Не ходете в Дон Домат в Младост 3

  • 2 285
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Имахме малко празненство и решихме на го отбележив в Дон Домат в Младост 3. Навреметто имах добри спомените от веригата, но те нямат нищо общо с ресторанта в Младост. Мръсни чаши, лоша храна и невнимателни и нахални келнерки. На забележката на мръсна чашка и покривка-реагираха грубо. Радвам се че се отървах без хранително отравяне.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 108
Последните два месеца сме посетили този Дон Домат 5-6 пъти и впечатленията ми са противоположни. Обикновено съм с децата и съм приятно изненадана от доброто отношение и търпение към тях, като се има предвид, че малката ми дъщеря обича да тича и ходи сам при сервитьорките да си иска разни неща-:)). Салатите и пиците са доста добри, от другите предложения има 1-2, които не ни допадат и не ги поръчваме. Нито веднъж досега не сме имали повод за сериозно недоволство, напротив, тръгвали сме си доволни.

# 2
  • Мнения: 282
Здравейте,
аз като цяло не симпатизирам на тази верига заведения за хранене, тъй като менюто им е доста бедно. Вярно,че готвят вкусно, но това не е достатъчно.
Иначе конкретно за този в Младост 3 нямам информация, не съм и ходила. Преди време посещавах често този на Дондуков, но бързо ми омръзна.

Общи условия

Активация на акаунт