За мамите раждали в Родилен дом - Стара Загора

  • 8 135
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Па махна с криле и се понесе Mr. Green... успокой се бе човек, притесняват се жените, нормално е.

А за вас бъдещи мами наистина ще е най-добре да гледате с малко повечко оптимизъм. Вярно, че условията не са перфектни, някои попълнения от персонала наистина се държат арогантно и незаинтересовано, но пък има и такива които заслужават уважение. Не веднъж съм разказвала за добрината и човешкото отношение на гинеколожката и акушерката, които присъстваха на второто ми раждане, при условие че не получиха и стотинка от мен!

Най-добре мислете позитивно и се съсредоточете върху техниките за обезболяване на раждането, правилното дишане, както и добре се подковете с информация за кърменето. Уверявам ви, че ако владеете поне теоретично горните умения ще ви бъде много по-лесно и спокойно, а липсата на топла вода и отношението на вкиснатата акушерка ще е последната ви грижа.

Успех!

# 16
  • Мнения: 678
 Благодаря на всички , които ни вдъхвате Доверие  Mr. Green прави сте : '' питай патило ''
Утре сутрин влизам в АГ-то - ще полежа 3-4 дни за изследвания и за дни че не ми достигат до майчинството , а с ТЕЛКА  е много сложна ситуациата- самия личен ми го каза.
Вие може би сте от тези , които се броят на пръсти и сте предоволни от отношението в АГ-то - олеква ми като ВИ чета  Laughing
 По въпроса за '' Торакса '' - не бих се и замислила да родя там - не ме притеснява сумата в ЛЕВА , а само това че е път с кола , а по ПЪТ всичко може да се случи.
 По въпроса за ВИП стаите - 70 ЛВ са и предпочитам да има хора около мен - не съм каприз относно болнична обстановка + бълхите в нея дори Mr. Green ( една приятелка скоро роди и сподели че скочила на гърдата й докато кърме.....между другото тя ми каза и за заплащането на лентичките - сигурно е от СКОРО , няма да ме лъже я ! )
Благодаря още веднъж за вдъхновението Simple Smile - помага ми определено поне на мен  Laughing

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Благодаря на всички , които ни вдъхвате Доверие  Mr. Green прави сте : '' питай патило ''
Утре сутрин влизам в АГ-то - ще полежа 3-4 дни за изследвания и за дни че не ми достигат до майчинството , а с ТЕЛКА  е много сложна ситуациата- самия личен ми го каза.
Вие може би сте от тези , които се броят на пръсти и сте предоволни от отношението в АГ-то - олеква ми като ВИ чета  Laughing
 По въпроса за '' Торакса '' - не бих се и замислила да родя там - не ме притеснява сумата в ЛЕВА , а само това че е път с кола , а по ПЪТ всичко може да се случи.
 По въпроса за ВИП стаите - 70 ЛВ са и предпочитам да има хора около мен - не съм каприз относно болнична обстановка + бълхите в нея дори Mr. Green ( една приятелка скоро роди и сподели че скочила на гърдата й докато кърме.....между другото тя ми каза и за заплащането на лентичките - сигурно е от СКОРО , няма да ме лъже я ! )
Благодаря още веднъж за вдъхновението Simple Smile - помага ми определено поне на мен  Laughing


 newsm10   

остави ги тя многознаещите ,Поли....Те като бабите на село всичко знаят. интересно " мъжкият"  от къде е толкова осведомен... да не е от личен опит   smile3532 

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Пак ще си говорите, след като ви надупят на "магаренцето"... Да ви видя тогава нафръцканите главички... Тогава и "бабите от село" не помагат... Сполай ви... И добър късмет...
Хи-хи-хи-хи-хи-хи-хи...

smile3532

Що се отнася до "мъжкият"... И от къде е толкова осведомен... Че той да не е блял и кудкудякал по облаците... Три пъти е раждал - два пъти секцио и два пъти нормално... Ха да видим как стават сега тия работи... Ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха... Деца, какво да ги правиш, ще ти изядат сапуна в банята...

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715



Що се отнася до "мъжкият"... И от къде е толкова осведомен... Че той да не е блял и кудкудякал по облаците... Три пъти е раждал - два пъти секцио и два пъти нормално..

ЕЙ ТОВА СИ ЗАСЛУЖАВА ДА СЕ ВИДИ! ВИНАГИ ИМА КАКВО ДА НАУЧИШ!
АМА ТОЙ НАРОДА Е КАЗАЛ"НЕ ПИТАЙ СТАРИЛО ,ПИТАЙ ПАТИЛО..."
 newsm03

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Тук е заприличало на селски двор. Темата май беше за родилен дом Стара Загора а не Торакс май Rolling Eyes Който иска отива и ражда в Торакс...който иска си ражда в Стара Загора...право на избор е на всеки. Относно нашия родилен дом...лежах преди няколко седмици там....не е лукс ама туй с бълхите..айде сполайте. Не е лукс но три ден се изтърпяват. И както писах и в една друга тема...в момента правят ремонт на родилното.
Моля без обиди и надапки...особено към "мъжкия", че ми е любимец Mr. Green

П.П ако продължат дразгите ще ударя катинара Twisted Evil
и като завършек ще кажа, че съм и пациент на Торакс Heart Eyes и аз и мъжа ми.

# 21
  • Мнения: 1 165
За всички недоволни от нашето АГ септември месец се очаква да отворят и тук частна клиника.Така ,че ще имаме право на избор и няма да се налага ходене до Пловдив.Е ,аз лично няма да дочакам.

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
А ще работи ли с касата тази частна АГ клиника? Някой да знае?

# 23
  • Мнения: 6 243
А ще работи ли с касата тази частна АГ клиника? Някой да знае?
Никой не знае. Питах запознатите, вдигат рамене и викат "Ми трябва да работи". Ама докато око не види... нали знаеш.

Ох, ама и аз какво се обаждам. Нали съм като бабите на селото, не мога да мълча. И ти млъквай, че правим лошо впечатление Mr. Green

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ох, ама и аз какво се обаждам. Нали съм като бабите на селото, не мога да мълча. И ти млъквай, че правим лошо впечатление Mr. Green
Правенето на лошото впечатление
повдига тонус и оправя настроение!

Днес съм една поетично насторена баба...  Mr. Green

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Пък аз съм романтичен дядка-петел...
smile3532

# 26
  • Мнения: 855
Експрес , не е нужно да бъдеш груб  Naughty Все пак тоя градски фолклор идва от раждалите.Всичко което знам е от тях, а пък и честно казано не съм и искала да го знам. Ама всеки като почне бля бля бля..... и няма млъкване.Вече съм забранила да ми обясняват кой как е раждал  #Cussing out
Никой лекар не съм обидила, след раждането ще видим. В момента ходя при добър специалист и не бих го заменила, жалко че не изражда. Така че като дойде момента който се падне и да става каквото става.
Не съм глезла, ама в тези години да нямаш топла вода  #Crazy не мисля че се води са лукс и глезотия.Както и много други работи,но спирам дотук. А който реши да се заяжда винаги и за всичко може да започне  Peace

# 27
  • Мнения: 678
Тук е заприличало на селски двор..........
Моля без обиди и надапки...особено към "мъжкия", че ми е любимец Mr. Green

  Селския двор се създава само от '' раждали майки '' защото всичко , което питаме , пишем и се интересуваме ние '' бъдещите мами'' го знаем точно от тях !  Peace
 А Херче....за '' мъжкия '' щом ти е любимец - наемай го и го вкарвай в родилна зала да помага на " надупването на магаренцето '' , че я виж колко е осведомен и колко ОПИТ се крие в  ,, мъжкия дядка петел "  smile3532

 

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Тук е заприличало на селски двор..........
Моля без обиди и надапки...особено към "мъжкия", че ми е любимец Mr. Green

  Селския двор се създава само от '' раждали майки '' защото всичко , което питаме , пишем и се интересуваме ние '' бъдещите мами'' го знаем точно от тях !  Peace
 А Херче....за '' мъжкия '' щом ти е любимец - наемай го и го вкарвай в родилна зала да помага на " надупването на магаренцето '' , че я виж колко е осведомен и колко ОПИТ се крие в  ,, мъжкия дядка петел "  smile3532

 
въпроса е до каква степен е мъжки?  hahaha
прилича ми на тези "нежните"  Joy

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
....въпроса е до каква степен е мъжки?  hahaha
прилича ми на тези "нежните"  Joy
Нека не обсъжаме "достойнствата" на мъжкия  Mr. Green Ако искате да го видите моля заповядайте на някоя от срещите на старозагорските мами и татковци.
poli_ относно надупването ми.....аз имам време ама ако искаш мога да ти отстъпя петела - гледам доста преди мен си Crazy

Общи условия

Активация на акаунт