Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 32

  • 89 011
  • 730
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 10 816
Жалко, че не го видях по - рано, вече нещата са доста изчерпани.



Пффф, че ме е яд, по обяд още имаше ФДТ, който харесах, ама вече го нямаааа.

# 31
  • Мнения: 802
Жалко, че не го видях по - рано, вече нещата са доста изчерпани.



Пффф, че ме е яд, по обяд още имаше ФДТ, който харесах, ама вече го нямаааа.

И моя цвят го няма вече  Crazy дали ще зареждат отново гамите или са били последни бройки, който разчистват?

# 32
  • Мнения: 1 271
На Cien тоалетните млека за почистване на грим хубави ли са и кое друго на лидълската марка Cien ви харесва Simple Smile
За млеката нищо не мога да кажа.На Сиен съм използвала - ролон в непрозрачна опаковка, измиващите гелове - и 2та вида, интимен гел, твърдите сапуни, течен сапун, крем за ръце - от всичко съм доволна, особено от измиващите гелове.

# 33
  • Мнения: 829
Какви са другите тампони на Лидл и каква е разликата с тези?

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 029
Каква е разликата, между тези тампони и всички останали? Rolling Eyes

Тези (лидълските) да "зашити" по краищата.Хубави са, но на мен ми идват твърде груби  Peace

И на мен ми харесваха тези тампони, но в последно време станаха по-груби (това го прочетох и тук някъде във форума).

# 35
  • Мнения: 1 271
Каква е разликата, между тези тампони и всички останали? Rolling Eyes

Тези (лидълските) да "зашити" по краищата.Хубави са, но на мен ми идват твърде груби  Peace

И на мен ми харесваха тези тампони, но в последно време станаха по-груби (това го прочетох и тук някъде във форума).
Другите са Softino и са 100% памук, за разлика от тези.Разликата в цената е стотинки.

# 36
  • Мнения: 659
Момичета срещала съм тук мнения за четки за ФДТ, но сега не ги намирам. Моля да ми препоръчате четка и от къде да я купя.

# 37
  • Мнения: 36 161
мнения за четки има най-вече в темата за четки  Wink

# 38
  • Мнения: 659
Благодаря, не знаех, че има такава тема, но предполагам, че там се говори за хубави и скъпи четки, а аз мисля за нещо по-бюджетно, защото до сега не съм ползвала и не знам дали няма да си седи в някой шкаф.

# 39
  • Мнения: 36 161
според мен бюджетна и хубава четка за фдн просто няма
изкупила съм десетки /буквално/ бюджетни четки и единици стават за нещо - не става дума само за фдт
докато хубави и евтини продукти за всякакви други цели /бяла и декоративна козметика/ е съвсем реално да се намерят

# 40
# 41
  • Мнения: 252
Масло за нокти на Икаров много съм доволна заздравява добре  Peace

# 42
  • Варна
  • Мнения: 5 886
патенце-то, в търсене на евтина четка за ФДТ, не купувай тази на Eco Tools, защото равномерното нанасяне с нея е невъзможна мисия. Опитах няколко пъти, с различни ФДТ, накрая се примирих, финално я изпрах и прибрах.

# 43
  • Мнения: 2 716
Аз съм доволна от четките за фдт на Ейвън и Ебелин. Уточнявам, че най-скъпата ми четка  е на Зоева. Не съм ползвала на високия клас марки и не мога да правя съпоставка с тях.  Peace

# 44
  • Мнения: 516
Мерси много, ще пробвам нещо на cien,маслото на икаров за нокти е много хубаво наистина.

Общи условия

Активация на акаунт