Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... XLVII

  • 90 472
  • 714
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 27 160
аха, Питай прахта  Rolling Eyes
Спомням си, че навремето не ми хареса ама съм го забравил тотално.  Confused
Може би ако го гледам пак ще ми светне нещо, но така и да ме убиеш не мога да се сетя какво ставаше на края.
Това е големия проблем, че няма как да се помни всеки един филм/сериал/книга (макар че при мен най-много се забравят филми, може би защото са огромна бройка), а ми се искаше, ама ще полудеем с толкова много информация Simple Smile
Както и да е, аз да си кажа, че май никога не съм споменавал тук, по моя си традиция пиша само за нови/актуални филми. Т.е. в случая 2014/2015 г. А като дойде 2016 г. ще пиша за 2015/2016 г.
Не че не гледам по-стари филми, напротив гледам естествено, но никога не пиша за тях.  Rolling Eyes Защо? Просто така съм си приел.  Outta Joint

# 301
  • Мнения: 3 411
Има ли торент за Woman in gold или го гледате на кино?

# 302
  • Sofia
  • Мнения: 2 334
може да го гледаш и онлайн...http://filmisub.com/filmi/drami/5629-woman-in-gold-zhenata-v-zlatno-2015.html....филмът е добър, Laughing, но вероятно на екран би било най-добре...

# 303
  • Мнения: 3 411
може да го гледаш и онлайн...http://filmisub.com/filmi/drami/5629-woman-in-gold-zhenata-v-zlatno-2015.html....филмът е добър, Laughing, но вероятно на екран би било най-добре...
Благодаря Ви!

# 304
  • София
  • Мнения: 27 160
Хитмен: Агент 47 (Hitman: Agent 47)
http://www.imdb.com/title/tt2679042/

Безумен филм. Не мога да проумея как може да се пръскат милиони за подобни долнопробни продукции. Абе навремето Тандем екшънчетата бяха по-читави.
И това нещо е видяло голям екран, че и не само това, но и общия му световен приход е на +35 млн?!  ooooh!


Еверест (Everest)
http://www.imdb.com/title/tt2719848/?=fn_al_tt_1

Днес го гледах на Аймакс 3D и препоръчвам да се гледа (по възможност) на голем екран и още по-добре на Аймакс, защото самия филм е заснет с подобни камери и в такъв формат.
Значи визията, панорамата бяха размазващи, почувствах се част от експедицията.
Но до тук с технологичните отклонения. За самия филм. Очаквах го много, защото обичам много подобни приключенски епоси/драми по истински събития.


не четете ако не сте гледали:

Скрит текст:
Тежък филм, трудно ми понесе. А някак си гледам и с малко по-друго око на подобни истории, чисто професионално изкривяване...
Не бих го гледал втори път в никакъв случай, но не защото е слаб или не ми е харесал.
Напротив. Филмът е пипнат, постарали са се да вдъхнат суров реализъм и да намалят до минимум клишетата. Ами получило се е... И актьорите се стараят и играят добре, Джейсън и Джейк бяха страхотни.
Само от едно нещо някак си не можах да се отърся и това бе, че все едно гледах документален филм, а това като цяло не е добре... Но да оставим това. Не мога и не искам да критикувам подобен филм, не и след толкова вложен труд при тежки условия в една предполагам не особено приятна атмосфера с оглед истинските събития пресъздадени в продукцията.
Хареса ми и препоръчвам, но пак да се повторя по възможност на голям екран.
И мдам, един приятелски съвет, пригответе си носни кърпички...  Sad

Последна редакция: пн, 21 сеп 2015, 19:06 от Diavolo

# 305
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ехх, Дяволе, завидях ти Blush. Ние чакаме още 3 дни до премиера.

А аз гледах Crazy Heart. Убийствен Джеф Бриджис в една от най-ненапудрените си и искрени роли. Много ми хареса.

# 306
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Ужасно ме е яд, че изпуснах нашето гледане на "Еверест", което бе в самото начало на септември, когато липсвах от София. Бях си го планирала за днес, но непредвидени обстоятелства осуетиха програмата. В най-скоро време обаче ще скокнем с мъжа ми до киното, че и двамата сме чели книгата за експедицията поне няколко пъти и сме силно пристрастни. Радвам се, че филмът се е получил. А това, че изглежда документално още повече ме радва, защото някак не мога да си представя точно тази история да бъде разказана по холивудски. Диаволе, мерси за добрите отзиви. Hug

# 307
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Лулумба, Земекис ще видите ли предварително?

# 308
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
А "Марсианецът"?  Praynig

Чакам нетърпеливо на ръба на стола за тази екранизация. Съмнява ме дори Ридли Скот да успее да я докара до нивото на книгата, но и да се доближи до нея, пак ще е добре  Laughing

# 309
  • София
  • Мнения: 27 160
Като стана въпрос за Земекис и 'Разходката' преди да почне Еверест дадоха Аймакс/3D реклама и направо ми се завъртя главата. Ауууу, това ще е някакво визуално пиршество. И той ще се гледа на Аймакс. Все едно аз бях на въжето, бррр  Grinning

# 310
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Върти ми се в главата, че го мернах в списъка на единия от разпространителите, дано да не греша. newsm78 Като отида в сряда на работа ще погледна и ще пиша отново. Peace
"Марсианецът"... май ми се губи нещо, но... не съм на 100% сигурна. Thinking Пратили са ни доста далечни премиери, та ще погледна и напред във времето.

# 311
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Надявам се да ти е в списъка и да споделиш, тръпна в нетърпение вече Blush.
"Марсианецът" не ме влече, само заради Частейн ще гледам сигурно.

# 312
  • София
  • Мнения: 6 219
А "Марсианецът"?  Praynig

Чакам нетърпеливо на ръба на стола за тази екранизация. Съмнява ме дори Ридли Скот да успее да я докара до нивото на книгата, но и да се доближи до нея, пак ще е добре  Laughing


Аз съм се засилила на кигата. Май май, обаче филмът ще стигне до мен преди това...

# 313
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Книгата е зверски яка, Ване Heart Eyes

При това аз не съм класически жанров фен. Тънкият хумор просто няма как да бъде 100% предаден на екран. Моят съвет е да прочетеш първо нея. Супер бързо върви, аз я глътнах за 2 дни  Laughing

# 314
  • София
  • Мнения: 6 219
Ти така рече и за Щиглецът и се разсипах там! И друга приятелка ми препоръча книгата "Марсианецът", а аз съм и фен на жанра. Но между другото имам очаквания към филма заради Мат Деймън, който вече се прояви добре в Елизиум.

Общи условия

Активация на акаунт