"Завръщане"/Sila/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт~Тема 29

  • 36 153
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 238
Скрит текст:
Привет момичета  Hug
скачам набълзо да видя последиците от снощната гореща юлска нощ  #Crazy и очаквах да сте изписале света  Thinking ама явно на всички ни ни е било доста горещо  Crazy
Добър ден на всички появили се и коита ще се появят  Hug

Добро утро, момичета    bouquet
                                                             

                                                                                                             

Вили, много красив ага   newsm74 newsm80:roll: Колко метра над небето е жената ,която се събужда в тези очи  Heart Eyes txtloves Two Hearts

Цвети жената събуждаща се в тези очи  smile3503 няма да е на 3 метра а милиони метри над небето от щастие  smile3521
[/quote]

Котеее, голяма късметлийка е  luvbed Heart Eyes Two Hearts 4470 Heart Eyes  Kissing Heart newsm81

# 61
  • Мнения: 21 201
Здравейте на все заварила Hug........Hug и на тези, които тепърва, ще се появят. Hug........Hug
Вчера бяхме на целувки, Crazy Flutter а днес, ще сме на шоколад. Heart Eyes
За всички ни. Grinning
Скрит текст:





Просто прекрасни. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 62
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 377
Скрит текст:
Привет момичета  Hug
скачам набълзо да видя последиците от снощната гореща юлска нощ  #Crazy и очаквах да сте изписале света  Thinking ама явно на всички ни ни е било доста горещо  Crazy
Добър ден на всички появили се и коита ще се появят  Hug

Добро утро, момичета    bouquet
                                                             

                                                                                                             

Вили, много красив ага   newsm74 newsm80:roll: Колко метра над небето е жената ,която се събужда в тези очи  Heart Eyes txtloves Two Hearts

Цвети жената събуждаща се в тези очи  smile3503 няма да е на 3 метра а милиони метри над небето от щастие  smile3521

Котеее, голяма късметлийка е  luvbed Heart Eyes Two Hearts 4470 Heart Eyes  Kissing Heart newsm81
[/quote]

Мдаааа  smile3521 дано и КаротУ го осъзнава  smile3506 какъв късмет има с този мъж, ако е умна и наистина държи на него ще го има за себе си  smile3503 на ЛЪВА малко му трябва ама да знаеш как да погъделичкаш егото му,  smile3534че то хич не е малко   Oha!

# 63
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 64
  • Мнения: 1 238

Ваня, право в десетката с този шоколад newsm53 smile3501 smile3501

# 65
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 377

Ммммм Ванче, направо ме разтопи с този шоколад  smile3521

# 66
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 377



Последна редакция: вт, 07 юли 2015, 13:18 от kotelina

# 67
  • Мнения: 2 643

Ваня, този шоколад най го обичам  Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Оправиха ли ти компа  newsm78 newsm78 newsm78  bouquet

# 68
  • София
  • Мнения: 1 524
 wavey Здравейте  wavey
Много обичам шоколад. А вие?!

Но 1-во обяд, а после сладост  Grinning

# 69
  • Мнения: 2 643
Ето ви нещо вкусно и сладко като шоколада   love001  love001 Two Hearts Two Hearts txtloves

# 70
  • Мнения: 21 201
wavey Здравейте  wavey
Много обичам шоколад. А вие?!
Скрит текст:
Но 1-во обяд, а после сладост  Grinning
И аз Марги, Simple Smile но дружките както виждам предпочитат само тематичен шоколад, така че твоя и моя е само за нас. Party
Те да си ядат Мехметския, на мен настоящия ми горчи Mr. Green и хич не могат да ме залъжат с шоколад с изтекъл срок на годност. tooth

# 71
  • София
  • Мнения: 1 524
wavey Здравейте  wavey
Много обичам шоколад. А вие?!
Скрит текст:
Но 1-во обяд, а после сладост  Grinning
И аз Марги, Simple Smile но дружките както виждам предпочитат само тематичен шоколад, така че твоя и моя е само за нас. Party
Те да си ядат Мехметския, на мен настоящия ми горчи Mr. Green и хич не могат да ме залъжат с шоколад с изтекъл срок на годност. tooth
Party Joy Колкото повече, толкова повече! Но още по-хубаво ще е и двете, и двете... newsm44 newsm44 newsm44 Ще поискат и от нашия, Наде. smile3503

# 72
  • Мнения: 21 201
Агата се е отчел, но какво ли пише!? newsm78

Скрит текст:

Струва ми се, че снимката е нова.




Мдааааа, наистина е нова снимката, ето го ресторанта, в който се е хранил.
Latvia Riga Dom Cathedral in Riga, Latvia

Последна редакция: вт, 07 юли 2015, 15:40 от Neidjal

# 73
  • София
  • Мнения: 1 524
Агата се е отчел, но какво ли пише!? newsm78

Скрит текст:

Струва ми се, че снимката е нова.


Снимката е нова. Вчера са били в Рига. Днес летят за Истанбул  Grinning

Скрит текст:
Харесвам също много да мечтая като вас, но вие живеете истински повече от мен.  Simple Smile Нещо такова Simple Smile

Последна редакция: вт, 07 юли 2015, 16:08 от Margarita Червенокоса вещица

# 74
  • Мнения: 2 643
Момичета шапка ви свалям. Всеки детектив може да взема от вас частни уроци   smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

Я да видим тази снимка ще я познаете ли къде е правена , че аз не можах да позная. Това е Боран Ага но не си спомням тези стълби къде точно са в сериала  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт