Лунна диета- 22.03..част...поредна...

  • 5 257
  • 136
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 153
И аз съм решила днес да мина без кулинарни издънки и да откарам до края, пък ще видим!

# 91
# 92
  • Мнения: 1 464
Аз глътнах един чай с мед сега,мислех да го ударя на разходки днес,а то взе че заваля Closeсега трябва цял ден да се въртя вкъщи и да гледам домочадието как изпразва хладилника smile3516

# 93
  • Мнения: 485
Засега съм само на вода.
Някой тук беше дал линк към пудриерата, в която има информация за лунната диета, включително и фазите за тази година и затова мисля че е хубаво като стартира нова тема за лунната диета да се даде този линк

http://www.pudriera.com/index.php?mode=statii&id=281

който е доволно изчерпателен за начинаещите

# 94
  • София
  • Мнения: 2 044
За сега съм на вода с мед сутринта,кафе с кафява захар и суха сметана,знам че не е добре,но немога иначе да пия кафе EmbarassedТака че като огладнея много ще хапна киви,а довечера след 21.30ч,нали тогава свършва ще хапна салатка Flutter

# 95
  • Мнения: 269
Хайде и аз да се похваля, до тук 1 кафе и 1 чаша вода. Малко ми е водата ама не мога да пия повече, после направо си умирам от глад.
Сега излизаме на разходка, че като стоя вкъщи и само за ядене мисля. Mr. Green

# 96
  • София
  • Мнения: 6 182
Аз пък да се оплача: Вчера си разбих стомаха с една гадост и повръщах цяла вечер. И се зарекох от днес край на "голите" кафета. А те ми бяха основния гладо-трепач. Та сега ми е доста по-трудно от друг път, но все още трая. На 1л вода съм от сутринта, но довечера ще близна 2-3 лъжички мед, за да не си съсипя съвсем стомаха Confused Та ви призовавам всички: ГЛАДУВАЙТЕ ЗДРАВОСЛОВНО! Вие си го знаете де Wink

# 97
  • Sofia
  • Мнения: 288
За сега съм на едно голо кафе. Тръгвам по задачи та дано се разсея и да не мисля за похапване.

светлат - мерси за линка. Много хубава информация. Особено тази част, че при намаляваща луна човек може да се отпусне и да хапне нещо калорично.  Laughing Ще го спазвам - обещавам.

Хайде успех на всички лунуващи.

# 98
  • Мнения: 3 166
До тук - вода и кафе без захар. Бр, мразя кафе без захар! Даже  и цигара не върви с него ooooh! Ама нали красотата искала жертви!

# 99
  • Мнения: 1 809
Нещо взе да ми свири стомаха,ама аз се правя ,че не го чувам   noearОсвен вода нищо повече да не очаква от мен Naughty

# 100
  • Мнения: 703
И моя свири, ама и аз си свиркам Whistling
Само с една ябълка прегреших...нещо ме мързи да си правя фрешове, а пък нали за кърмачките така препоръчвате. Не е ли равностойно да изям 2-3 ябълки, вместо да цедя и мия после / ах, колко ме мързи Blush/ или идеята е да се пие, вместо да се яде newsm78
А, и едно кафенце сутринта с мааалко мляко и поне 2-3 литра вода дотук.
Нещо ми се мота обаче, нормално е нали?
Значи може салатка довечера към 21, така ли? Аз мислех, че така ще трябва да заспивам- гладна Rolling Eyes

# 101
  • София
  • Мнения: 2 896
Току що прегреших с 3 малки хапки хляб и малко сирене Embarassed...иначе досега бях на 1 кафе, 1 айрян, 1 чай и 1 портокал...


поправка - и две хапки хляб с лютеница .... сега ще изпия 2 чаши вода

Последна редакция: чт, 23 мар 2006, 14:55 от Гуш

# 102
ама аз вчера гладувах,то днес ли трябвало ooooh!
баси,как се прецаках Sick

въпреки този гаф кантара отчете кило и 200 надолу!!

# 103
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Аз съм мноооого гладна, ама съм по-голям инат отколкото гладна, ще държа.Дали след 21ч.да не схрупам една салатка?Дали ще се отрази?

# 104
  • Мнения: 292
 Sad- изпих един сок от портокал и грейпфрут ,ми то глад ,глад  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт