?Въпроси всякакви за СО?

  • 1 819 172
  • 20 915
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 927
      След пояснението, в поведението на съпруга виждам безгранична любов, която го кара да върши глупости (нали те се вършели често от благородни подбуди, според Уайлд  Laughing), на децата - любов съчетана с незрялост и нежелание да се разделят с традиционната кухня.

# 31
  • Мнения: X
Kaто видя мъж с подаващи се косми изпод блузата и директно го отписвам като интересен обект. Греша ли?

# 32
  • Мнения: X
Има мъже, които отглеждат космите си, защото ги смятат за проява на мъжественост и сексапил. Има и жени, които мислят по същия начин. Въпрос на вкус.

# 33
  • Мнения: 4 841
Kaто видя мъж с подаващи се косми изпод блузата и директно го отписвам като интересен обект. Греша ли?

И личните ти прострастия имат общо със "Семейните отношения", защото?

# 34
  • Мнения: X
Има мъже, които отглеждат космите си, защото ги смятат за проява на мъжественост и сексапил. Има и жени, които мислят по същия начин. Въпрос на вкус.

Да, именно - аз съм от тези жени, които предпочитат мъжът да си е с естествено окосмяване навсякъде, с изключение на интимната област. Peace

# 35
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Веднага давам казус. Реален.
...........................

За мен децата и съпругът търпят, защото я обичат, но пък авторитетът й хич го няма, щом зад гърба й ходят да ядат това, което искат. По-странно ми е решението на жената да ги тормози така, след като очевидно никой не е фен на здравословното хранене. След като знае какво правят "тайно" от нея, защо продължава с фарса?! Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: X
Очаквах всякакви дискусии тук, а то какво стана. Много ще се радвам темата да се развива.

# 37
  • Мнения: 4 841
Веднага давам казус. Реален.
...........................

За мен децата и съпругът търпят, защото я обичат, но пък авторитетът й хич го няма, щом зад гърба й ходят да ядат това, което искат. По-странно ми е решението на жената да ги тормози така, след като очевидно никой не е фен на здравословното хранене. След като знае какво правят "тайно" от нея, защо продължава с фарса?! Rolling Eyes

Не знае. Толкова е заслепена в собствената си перфектност и отдаденост в грижа на семейството, че дори ако ѝ покажат снимка как мъжа ѝ ръфа дюнер, ще се усмихне с отвеяната си усмивка, и ще каже, че той само се преструва, че яде, защото му е писнало да се обяснява с простаци  Sunglasses  Поне така предполагам, де, доколкото познавам този тип хора.

# 38
  • Мнения: 46 430
Веднага давам казус. Реален...

Не виждам никакво уважение тук. Дори подигравка (защото е направено известно на други хора, роднини). Просто страх да се изправят пред проблем. А това замазване го задълбочава.
Грешката е на бащата, учи и децата си на игрички зад гърба на близките и че трябва безропотно да потъпкваш личния си вкус, иначе е лошо/обидно. Предпочитанията за храна, дрехи и т.н. са индивидуални и децата трябва да знаят, че няма нищо в това. Разбира се, ако има залитане в посока алкохол, изцяло вредни храни и т.н. е отделен въпрос.

Kaто видя мъж с подаващи се косми изпод блузата и директно го отписвам като интересен обект. Греша ли?

Какво значи греша ли? Това е въпрос на вкус. Аз съм така, но в обратна посока, т.е. ако е обезкосмен.

# 39
  • Мнения: X
Защо в един момент, Мъжът отказва ''секс'' ?!

# 40
  • Мнения: 2 927
Защо в един момент, Мъжът отказва ''секс'' ?!
    Защо секс е в кавички? Друго ли се има предвид?
    Ако става дума за секс, има няколко възможности: вече не иска да бъде с тази жена; проблем (медицински или на психологична основа); умора (ако е еднократно); любовница, с която на същия ден е имал отношения. За друга в момента не се сещам.

# 41
  • Мнения: 46 430
    Ако става дума за секс, има няколко възможности: вече не иска да бъде с тази жена; проблем (медицински или на психологична основа); умора (ако е еднократно); любовница, с която на същия ден е имал отношения. За друга в момента не се сещам.

 Peace
Възможности много. Директен разговор, без увъртания.

# 42
  • Мнения: X
Защо в един момент, Мъжът отказва ''секс'' ?!
    Защо секс е в кавички? Друго ли се има предвид?
    Ако става дума за секс, има няколко възможности: вече не иска да бъде с тази жена; проблем (медицински или на психологична основа); умора (ако е еднократно); любовница, с която на същия ден е имал отношения. За друга в момента не се сещам.


Благодаря за бързия отговор. Hug  Проблема на МП е на психическа основа + умората от работата , Любовница на 100% няма

# 43
  • Мнения: 2 927
     Тогава се постарайте да релаксира. Може и специализирана помощ да потърсите, но трябва приятелят ти да го пожелание, насила не става.

# 44
  • Мнения: X
И на мен ми се е случвало продължително време да на правим секс с мм, много напрежение се събира понякога и желанието изчезва.

Общи условия

Активация на акаунт