Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... XLVII

  • 90 508
  • 714
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 25
Препоръчвам The Man from U.N.C.L.E. http://www.imdb.com/title/tt1638355/?ref_=nm_flmg_dr_2

Не харесвам филмите на Гай Ричи, освен тези за Шерлок, но от този бях много приятно изненадана.

Юнона на мен, лично, линка, който си публикувала не ми се отваря  Rolling Eyes

# 226
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Не само на теб - вероятно е линк към Замунда, или друг български торент сайт, а те от три седмици се филтрират във форума. Върнах се доста назад в своите публикации и проверих - филтрирани са и със задна дата.
От чуждите торенти все още стоят... но може и това да е до време.

А филмът, който препоръчва Юнона, Ване, вероятно е този Тhe 7.39 (2014)

# 227
  • Belgium
  • Мнения: 7 731


А филмът, който препоръчва Юнона, Ване, вероятно е този Тhe 7.39 (2014)

Точно този е, който и аз препоръчах няколко поста по-напред  Laughing

# 228
  • София
  • Мнения: 6 219
Оооо, аз още от поста на Лу си го записах този! Губернатора от Живите мъртви не е за пропускане!

# 229
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Само дето тука Губернаторът е кротък като агнец  hahaha

# 230
  • Пловдив
  • Мнения: 187
Какво е това, което си пуснала? Торент? Филм?
Линковете към торент сайтове вече се филтрират, а и преди не всички навсякъде можеха да ги отварят.

Оправих го  Simple Smile

# 231
  • София
  • Мнения: 6 219
Само дето тука Губернаторът е кротък като агнец  hahaha

АХАХ! Да видя няма да го повярвам! Той и там беше кротък... в... кротките си дни. Даже и любезен беше!

# 232
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Това с филтрирането е сравнително ново, но за директните линкове към торенти отдавна е казано тук, че са неизползваеми за всички, които са в чужбина Peace

Аз връщам десетилетия назад с два много стари филма:
Falling In Love- супер обикновена история, която необикновените актьори правят незабравима. Трескавият избор на рокля от Мерил Стрийп накара пеперудите и в моя стомах да затрептят- вълшебен, вълшебен филм Heart Eyes

Once Upon A Time In America- от тези филмови класики, всяка минута в които доказва защо точно са заслужили това определение. Радвам се, че го гледах чак сега, когато вече съм узряла да оценя протяжната му прелест.

И едно цветно и ритмично френско биографично бижу- Cloclo. За любителите на шансоните, за интересуващите се от златното десетилетие на френския поп, за почитателите на Синатра, на които би било интересно да научат за произхода на най-култовата му песен, за феновете на модата и танца- препоръчвам Grinning
(предупреждение за Гея- Беноа е ужасен тук Mr. Green)

А за очакващите го- Southpaw е вече в Арена и Замунда Peace

# 233
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Отдавна не бях гледала филмчета. Записвам се с този Metalhead. Хареса ми, а почитателите на музикалния стил ще се насладят и на озвучаването. Peace

# 234
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Гледах го и аз Metalhead, но е адски муден. Иначе наистина в тая затънтена провинция насред тракторите вадеха адския звук  Laughing

Най-много ми хареса края и как цялото семейство даваше всичко от себе си, подскачайки на Symphony of Destruction  superuu

# 235
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 678
Джо, Беноа е винаги прекрасен Flutter Мерси, че ми напомни. Heart Eyes

# 236
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Гледах го и аз Metalhead, но е адски муден. Иначе наистина в тая затънтена провинция насред тракторите вадеха адския звук  Laughing

Най-много ми хареса края и как цялото семейство даваше всичко от себе си, подскачайки на Symphony of Destruction  superuu

И на мен краят ми напълни душата! Grinning

# 237
  • София
  • Мнения: 12 374
Препоръчвам ''Далеч от безумната тълпа'', вчера го изгледах. Прекрасен  Heart Eyes
http://www.imdb.com/title/tt2935476/

По принцип съм голям почитател на Томас Харди, и лееко се притеснявах да не са окепазили книгата, и особено главната героиня. Не са, според мен. Кери Мълиган е пълнокръвна, дишаща Батшиба Евърдийн, за което й свалям шапка.

# 238
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Mutluluk- надали има пропуснали, но ако все още се намират- наваксайте Peace. Изумително красив и разкъсващ душата филм, кога ли и ние ще се научим да правим такива ...

S.O.S.: Mulheres ao Mar- прекрасна и изключително свежа бразилска комедия с любими имена от бразилските сапунки. Много, много се смях, препоръчвам на търсещите разтоварване и лятно настроение Heart Eyes

# 239
  • София
  • Мнения: 6 219
Книгата "щастие" също е изумителна. Има леки разлики с филма, но е прекрасна и дълбока.

Общи условия

Активация на акаунт