Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... XLVII

  • 90 451
  • 714
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 2 746
"Легенда" е с изтеглена американска премиера чак за ноември. Кой знае това как би могло да промени и европейските дати. Тук засега си стои за втората половина на октомври, ще видим.


За какво иде реч в "Легенда" може ли инфо?

"Марсианецът" ще го гледам през уикенда. От Трейлъра много прилича на филма The Red planet с Вал Килмър и Кари Ан Мос. Само че сега ще покажат много повече ефекти и технология  Simple Smile Ще пиша като се върна от киното.

# 361
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 490
За какво иде реч в "Легенда" може ли инфо?
Почти биографичен филм за двама от най-известните британски гангстери - братята близнаци Рони и Реджи Крей. Том Харди играе и двамата. Ето това е филмът. А ето го и в cinefish.bg, но не знам вече, дали обявената на сайта премиерна дата ще бъде спазена...

# 362
  • София
  • Мнения: 6 219
Е, добре де! Може ли да съм такова зле, как ли не я търсих тая премиера! Мячик, направи ми вечерта.

# 363
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 490
Ване, на мен списъкът с премиерни дати на този сайт си ми стои на видно място в лентата с отметките.  Sunglasses Макар че рядко дебна някоя конкретна премиера... ама ей така, щот' обичам да съм "в час".  Whistling

# 364
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 911
viva, да не те разочаровам обаче филмът не залага много на ефектите. Друга е там драмата. С една колежка се шегувахме, че това е по-добрата "Гравитация". Mr. Green
Настройвам се за височини, утре ще споделям. Grinning

# 365
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 490
lulumba, ако знаеш, как ме сърбеше езикът да те питам, на кое повече го оприличаваш - на Гравитация, или на Интерстелар... ама викам, "айде да не дърпам дявола за опашката"  Mr. Green

# 366
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Настройвам се за височини, утре ще споделям. Grinning
Аууу, сега вече и аз се накокошиних  girluu . Земекис, нали, нали? След смесените ревюта от Ню Йорк много искам да чуя и теб, че до 15-ти ще ми се увиди света Embarassed

# 367
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 911
Джо, Земекис, да. Grinning
Мяч, е, изпуснахме дявола. Mr. Green Не така директно де, но усещането е сходно. И Мат Деймън изглежда по-добре като сам самин там далеч. Mr. Green

# 368
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 490
Предполагах. Доволна съм, че потвърждаваш.  pletka

# 369
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
viva, да не те разочаровам обаче филмът не залага много на ефектите. Друга е там драмата. С една колежка се шегувахме, че това е по-добрата "Гравитация". Mr. Green


Абсолютно ще е по-добрата "Гравитация", убедена съм  Laughing
lulumba, а как всъщност е предадено говоренето на главния герой - глас зад кадър?

# 370
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 911
Лу,
Скрит текст:
той всъщност през цялото време разговаря сам със себе си и записва с камера. Всъщност говори на камерата.

И така... The Walk: Живот на ръба - http://www.imdb.com/title/tt3488710/ Имам си вече един твърд фаворит за Оскарите. Много добре замислен, заснет и изигран филм. Peace Земекис красиво се е заиграл не само с детайлите от съответното време, но и с цветовете на филма. Тъй като е сниман за IMAX, е добре да се гледа именно така - усещането за висене във въздуха е нереално истинско. Много, много ми хареса подкаста - нямаше слаб актьор в поддържащите роли. Дори си мисля, че в огромна степен те доизградиха образа на Джоузеф Гордън-Левит.  Peace

# 371
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Да знаеш, че цял ден надничам към темата за теб Wink Hug
Да доразпитам- на аймакс или нормално 3Д да гледам, че четох в ревютата, че на аймакс било леко размазано? И (тук, не в нарочната тема)- фаворит за какви Оскари, технически, режисьорски или актьорски?

# 372
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 911
Джо, наистина на моменти имаше леко размазване, но аз го отдадох на това, че гледам с два чифта очила - едните са моите (за далечно виждане и астигматизъм, силен на едното око) и другите са кинаджийските. А може пък да е било не от моя телевизор проблема. newsm78 Към режисьорски и актьорски (плюс поддържащи) ме влече. За технически си мисля, че ще е "Еверест", но още не съм се доредила да го гледам на кино, та само предполагам. Thinking Не успях да се включа по-рано, че много работа ме е натиснала. Embarassed И последно допълнение за филма - не е баш филма "Уау", но има доста неща, заради които заслужава да бъде оценен.
Скрит текст:
В началото има едно много красиво черно-бяло-цветно заиграване с историята, което на мен лично ми се искаше да продължи по някакъв начин и след това, но уви, някак увисна.

# 373
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
В книгата си води дневник, за това и се чудех как ще го решат във филма  Laughing

# 374
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
А може пък да е било не от моя телевизор проблема.
Явно не е, понеже точно същият проблем е описан и от рецензента на Variety. Но на него и много други неща не му харесват- в историята, в акцента и играта на Джоузеф, в режисурата на Земекис. Ти направо ме успокои, да знаеш Wink.

И гледаното напоследък, все ром-коми от истерично-американския тип:
The Four-Faced Liar- любов, отегчение, изневяра, размяна на партньорите, горещи ласки между мацки, бърборене до изнемога ... скука Tired

The Oh in Ohio- убийствено забавен! Май на тема женския оргазъм се правят само убийствено забавни филми, и досега помня как съм се смяла на онзи за откривателя на вибратора Laughing. Този е една идея по-откачен, с прекрасни Де Вито (липсва ми на екран в последните години) и Паркър Пози.

While We're Young- направо не мога да повярвам, че филм с Наоми Уотс може да е толкова беззъб. Не догледах.

Общи условия

Активация на акаунт