Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... XLVII

  • 90 513
  • 714
  •   1
Отговори
# 255
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Аз пък заспах две поредни вечери на Selfless, нещо не ме грабна.
А за Джейк- в "Братя" е много добър, а най-хубавото е, че във всеки следващ филм е още по-добър.

# 256
  • София
  • Мнения: 2 701
Аз го влюбих в него в Nightcrawler миналата година, гледала съм и други филми с него, но не с тези очи  Crazy Сега си свалих Jarhead. Трябва да видя какво друго съм пропуснала с негово участие и да наваксам.

# 257
  • Мнения: 2 040
Много харесвам Source Code. Може да му хвърлиш едно око и не само заради Джейк.

# 258
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
"Снайперисти" е много добър избор, наистина много добър. Новият също.

# 259
  • София
  • Мнения: 2 701
Изгледах Jarhead и много ми хареса, към края нещо ме загубиха, но като цяло много добър филм. Имаше култови сцени  Crazy и отново добра роля за Джейк.
Гледала съм Source Code- страхотен филм . Prisoners все още не съм гледала, така че той ще е следващият.

П.П. Май само аз гледам филми тези дни   Grinning
Да се отчета и с Ив Сен Лоран. Много интересен филм за живота и творчеството на дизайнера. Освен че се нагледах на красоти, за пореден път видях, че животът на талантливите хора винаги е изпълнен с проблеми. Освен стандартните алкохолизъм и наркотици, при него има и психични заболявания.

Последна редакция: нд, 06 сеп 2015, 23:10 от koikoii

# 260
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Едно леко, свежо и красиво предложение от мен, с много приятен диалог и изненадващ финал - Committed

# 261
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Гледах http://www.imdb.com/title/tt1638355/, The man from U.N.C.L.E.  мнооооого ми хареса, препоръчвам  две ръце! А Арми Хамър е..... Heart Eyes.

# 262
  • Мнения: 2 040
Снощи гледах Southpaw, много ми хареса.

И Trainwreck гледах наскоро. Горе-долу става, единствено заради Бил Хедър си заслужава.

# 263
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Снощи гледах Southpaw, много ми хареса.



И на мен ми хареса, въпреки, че не си падам по спортни филми, но драмата беше на ниво, затрогнах се много. За Джейк не мога да кажа, че се изяви кой знае колко забележително изпод всичките крошета и разкривената си и кървяща мутра.

# 264
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
Self/less и на мен не ми понесе, но с две ръце ви препоръчвам

Café de Flore

http://www.imdb.com/title/tt1550312/

The man from U.N.C.L.E. има ли го по торент тракерите?

# 265
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Малко трудно е без разкървавена мутра в боксов филм. Но нищо, следващият след Джейк ще знае какво е необходимо, за да се изяви Laughing.

# 266
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Както казах, спортните детайли не ги улавям, не харесвам такива филми особено. Драмата я усетих по други причини, съпреживявах я заради самата нея и не толкова заради актьорската игра. Не знам. Не мога да оценя играта на Джейк тук.

# 267
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Казваш, че си усетила драмата на филма- как става това, ако актьорът в главната роля не се е изявил? Само с лице ли мислиш,че става актьорската игра? Не ти ли направи впечатление колко добре беше усвоил Джейк движението на боксьора, работата с краката, извивката на раменете при удар? Отделно как успяваше да предаде емоцията на героя само с позицията на тялото- знаеш кога е уморен, кога ядосан, кога отчаян, кога събира себе си за последна атака. Сцената в банята след първата загуба беше велика точно актьорски- гледаш го на пода, отпуснат като дроб, и усещаш цялата болка на самотата му, не защото в канала тече кървава лига, а защото е така сгърчен все едно утрешен ден няма. Лично аз смятам, че тази роля е една от най-добрите на Джейк, точно защото беше ограничен да използва целия потенциал на изразителното си лице, както обича и както му е комфортно. И това го предизвиква да надскочи себе си.

п.п. спортни филми и аз не обичам, а от боксьорските даже ме е леко гнус. Но заради този гледах "Роки" и съм приготвила "Разяреният бик". С идеята да сравня подхода на тримата актьори.

# 268
  • София
  • Мнения: 2 701
И аз не харесвам спортни филми, но ме заинтригува с начина, по който си го видала  Peace Плюс че съм на вълна Джейк Джиленхол от известно време.

# 269
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239


The man from U.N.C.L.E. има ли го по торент тракерите? [/center]

Още не. Гледах го на кино.

Общи условия

Активация на акаунт