МИО в УНСС или Връзки с обществеността НБУ?

  • 3 588
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте, колебая се коя специалност да запиша.   newsm78  Какво бихте ме посъветвали?   Wink

# 1
  • Мнения: X
Избери държавното пред частното. И все пак, препоръчвам СУ.

# 2
  • Мнения: 5
Избери държавното пред частното. И все пак, препоръчвам СУ.

Благодаря за мнението. Знам, че СУ може би е най-добрият избор, но го изключих, защото за спеациалностите , които исках да кандидатствам там не виждам кой знае каква реализация...

# 3
  • Мнения: X
В такъв случай, УНСС.

# 4
  • Мнения: 29 877

И защо?!?

Където и да си, трябва си учене!!! Peace

# 5
  • Мнения: X
Защото работодателите уважават повече дипломите от държавните университети, отколкото от частните. Разбира се, това е мое мнение, никой не е длъжен да го споделя.

# 6
  • Мнения: 29 877
Защото работодателите уважават повече дипломите от държавните университети, отколкото от частните. Разбира се, това е мое мнение, никой не е длъжен да го споделя.

Извинявай, грешно съм прочела!  Blush Crazy

Нещо май ми трябват очила! хахахах
Прочетох "В никакъв случай УНСС!" и тъкмо щях да вадя плюсовете му...... Crazy Blush

# 7
  • Мнения: 5

И защо?!?

Където и да си, трябва си учене!!! Peace

Така е, аз съм твърдо решена да уча.
Попринцип бях отписала НБУ, но се оказа че хващам пълна стипендия, която ми покрива таксите първата година и пак започнах да се двоумя... защото който и да попитам за УНСС само отрицателни неща ми казват...  Rolling Eyes  Макар че всичко си има плюсове и минуси  Grinning

# 8
  • Мнения: 29 877
Аз пък мога да ти кажа само хубави неща за УНСС. Ама си трябва яко учене, не е като в училище. Все пак ти си решаваш.
Какво отрицателно се говори за УНСС? Че късат много? Ако не учиш, ще те скъсат....

# 9
  • Мнения: X
За УНСС съм чувала, че било доста разпуснато, от повечето изпити имало възможност да се освободиш чрез презентации и курсови работи. Информацията имам от познати и роднини, учили там. Възможно е на някои изпити да те скъсат, както и навсякъде другаде, но това не е кой знае какво, все ще се вземат. При всички положения си мисля, че е повече от Нов български.

# 10
  • София
  • Мнения: 39 862
Пред двата - УНСС.
Бих избрала НБУ ако искам да уча специалност, която не бих могла да уча в друг университет.
Аз бях приета МТ в УНСС, но се прехвърли във Финанси.

Преди УНСС съм завършила ТУ. Като следване и изпити в УНСС ми беше по-лесно.

# 11
  • Мнения: 282
Здравейте,
имам позната която сега завършва МИО в УНСС и е доста доволна. Материала е интересен отчасти (разбира се, никога не е интересно всичко). Като цяло, според мен не си заслужава да  плащаш 1000лв и горница за образование, като имаш алтернативен вариант и на друго място. Simple Smile

# 12
  • Мнения: 5
Здравейте,
имам позната която сега завършва МИО в УНСС и е доста доволна. Материала е интересен отчасти (разбира се, никога не е интересно всичко). Като цяло, според мен не си заслужава да  плащаш 1000лв и горница за образование, като имаш алтернативен вариант и на друго място. Simple Smile

Благодаря за мнението! Simple Smile И аз като че ли повече клоня към МИО-то, само че като прочета някъде или чуя изказвания от типа "УНСС има ограда, за да не влезе някое куче и да излезе висшист" ухх :дд

# 13
  • София
  • Мнения: 39 862
Такива вицове има за всички университети. УНСС не прави изключение.

# 14
  • Мнения: 1 365
ВО в СУ е страшно зле, не знам как е в НБУ.
Останала съм с впечатление, че работодателите се интересуват от стаж и умения и изобщо не се интересуват кой къде е завършил ако е конкурентноспособен. Само за адвокати съм срещала изрично изискване да са завършили в СУ.
Но във всеки университет, в който отидеш - държавен, частен, марсиански - винаги ще има колеги, които вятър ги вее на бял кон и такива, които си съдират седалището от четене. Всеки си избира от кои да е. И не вярвай на вицове, защото в УНСС ще е за оградите, в ТУ за покривите и метлите. Това са глупости.

Общи условия

Активация на акаунт