Добре дошли в ЛЮЛИН! Тема 28

  • 82 545
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 39 940
Аз също го препоръчвам.Опериранасъм от него 2001 г.и до ден днешен се следя там
Вярно, че го бяхме обсъждали с теб.  Simple Smile

# 676
  • София
  • Мнения: 5 762
Аз също го препоръчвам.Опериранасъм от него 2001 г.и до ден днешен се следя там
Вярно, че го бяхме обсъждали с теб.  Simple Smile
Дааа!  bouquet

# 677
  • София
  • Мнения: 39 940
Цитат
Известие за планирано спиране

Уважаеми клиенти,

На 9 май 2016 г. (понеделник), във връзка с подмяна на пожарен хидрант на бул. „Сливница“, жк. „Люлин“ 1, се налага спиране на водоподаването от 9:30 до 15:30 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в карето между:
бул. „Сливница“,бул. „Панчо Владигеров“, ул. 732, ул. 733, ул. „Обелско шосе“.
Онзи ден съм пуснала да пълня ваната, но топла вода няма. Веднага ми мина през ума "профилактика", ама не. Дойде топлата, но бавно.

# 678
  • София
  • Мнения: 483
Здравейте, търся художествена гимнастика за 5-6 годишно дете в Люлин, но не намирам. Ако някой знае, моля да сподели...
Щастлива неделя на всички  Simple Smile

# 679
  • София
  • Мнения: 16 691
Здравейте, търся художествена гимнастика за 5-6 годишно дете в Люлин, но не намирам. Ако някой знае, моля да сподели...
Щастлива неделя на всички  Simple Smile
Преди имаше в кристал в обеля, съвсем близо до люлин

# 680
  • София
  • Мнения: 1 970
Има ето тук:
http://www.sportsclubneo.com/?page_id=883
Но е от доста ранен (поне за мен) час - 17:30.

# 681
  • Мнения: 1 404
Има в Сиконко. Там треньор е Петя Монева, която тренираше националката Мария Матева.

# 682
  • Мнения: 36
Момичета, къде ходите на маникюр (гел лак) и педикюр. От кой салон в района сте доволни?

# 683
  • София
  • Мнения: 372
Някой дали може да ми препоръча добър дерматолог? Трябва ми за детето,има нещо по кожата на главата, прилича на себорея Confused

# 684
  • София
  • Мнения: 5 315
Наближава се краят на темата. Търси се доброволец за преглед на тази и обобщаване на корекции и допълвания към първа страница. Ако няма, ще я пусна в текущия й вид. Времето за редакция в този подфорум е силно ограничено.

# 685
  • Мнения: 46 657
Не знам дали сте разбрали, но "Медива" се премести, вече е в Люлин 6, с/у Фантастико.
Оказахме се и с нов педиатър там - д-р Станчева, на мястото на д-р Антонова е, тя се е пенсионирала.

# 686
  • София
  • Мнения: 7 987
Не знам дали сте разбрали, но "Медива" се премести, вече е в Люлин 6, с/у Фантастико.
Оказахме се и с нов педиатър там - д-р Станчева, на мястото на д-р Антонова е, тя се е пенсионирала.

Смяната на педиатъра не става ли чрез избор, а не със служебно прехвърляне.

# 687
  • Мнения: 46 657
Нямам представа.
В нашия случай - детето е голямо - ползваме педиатъра само за направление за специалист, така че стига да дава такива не ме бърка особено кой е Simple Smile ако беше бебе тепърва ми предстояха консултации, тогава щях да се замисля.

# 688
  • София
  • Мнения: 7 177
Човече, и децата ми се озоваха в същото положение, но аз не харесах изобщо д-р Станчева, сега съм в дилема за д-р Тодорова и д-р Борисова (много я харесвам и съм много доволна, когато съм попадала при нея, но чакането е убийствено).

# 689
  • София
  • Мнения: 2 357
здравейте, понеже лятото наближава и търся предложения за места за разходки или сутрешно бягане около Люлин (9). Какво е положението в Западния парк, дали е спокойно, хора има ли, поддържа ли се?
Не ми е много близко и не съм ходила, затова питам.

Общи условия

Активация на акаунт