим какво ще излезе на края  smile3521

Последна редакция: ср, 24 юни 2015, 22:12 от Eny87

# 25
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 736
Много интересни епизоди... И епизодите със състезанието са много интересни. Мисля, че Сандийка ще го спечели...  thumbsup

# 26
  • Мнения: 13
браво,моми4ета   4удесни сте

# 27
  • Мнения: 13 725
СОФИ  Hug, ГАБРИЕЛА  Hug, благодаря ви, момичета  Simple Smile
Значи пак ни очаква раздяла  ooooh! Интересно как ще постъпи Сандия, нали мисията е толкова тайна, че не трябва да казва на никого за нея, как ще обясни отсъствието си пред Сурадж и семейството  newsm78 И да си призная, хваща ме яд на Сандия - патриотизма е хубаво и благородно нещо, но не е ли толкова хубаво и отговорно да си майка, да помагаш на човека, който винаги е бил до теб  Sad Защо не помисли, че има задължения към Вед, Сурадж, а  и Ванш  Sick

ЕНИ  Hug, наистина бяха хубави сериите по Войо. Мама Сантош помъкна за ръка сина си, да не виси при снахата, да върви да работи  Mr. Green На нея почва да и се зловиди всяка минута, която Сурадж отделя на Сандия  Wink Ама в утрешните серии, когато Мена донесе сарито на Сандия, мама Сантош ако я убодеш, ще пусне жлъчка вместо кръв  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 390
Добър вечер ДАМИ! newsm53
Днешните епизоди във ВОЙО бяха интересни, особено в началото на първия, много палав бил Чоту, "... но явно някой друг е по-палав от него"  Heart Eyes ЕЕЕЕЕх Сандийке какво ще те правим бе моме, ами палав е Сурадж, ама още не си разбрала колко  Two Hearts Нямам соментар супер са сладки в тези си моменти на романтика, любов и още нещо...
Тази Емили знам, че е добро момиче ама нещо ме дразни и то сериозно. Голяма егоистка, отивала до шивача, да бе с книга в ръка ли се ходи до шивача, аз никога не съм ходила на шивач, но щом тя казва явно така се ходи, ама може и да ме лъже, че нали не е умна колкото Сандия. И какво глупаво оправдания за пред свекито, нямало да й позволи Сандия да гледа предаването в лелята. Ами разбира се и аз да съм и аз няма да искам да ми гледат на телевизора без разрешение, но с едни гооооолеееееми сълзи  newsm45 пред мама всичко минава ей така. Намерила му цаката както се казва, пък и какво й е на Сандия, като не е отишла да гледа, нали е по-умна от нея и може от учебниците да учи smile3523. Пък и какво толкова като не спечели нали само ЕДНА от мечтите й ще помръкне, не е толкова важна тази мечта  smile3514
За еървичката Мена нямам думи тя пък ще определя с монетка кой ще спеели състезанието, кой те знае тебе, че дишаш  smile3512, нищо не зависи от тебе. Стой си там в двора мажи си бебето с пудри[smilie=smile3522.gif], ако ще и вар да го намажеш все черничко горкото, нали е чуждо, пък може и бамя да режеш, то само това умееш, нали си необразована. Пък и вече е време за сън, я виж мама как сладко ти разказа приказка за лека нощ, марш в леглото. newsm07
Най ми хареса татко Арун, голяма задача им спретна, да излъжат Мена да им даде безплатно сари, трудно но не е невъзможно и Сандия с помощта на Сураджи ще го докаже за пореден път.

# 29
  • Мнения: 2 592
Днешните серии по Войо наистина са интересни Heart Eyes
..встрани от романтиката между нашите влюбени   Heart Eyes Two Hearts   Heart Eyes Two Hearts
много ми беше смешна Сантош като обясняваше на Арун как ще се смачка самочувствието на Сураджи  Heart Eyes когато започнели да му казват "съпругът на полицайката" Joy Joy Joy а той е толкова горд че като ходи до Сандия всички ще и козируват Laughing Heart Eyes и ще се представя като Сурадж Рати - съпруг на офицер Сандия Рати Heart Eyes Laughing Laughing затова Сандия не трябва да се отказва от мечтата си  въпреки трудностите,той е до нея и за него отдавна е приоритет Laughing Heart Eyes Heart Eyes

 Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт