интересно

  • 1 672
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 393
Дъщеря ми хълцаше и пърдеше  EmbarassedПоследнитемесеци ми беше много притеснително  Embarassed

# 16
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Спомням си, че и Ивчо хълцаше и то доста. Много мил спомен!

# 17
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Дъщеря ми хълцаше и пърдеше  EmbarassedПоследнитемесеци ми беше много притеснително  Embarassed
Оле, наистина ли? Rolling Eyes
Тъкмо мислех да ви попитам какво се усеща, когато хълца, но сега ще попитам и какво се усеща когато пръцка? Мен досега не ми се е случвало! Кой месец започват да хълцат? baby_neutral

# 18
  • Мнения: 1 233
Хълцането и аз го усещам ясно, ама това с пръцкането за пръв път го чувам.... Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 309
Хълца поне по един-два пъти на ден, стигала е и до половин час. В началото се шашках, ама ще свикнеш. Гледах по Дискавъри, че бебчетата хълцат, защото гълтат амниотична течност.

# 20
  • Мнения: 3 760
Хълцат. Не знам кога започват, но в 36 г.с. със сигурност го правят.
За пръцкане чувам за първи път. Shocked

# 21
  • Мнения: 670
Хълцат, дори плачат.

# 22
  • Мнения: 498
И аз я усещах да хълца...едно ритмично подскачане сякаш Simple Smileмного сладко....сега пак продължаваме с хълцането,а аз много се ядосвам,защото малката тъъъъкмо позаспи и като се разхълца....разсънва се...ококорва се и край!Иска внимание след това... Laughing

# 23
  • Мнения: 181
И аз съм съгласна с останалите. Моето бебе, особено в 8 и 9-ти месец много продължително хълцаше. А и след като се роди пак. Какво да се прави - бебешорски неволи Simple Smile

# 24
  • Мнения: 739
И аз съм съгласна с останалите. Моето бебе, особено в 8 и 9-ти месец много продължително хълцаше. А и след като се роди пак. Какво да се прави - бебешорски неволи Simple Smile
Flutter същото и при мен.

# 25
  • Мнения: 1 489
Да хълцат и лично на мен ми беше кеф,когато хълцаше.

# 26
  • Мнения: 619
Хълцат. Не знам кога започват, но в 36 г.с. със сигурност го правят.
За пръцкане чувам за първи път. Shocked
мм.дa ,Не знам Да пръцкат

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 765
Да хълцат и лично на мен ми беше кеф,когато хълцаше.
А мен ме беше гъдел. Simple Smile

# 28
  • Мнения: 2 849
Хълцат бебетата ! Моя син много хълцаше и сега продължава с пълна пара . Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 270
Да, хълцат..и като се родят продължават да хълцат много през първите месеци.


направо постоянно ми подскачаше корема и си спомням, че започна към края на 7-ия месец!
Леко раждане!

Общи условия

Активация на акаунт