КВАРТАЛЪТ НА БОГАТИТЕ от 7 юли по БТВ - ТЕМА 1

  • 64 155
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 20 795
Чакам с нетърпение сериала и всичко около него.Обожавам музиката на Тойгар....нищо не съм гледала от филма по интернет...ще ми бъде интересно.Прекрасен ден от мен  bouquet  bouquet Laughing Laughing
Музиката в сериала е страхотна.  Peace Не случайно Тойгар отнесе толкова награди за нея. Но освен неговата музика, всички песни, които звучат също са много хубави. А за изпълнението да не говорим  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 16
  • София
  • Мнения: 4 381
Чакам с нетърпение сериала и всичко около него.Обожавам музиката на Тойгар....нищо не съм гледала от филма по интернет...ще ми бъде интересно.Прекрасен ден от мен  bouquet  bouquet Laughing Laughing
Музиката в сериала е страхотна.  Peace Не случайно Тойгар отнесе толкова награди за нея. Но освен неговата музика, всички песни, които звучат също са много хубави. А за изпълнението да не говорим  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Тойгар е уникален  Peace  Музиката в сериала е много добре подбрана или композирана от него. Страхотен, страхотен  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  Изпълненията - след няколко седмици ще разберете  Wink

# 17
  • Мнения: 8 571
Здравейте! Hug Hug Hug

Не съм гледала нито един епизод, но смятам да хвърлям по едно оче, затова се записвам в темата. Wink Hug Peace

# 18
  • Мнения: 25 351
Здравейте! Hug Hug Hug

Не съм гледала нито един епизод, но смятам да хвърлям по едно оче, затова се записвам в темата. Wink Hug Peace


 Hug Hug Hug много, много се радвам да те видя  Hug Hug Hug

KITENKA   Hug Hug Hug




# 19
  • Мнения: 8 571
Ани,   Heart Eyes  bouquet

# 20
  • Мнения: 5 267
Здравейте! Hug Hug Hug

Не съм гледала нито един епизод, но смятам да хвърлям по едно оче, затова се записвам в темата. Wink Hug Peace

Hug Hug Hug Hug Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 130
Мераба и от мен  wavey Ани, благодаря ти за темата, както винаги прекрасна  Hug
Нямам търпение да идва 7-ми юли и да изживея отново трепетите и емоциите с любимия сериал и във вашата компания   newsm51

# 22
  • Мнения: 11 460
хайде и от мен Hayırlı uğurlu olsun Simple Smile Само БТВ да не почнат с номерата... от септември да го спрат, за да довършат "Завръщане" и т.н., та да гледате сериала 3 години...с 16 прекъсвания.  Лично аз няма да го следя, тъй като съм го изгледал този сериал.. но дано  БТВ са избрали същия дубльор на Чаатай Улусой като от "Огледален свят". А ако и Серенай Саръкая я озвучава същата актриса като от "Сезони на любовта", цена няма да имат Simple Smile

Що се отнася до Тойгар Ъшъклъ... велик еее


И все пак: Ay yapım, не Ay yapim  (Япъм, не Япим)

Тойгар от години за тази компания си работи

Последна редакция: пт, 26 юни 2015, 22:58 от diziler

# 23
  • Мнения: 25 351
хайде и от мен Hayırlı uğurlu olsun Simple Smile Само БТВ да не почнат с номерата... от септември да го спрат, за да довършат "Завръщане" и т.н., та да гледате сериала 3 години...с 16 прекъсвания.  Лично аз няма да го следя, тъй като съм го изгледал този сериал.. но дано  БТВ са избрали същия дубльор на Чаатай Улусой като от "Огледален свят". А ако и Серенай Саръкая я озвучава същата актриса като от "Сезони на любовта", цена няма да имат Simple Smile

Що се отнася до Тойгар Ъшъклъ... велик еее


И все пак: Ay yapım, не Ay yapim  (Япъм, не Япим)

Тойгар от години за тази компания си работи

 Hug Hug  благодаря за забележката  Hug Hug Ще го коригирам веднага Япъма  Peace

# 24
  • Мнения: 11 460
хехе... бял кахър. А щом БТВ са се заели с този сериал, значи ще бъде изтрит от всички възможни сайтове, с изключение на Войо.. отсега е ясно.  Кой гледал, гледал...

# 25
  • Мнения: 25 351
хехе... бял кахър. А щом БТВ са се заели с този сериал, значи ще бъде изтрит от всички възможни сайтове, с изключение на Войо.. отсега е ясно.  Кой гледал, гледал...

 Peace няма да могат да го изтрият отвсякъде  Party Party Party поне сериите, които ние сме превели няма да могат.  hahaha hahaha hahaha hahaha

иначе със сигурност през есента ще продължат със Завръщане.  Mr. Green Mr. Green Меджезира ще го прекъснат и след края на Завръщането ще го дадат пак.  Joy Joy Joy

ама ще видим де  Peace

# 26
  • Мнения: 20 795
хайде и от мен Hayırlı uğurlu olsun Simple Smile Само БТВ да не почнат с номерата... от септември да го спрат, за да довършат "Завръщане" и т.н., та да гледате сериала 3 години...с 16 прекъсвания.  Лично аз няма да го следя, тъй като съм го изгледал този сериал.. но дано  БТВ са избрали същия дубльор на Чаатай Улусой като от "Огледален свят". А ако и Серенай Саръкая я озвучава същата актриса като от "Сезони на любовта", цена няма да имат Simple Smile

Що се отнася до Тойгар Ъшъклъ... велик еее


И все пак: Ay yapım, не Ay yapim  (Япъм, не Япим)

Тойгар от години за тази компания си работи
Наистина тази политика на БТВ ми е много странна. Почват, спират, пак почват, пак спират. Много неприятно  ooooh! ooooh! ooooh! И сериите ща нарежат както им дойде. Но пък каквото такова  Whistling Whistling Whistling

# 27
  • Мнения: 11 460
за септември и октомври ще го спрат, като свърши Завръщане пак ще го пуснат, после за Нова година пак поне 2 седмици няма да го има.
А да не забравяме, че ще има риалити формати цяла есен, ФЕРМАТА най-вероятно ще бъде от 20ч едновременно с Биг Брадър и смятайте как ще ги дават тези сериали...

# 28
  • Мнения: 20 795
за септември и октомври ще го спрат, като свърши Завръщане пак ще го пуснат, после за Нова година пак поне 2 седмици няма да го има.
А да не забравяме, че ще има риалити формати цяла есен, ФЕРМАТА най-вероятно ще бъде от 20ч едновременно с Биг Брадър и смятайте как ще ги дават тези сериали...
ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Я кажи, на теб хареса ли ти?

# 29
  • Мнения: 11 460
Да, хареса ми. Аз такива... тип Мечтатели и В очакване на слънцето харесвам. По-младежки.


Дубльор на Чаатай от първия и втория сезон на "Огледален свят" е Иван Петков. В третия сезон е друг глас.
Елисавета Господинова озвучава Серенай Саръкая в "Сезони на любовта"...
да направим предварителни залагания дали ще са пак те...  Joy

Общи условия

Активация на акаунт