8 ОДЗ Борово -актуални мнения?

  • 6 311
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 387
                          Групите са три и учителките са:Филипова-Иванова,Чобанова-Христова и Рашкова-Хубанова. Mr. Green  bouquet

# 16
  • Мнения: 7 821
Това е хубава новина. Дидия кажи си мнението, моля  Simple Smile, за учителките.

# 17
  • Мнения: 2 755
И мен ме вълнува този въпрос. Надявам се да видя сина ми в списъка за есента. ( все пак сме от първите подали молби )  Praynig
Между другото, нали списъците излизат на 10.06.06 ? Аз имам такава информация. newsm78

# 18
  • Мнения: 7 821
И мен ме вълнува този въпрос. Надявам се да видя сина ми в списъка за есента. ( все пак сме от първите подали молби )  Praynig
Между другото, нали списъците излизат на 10.06.06 ? Аз имам такава информация. newsm78

Като плащах преди няколко дни, старшата сестра ми каза, че тази или следващата седмица ще решават. Аз ходя всеки ден и като излязат ще пиша.

# 19
  • столицата
  • Мнения: 3 795
Ели, нали децата от яслата ги прехвърлят в градината без да е нужно пак да кандидатстваме отначало?  Да не съм пропуснала нещо? Аз затова си мислех , че има повече първи групи в градината - тези 3 от яслата плюс поне още 1,2 за новоприетите дечица. Моля те отговаряй бързо, че се притесних Embarassed Разбира се и някой друг ако има инфо може да ми отговори newsm78

# 20
  • Мнения: 7 821
Ели, нали децата от яслата ги прехвърлят в градината без да е нужно пак да кандидатстваме отначало?  Да не съм пропуснала нещо? Аз затова си мислех , че има повече първи групи в градината - тези 3 от яслата плюс поне още 1,2 за новоприетите дечица. Моля те отговаряй бързо, че се притесних Embarassed Разбира се и някой друг ако има инфо може да ми отговори newsm78
Директно е прехвърлянето, но подадохме молби! Дадохме ги на сестрите в яслата, миналия или по-миналия месец беше. Ако не са те предупредили за молбата бързай, че да не стане беля.

# 21
  • Мнения: 7 387
Аз затова си мислех , че има повече първи групи в градината - тези 3 от яслата плюс поне още 1,2 за новоприетите дечица.
  hahaha Joy Joy Joy Joy Joy

# 22
  • София
  • Мнения: 3 688
Тонита,ти за ясла или за градина си подала молба?
И аз ще ходя да гледам списъците,но за яслата:)

# 23
  • Мнения: 2 755
Тонита,ти за ясла или за градина си подала молба?
И аз ще ходя да гледам списъците,но за яслата:)
В молбата не се уточнава за къде. Според възрастта на детето, определят за къде е. Аз също очаквам да видя списъкът.  Thinking

# 24
Тази година  в ОДЗ 8 заминават три групи за училище,на тяхно място за детската градина се приемат децата от  трите групи на детската ясла.Класират се само децата за детската ясла,всички останали групи се попълват по реда на подаване и съответната възраст/групите са формирани по възраст,така както в училище/,ако има свободни места,за съответната възраст
Учителките и в трите групи са много добри,друг е въпросът,кой ни допада на нас,тука е важен личния избор,не само на учителки,но и детска градина

# 25
  • столицата
  • Мнения: 3 795
ох, от болести - малката, сега и аз не мога да стигна да / ОДЗ. Пишете като изкарат списъците. Ако стигна и аз ще пиша

# 26
  • Мнения: 7 821
Вчера минах през администрацията, казаха ми че списъците ще излязат в Понеделник, най-вероятно.

# 27
  • столицата
  • Мнения: 3 795
списъците са изкарани. Потвърждаването до 30.06.2006.  Grinning

# 28
  • Мнения: 7 821
Точно щях да пиша  Simple Smile.
Дани е в групата на Филипова-Иванова, съображението било да е близо до баткото. Надявам се да си хареса госпожите на есен, пък и те него де.
Казвайте има ли други с нас или всички сте при Чобанова-Гурин  Wink?

# 29
  • Мнения: 7 387
Чобанова-Христова

Общи условия

Активация на акаунт