След GB с Керем Б. и Ханде Д. В очакване на нови проекти на екипа 127.61

  • 19 984
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 606

Благодаря, миличка!  Hug Hug Hug  bouquet Ама аз имах предвид за онлайн гледане. Мислех, че ще го гледаме всички заедно тази вечер?  Rolling Eyes
http://www.canlitv.mobi/star-tv-canli-izle
http://www.ecanlitvizle.com/star-tv-izle-1/

# 31
# 32
  • Мнения: 3 606
Бабче Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Благодаря за обяснението за снощния епизод,че да знам за какво иде реч днес hahaha hahaha hahaha hahaha

# 33
  • Мнения: 3 606

Този Али хич не е зле


# 34
  • Мнения: 2 341
 wavey
Сладурчета, има ли свободно място на първия ред, или да си седя на балкона Simple Smile

# 35
  • Мнения: 13 725
Къде сте, сладурки  newsm78 На линия ли сме за гледане на любовта на Борето  Simple Smile

# 36
  • Мнения: 3 606
Къде сте, сладурки  newsm78 На линия ли сме за гледане на любовта на Борето  Simple Smile
ЖЕНА му цепи колектива hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Ама ние сме тук Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 37
  • Мнения: 1 786
Веси,   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 38
  • Мнения: 3 606
Приятно гледане на всички Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 39
  • Мнения: 6 105
Започна ли или е още озета?

# 40
  • Мнения: 1 786
Вани, май е озет. Ама аз не съм гледала втори епизод така, че ми е много добре. Още не знам какво що, ама нали знаеш - бързо влизам в крак!  Laughing

Приятно гледане и от мен!  Hug

# 41
  • Мнения: 6 105
Киарче,аз пък още нито един не съм гледала  Laughing

# 42
  • Мнения: 3 606
Не пише Озет,значи сигурно е нова серия Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Аз пак почвам на обратно,ще гледам тази и ще се върна назад с епизодите Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 43
  • Мнения: 1 786
Киарче,аз пък още нито един не съм гледала  Laughing

Значи заедно ще наваксваме. Това момиче последно беше сервирьорка когато го видях, а сега разнася някакви скици.... ама и тогава си говореше сама, де.  Laughing

# 44
  • Мнения: 3 606
Ох Йомер с тези обувки ми уби романтиката hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт