Професионални серии за коса - тема 82

  • 47 193
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 310
РуСа-Мамма, млеката на Керастаз не предпазват ли и от преса, освен от сешоар?

# 721
  • Варна
  • Мнения: 1 167
Пристигнаха ми хидратиращата маска на Марокан ойл и хидратиращият крем стилизант. Ухаят на мъжки парфюм...След малко ще пробвам крема на суха коса  преди пресата, дано да ми хареса Praynig Напоследък косата ми не харесва нищо Confused

# 722
  • Мнения: 178
РуСа-Мамма, млеката на Керастаз не предпазват ли и от преса, освен от сешоар?
Точно за преса са си дадени.
Дори действието им се засилва от преса на 180 градуса.
Говоря за Цимент- а и Нектар- а. Другите не съм ги пробвала.

# 723
  • Мнения: 310
РуСа-Мамма, млеката на Керастаз не предпазват ли и от преса, освен от сешоар?
Точно за преса са си дадени.
Дори действието им се засилва от преса на 180 градуса.
Говоря за Цимент- а и Нектар- а. Другите не съм ги пробвала.

А ако пресата е на 160 градуса имат ли ефект?

# 724
  • Мнения: 3 421
РуСа-Мамма, млеката на Керастаз не предпазват ли и от преса, освен от сешоар?
Точно за преса са си дадени.
Дори действието им се засилва от преса на 180 градуса.
Говоря за Цимент- а и Нектар- а. Другите не съм ги пробвала.
Съставът им е от около 10 компонента, като иьключим консервантите, се падат 3-4 съставки, които уж са термозащитни. За паралел- на Тиги термото има доста филмообразуващи, защитни агента.
Аз съм фенка на Керастаз, но не мога да си замълча за такива неща. А по въпроса на Нектара-има масла, но в дъното на състава, т.е. под 1% , та няма как да е супер питателен за косата.

# 725
  • Мнения: 178
РуСа-Мамма, млеката на Керастаз не предпазват ли и от преса, освен от сешоар?
Точно за преса са си дадени.
Дори действието им се засилва от преса на 180 градуса.
Говоря за Цимент- а и Нектар- а. Другите не съм ги пробвала.

А ако пресата е на 160 градуса имат ли ефект?
Да. И само със сешоар- пак.

# 726
  • Мнения: 1 196
Линде честито  bouquet Страхотна е новата ти визия. Като слънчице си, страшно сладурско и много ти отива Heart Eyes И косата изглежда някак много съживена. Аз се стреснах като четох "късо", че си я скъсила колкото на снимката, която е споделила Бел. А то си е съвсем добра дължина  bouquet Браво и благодаря за репостта на снимката  bouquet
Вив , ех че жалкоо. Ще правиш ли нов опит? Ти наистина си с доста тъмничка коса, нямам идея какво е нивото на трудност за постигане на този цвят, но щом казваш че няма дори следа от отенък, значи не е мацваш боята и хоп, вече си русалка в косата Mr. Green А направо се влюбих във виолетовите коси, които сте показали Heart Eyes Изглеждат уникално. Не знам обаче кога бих се престрашила, въпреки че косата която Вал мисля че показа беше със страхотен цвят Grinning Някак много деликатни бяха виолетовите отенъци.
 Ох,  аз сега съм в голяма дилема дали да боядисам цялата си коса или пак просто да си замаскирам белите гадове с естествения ми цвят. Хем ми харесва цвета ми, хем искам по- златисти, а не червеникави нюанси. Зачудих се и за балеаж, ама като се сетя колко "дълго" си изтърпях така желаното омбре, въобще не знам има ли смисъл Mr. Green
Уф, да ни имат проблемите, хич не е лесна нашата hahaha

# 727
  • Мнения: 2 259
Момичета имате ли някакви отзиви за балсама/маската Липидиум? Аромата е просто пристрастяващ и мислех да си взема, но не знам какво да очаквам от тях, все пак са Лореал профешънъл... Шампоан няма да е със сигурност, но за това се замислих доста Simple Smile ако може да ми помогнете  Heart Eyes
От известно време съм с Бамбука за обем на Алтерна. Ок са, не е нещо впечатляващо за цената си. Хубав аромат, измива добре, освежава, балсама в голямо количество разплита. Изключително неикономични, за според мен посредствена серия. Може би е само за коси без нужди  Mr. Green а моята определено не е така, мисля че наскоро ви се оплаках, че изведнъж пак ми експлоадира косата... Не знам защо, грижа се за нея, а тя наща- експлозии... #2gunfire
Смятам пак да заредя Архитекта, но като гледам ще е от арлен, рибката май изостава с асортимента на Керазтаз  Laughing
Линде, много ти отива така, много си сладка, изглеждаш като 16-годишна усмивка, безгрижна. Супер Flutter
Видях, че сте обсъждали Мароканойл- не знам защо, никога не съм имала интерес към тях, а и като видях олиото им колко е чисто, май съвсем се отказах, не че държа на изчистен състав (все пак всички знаем керастаз  Mr. Green), но смятам, че за тази цена, можеше по-добре да е. Аз имам мостра от "лекото" олио и да ви кажа не ми е леко Grinning
Пробвах и маската Макадамия от мостра, но не ми хареса ефекта, което ми потвърди на 100%, че си ми трябва протеин и това си е Rolling Eyes
От известно време обмислям варианта да зарежа малко русото и да пробвам техника дълбок корен ама много дълбок  Crazy или просто да си оставя от русото кичури отдолу. Вече и аз не знам какво да я правя тази коса. С никакъв цвят и прическа не се харесвам в последно време, а да не говоря, че и тя не харесва нищо, от което й давам. От друга страна го отдавам и на това, че е много горещо, а съм и с бързоомазняващи се корени и може би затова клепва още по-бързо...
Аз имам и още един въпрос - в последно време какъвто и ш-н да използвам косата ми го изпива - буквално.. Не прави никаква пяна, просто се просмуква в косата и когато отмия и нанеса отново тогава мога да измия нормално. На какво може да се дължи това ooooh!
Миналия месец се подстригвах и смятах чак септември пак, но с тези експлозии може би доста скоро пак ще посетя фризьор... То така не се живее Joy

# 728
  • Мнения: 1 385
Lolla , имам я аз маската. Честно казано я харесвам, усещам я по-скоро хидратираща, макар че май имаше протеини в състава  newsm78 Ама мен протеините обикновено ми хидратират, та незнам дали съм критерий  Mr. Green Със сигурност се усеща някак си маслена и силиконена, но мен това не ме притеснява. Не съм я ползвала скоро, но добре ми маскираше краищата  Peace
Дано съм била полезна, поне малко  Mr. Green  bouquet

# 729
  • Мнения: 767
Да се включа и аз с мнение за мароканоил-маската с бяла капачка-никак,ама никак не ми хареса,толкова ми утежнява косата,че на следващия ден съм задължително в банята (обикновено мия косата си през ден или два).Пробвах  я с различни шампоани-същото.

# 730
  • Мнения: 516
Да се включа и аз с мнение за мароканоил-маската с бяла капачка-никак,ама никак не ми хареса,толкова ми утежнява косата,че на следващия ден съм задължително в банята (обикновено мия косата си през ден или два).Пробвах  я с различни шампоани-същото.
Пробвай с по-малко количество.  bouquet

# 731
  • Мнения: 767
Ще пробвам,мерси за .бързия отговор  bouquet

# 732
  • Мнения: X
Въпроси вместо запис?

# 733
  • София
  • Мнения: 3 925
Харесвам Липидиум маската, особено когато се съчетае с праймъра от серията, той се слага преди маска или ампула.

# 734
  • Мнения: 3 421
Защо да не зачоплим точно определена марка?
Може въпрос за Напура, много се шумя преди, да видим ревностните и клиенти дали видяха подобряване на гъстота и растеж  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт