Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 32

  • 88 966
  • 730
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 298
Аз преминах на бюти блендери за фдт, само дето купувах преди четки, имам няколко комплекта от скъпи до евтини. Определено разликата е осезаема.
И малко офф темата за четките, но за нанасянето. Гледах някакъв клип за прикриване на порите, май тук някой го беше споделил, мъжа го правеше с подобна на кабуки четките. Получи се, но определено е за хора, които харесват повече пълно покритие, аз съм от тези с леко към средно.

Поръчките от сайта ми пристигнаха сутринта на другият ден, като поръчката ми беше към 4-5 следобяд направена. Момчето ми ги достави преди смс-а от Еконт.
От СС коректора-писалка на Буржоа съм приятно изненадана за момента, но не ми харесва това, че отвора е пластмасов. Неудобно ми е за нанасяне.

# 46
  • Мнения: 551
Момичета за кой сайт говорите? Не знам дали е тук мястото но ако може да ми препоръчате сайт с козметика на достъпни цени..

# 47
  • Мнения: 53
Благодаря за темата!   bouquet
Доволна съм от този крем за ръце:
Скрит текст:

Извинявам се за голямата снимка, не намерих по-малка!

# 48
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Благодаря, не знаех, че има такава тема, но предполагам, че там се говори за хубави и скъпи четки, а аз мисля за нещо по-бюджетно, защото до сега не съм ползвала и не знам дали няма да си седи в някой шкаф.

Съгласна съм, че хубави бюджетни четки за фдт няма.
По-скоро най-евтини и приятни идваха репликите на RT от ebay.По 3-4 $ четката с безплатна доставка.Едва след като свикнах с тях минах към скъпите и нямам разделяне със Сигма Ф80, но тя е далеч от темата.
Пробвай и с бюти блендер, както са писали по-горе.На мен не ми допадна изобщо нанасянето с него и стои захвърлен в шкафа.

# 49
  • Мнения: X
В темата за четките попитай коя е най-бюджетната хубава четка, може да не е 5 лева, но пак и сред високия клас ще има сравнително евтини. По-добре 1х20 пред 4х5. (в левове)

# 50
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 020
Отново съм в търсене на BB/CC крем (нещо леко с лека/средна покривност) за смесена към мазна кожа. Преди по препоръки от тук си взех BB крема на Garnier за смесена кожа (продълговатата тубичка), сега го използвам, но не ми харесва как  стои върху лицето - подчертава и най-малкото изсушено място и има брашнян завършек.

# 51
  • Мнения: X
Само на биотен съм използвала CC, не беше лош, но и нищо особено.

# 52
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 020
На Bioten го използвах преди, но към края вече седеше много лъскав веднага след нанасянето му върху лицето. Имам и тъмния нюанс от миналото лято, но не съм го използвала тази година (нямам тен все още).

# 53
  • Мнения: 659
аз също не съм впечатлена от ББ - тата Simple Smile

# 54
  • Мнения: 36 043
този на Елеа как е?

# 55
  • Мнения: 1 298
За Биотен са доста противоречиви мненията като цяло. На една позната направо й се стичаше по лицето, ако малко завали.
При мен стои добре, но след няколко часа лъсва, което оправях с прозрачна пудра и нямаше проблем. Смесвам го с един по-сух фдт и тогава се получаваше най-добре. Докато не намеря някой много лек ще се върна на фдт.

# 56
  • Мнения: 2 700
СС на Биотен е за по-суха кожа. Доста бързо се лъсва с него. Аз го ползвах малко и през зимата, когато кожата ми беше много суха.

# 57
  • Мнения: 888
 Crossing Arms Изкупихте козметиката от сайта от миналата тема само за 1 ден и  се утеших с една чанта. Харесах и няколко блузи, но нямаше размери.

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 13 531
Аз фондьотена го слагам с обикновена гъбичка и нямам проблем

# 59
  • Мнения: 6 214
Тези гъби и четки за ФДТ се мият след всяко ползване, нали?  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт