Balea, Alverde, Catrice, Essence - 20 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 105 568
  • 782
  •   2
Отговори
# 210
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Вдъхновена от постовете на Бижу и Songes относно олиото на Л'Ореал и червилата на Мейбълин Hydra Supreme вчера минах през ДМ. Олиото го купих на цена около 19 лв, а от червилата нямаше голям избор и това, което си бях набелязала (Desert bloom), не беше налично. Олиото го пробвах вечерта и се надявам да си изпълни обещанията след редовна употреба Simple Smile. Утре ще мина през кварталния ДМ пак да проверя за червилото, дано там да го има. Ако някой от Пловдив си го е купил моля да сподели откъде!
Купих доста червила - много жени сме у дома  Mr. Green Пълна гама цветове и пак на промоция  Peaceна пешеходния мост, отдясно /когато вървиш от главната в посока Новотела/. Стърчи една синя табела "REFAN" . Много добре зареден козметичен магазин Hug

# 211
  • София
  • Мнения: 1 759
Здравейте!
Доволни ли сте от комплекта за вежди на Есенс?
Чувала съм от гримьори да го препоръчват,но съм чела и негативни коментари(рони се).
Аз съм блондинка и се чудя дали по- светлия цвят в комплекта  ще е ок за ,мен?

# 212
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 724
Понеже говорите за червила, не устоях и аз си взех едно от Мейбълинските, но в ДМ после видях намалени и Rimmel Moisture Renew & Long Lasting сериите на 5,99. Редовната им цена мисля е 10,90 лв. Не можах да устоя и грабнах едно от дълготрайните. Отдавна исках и As you want Victoria от Moisture Renew, но беше останал само тестера и ме е яд, че не взех другото, което харесвам - In love with ginger. ooooh!

Long Lasting са в черни гилзи, лъскави, да не ги объркате с Kate Moss Peace

# 213
  • Мнения: 207
Зарибихте ме и мен. Mr. Green На каква цена вървят в ДМ и Лили въпросните червила на Мейбълин?

# 214
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 724
Зарибихте ме и мен. Mr. Green На каква цена вървят в ДМ и Лили въпросните червила на Мейбълин?

До Лили не съм ходила, но в Елитис и ДМ са на 5,99. Peace
Иначе цветовете са много приятни - червени, малинени с шимър, перлени/шимър пракосвени, бледо розови и бежови. Аз взех 173 Windsor Rose, имаше кафяв нюд страхотен и много му се чудех, но имам 2-3 подобни.

http://kosmetista.ru/blog/otzivi/22407.html

Kate Moss на Римел са също на 5,99. Peace

Последна редакция: пн, 03 авг 2015, 22:33 от iv4enceto_91

# 215
  • Мнения: 3 096
В Лили са 10 ст. по-евтини.

# 216
  • Мнения: 1 416

имаше кафяв нюд страхотен и много му се чудех, но имам 2-3 подобни.

Кой номер е, че точно хубаво кафяво червило си търся, ама не светло. Всичките псевдо кафяви червила, които пробвам са прекалено светли.

# 217
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 724

имаше кафяв нюд страхотен и много му се чудех, но имам 2-3 подобни.

Кой номер е, че точно хубаво кафяво червило си търся, ама не светло. Всичките псевдо кафяви червила, които пробвам са прекалено светли.

Не запомних. Но то не е кафяво - шоколадово, казвам кафяв нюд, защото не е типичния нюд (блед, мъртвешки - тип фдт). Първото е такова за мен, изглеждам като болна с подобни цветове. ooooh!

Прилича ми на едно от тези двете, второто сякаш повече се доближава до пробваното от мен.

Скрит текст:

http://www.ladiesproject.ru/public/uvlazhnyayushchaya-gubnaya-po … oom-ot-maybelline

# 218
  • Мнения: 3 096
Точно това e моето, Desert Bloom. Не е кафяво, не е и розово, а много естествено, земно стои.
AQUA, мисля, че няма такова кафяво, каквото търсиш, но виж Natural Rosewood, долното на снимката:

Скрит текст:

При дълготрайните на Римел съм виждала кафяви нюанси. Номер 246 на снимката на ivchenceto_91 ми изглежда кафяво.

# 219
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
В сряда 05.08.2015 в Лили
-20% на червила, гланцове и лакове за нокти

# 220
  • Мнения: 236
В сряда 05.08.2015 в Лили
-20% на червила, гланцове и лакове за нокти


Точно по темата са.  Grinning

Аз досега само чета без порив за покупка, но това с намалението е знак  Laughing

# 221
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169

имаше кафяв нюд страхотен и много му се чудех, но имам 2-3 подобни.

Кой номер е, че точно хубаво кафяво червило си търся, ама не светло. Всичките псевдо кафяви червила, които пробвам са прекалено светли.

Не запомних. Но то не е кафяво - шоколадово, казвам кафяв нюд, защото не е типичния нюд (блед, мъртвешки - тип фдт). Първото е такова за мен, изглеждам като болна с подобни цветове. ooooh!

Прилича ми на едно от тези двете, второто сякаш повече се доближава до пробваното от мен.

Скрит текст:

http://www.ladiesproject.ru/public/uvlazhnyayushchaya-gubnaya-po … oom-ot-maybelline
взех си супер е благодаря

# 222
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 724
Адреналинка, не можеш ли да ползваш главни букви и препинателни знаци, че е супер неудобно да се четат постовете ти. newsm78

# 223
  • Мнения: 5 215
Перфектен лак за френски е Flormar №412 Heart Eyes

Някой беше питал за комплекта за вежди на Essence, ето този:


Аз го имам и съм много доволна.  Heart Eyes Около 3 месеца го издирвах преди, дано вече го зареждат по-често. Бих го препоръчала.

Купих си и моливите им за вежди :

Изобщо не ми харесват, защото не са покривни и цветът е много слаб. Изглежда са слабо пигментирани или съм ги купила дефектни.

Гледам, че за август месец в Лили има -25% на избрани грим продукти. Някой знае ли кои са избраните?

Последна редакция: ср, 05 авг 2015, 08:06 от Барелина

# 224
  • Варна
  • Мнения: 10 794
И аз днес мисля да се възползвам от -20% в Лили, даже знам кое червило ще си взема.  Simple Smile

Да препоръчате не много скъп гланц за устни в коралово?

Общи условия

Активация на акаунт