Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 32

  • 89 000
  • 730
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 045
Четките трябва да се мият най-много 1-2 в месеца - през останалото време е добре да се ползва някакъв специализиран почистващ разтвор/спрей.

# 61
  • Мнения: 6 214
Аз съм с мазна кожа и при мен това сигурно не би могло да се приложи.

# 62
  • Мнения: 516
Гъбичките се мият на всяко ползване поне за beauty blender знам,че е така,имам мерак да ги пробвам,но много количество фдт се хаби...и не излиза много икономично...

# 63
  • гр. Варна
  • Мнения: 959
Здравейте   bouquet
Масло за нокти на Икаров много съм доволна заздравява добре  Peace
И аз съм доволна и често го препоръчвам. Много съм доволна от всичко, което съм ползвала на "Икаров"

# 64
  • Мнения: 2 826
Аз съм ползвала светлия и съм доволна.

# 65
  • Шотландия
  • Мнения: 2 860
На Cien тоалетните млека за почистване на грим хубави ли са и кое друго на лидълската марка Cien ви харесва Simple Smile
За млеката нищо не мога да кажа.На Сиен съм използвала - ролон в непрозрачна опаковка, измиващите гелове - и 2та вида, интимен гел, твърдите сапуни, течен сапун, крем за ръце - от всичко съм доволна, особено от измиващите гелове.
много съм доволна от този cc cream, смесена дехидратирана кожа.

http://lucyearley.com/home/wp-content/uploads/2014/03/cccream.jpg

Опитвала съм доста марки, последно estee lauder и clinique,не могат да му стъпнат на този евтиния на малкото пръстче.

# 66
  • Мнения: 2 711
*Мила* , от къде го купи този СС крем? Не съм го виждала преди.

# 67
  • Мнения: 1 298
От измиващите и ексфолиращите на Cien и аз съм доволна и не веднъж съм ги хвалила, а за сумата, която струват са си направо находка.
*Мила*, от къде и за колко е този СС крем?

Грешно схващане за бюти блендера е, че щом е гъба попива много продукт. Според мен е въпрос на техника. Аз първо нанасям фдт с четка или пръсти по лицето и просто "преливам" и изравнявам с блендера. Последно време станах мързелива и просто слагам количество на бузите, челото и брадичката и после с блендера разнасям и преливам. Хаби дори по-малко от колкото преди с четка. Приятелки правят същото и с по-обикновени гъбички, от онези сърцевидните. Пак се получава.
Ноооо се отклоних доста.

# 68
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 025
Нямам бюти блендер, но знам, че преди да се използва трябва да се намокри, тогава увеличава обема си и не "изяжда" толкова от продукта, колкото би "изял" ако е сух. Мисля да пробвам "яйцето" на Ebelin.

# 69
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 031
Гъбите се мият след всяко ползване, докато четките не.
И при мен мокър/сух блендрът попива повече продукт от четка, както и да го ползвам  Peace
Плюс, че аз просто не искам да си цапам ръцете и затова ползвам четки.Иначе ми се губи смисъла да нанасям с ръце и после само да преливам с нещо.

# 70
  • Мнения: 1 529
Аз си бях поръчала от този сайг два фон дьо тена на Revlon - Nearly Naked и Colorstay, както и пудрата Nearly naked пак на Revlon. Тогава помня, че имаше страшно много неща. Доволна останах.

Аз също нанасям с бюти блендър, както коректора, тала и фон дьо тена - Ebelin-ския използвам и бих казала, че ми харесва. 

Та,  аз също си търся бб крем, с този на Микса не се харесахме, подозирам, че се изприщих от него.  Ще чакаю и вашите предложения, ама накрая май ще си прежаля 35 лева и ще си взема Ла Рош..  Grinning

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 575
Четката за фон дьо тен на Ейвън добра ли е? Досега съм си слагала с пръсти, гъбичките не са ми удобни... Та си мисля за четка  newsm78

# 72
  • Мнения: 2 711
Четката за фон дьо тен на Ейвън добра ли е? Досега съм си слагала с пръсти, гъбичките не са ми удобни... Та си мисля за четка  newsm78

На предната страница съм писала за нея. Доволна съм. Ползвам я почти всеки ден. Моите четки не са
висок клас  Peace

# 73
  • Мнения: 4 569
Взех си този шампоан и ми харесва:


В момента нямам косопад (страдам от сезонен), нямам и пърхот. Прави ми косата мека, жива и лъскава.
Лошото е, че пише да се ползва 3-4 пъти седмично, а аз не искам да си мия толкова често косата.

# 74
  • Мнения: 18 588
Естел, не  е задължително толкова често да си я миеш. Това е предполагам за да има по-голям ефект в началото, както е при всички лечебни шампоани.После за поддържащ ефект можеш да се миеш 2 пъти или дори 1 път в седмицата,зависи на колко често по принцип си миеш косата.
Аз също много харесвам тези шампоани и няма да спра да ги хваля, защото са наистина много добри за цената си.

Общи условия

Активация на акаунт