"Завръщане"/Sila/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт~Тема 29

  • 36 134
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 532
Свет, Чучи!
Къде това за обидата и лошите чувства newsm78

# 691
  • Мнения: 2 532

Здравейте момичета Stop Hug
Надзъртам за малко да ви поздравя и изчезвам
хубав ден на всички

Дано за рождения ден Алакурт ни поднесе хубава новина а не някоя...Shocked Shocked Shocked #Crazy

А дано!
ама на дали!!!
най много, един годеж да спретнат с Каролина #Shocked

# 692
  • Мнения: 1 238
Свет, Чучи!
Къде това за обидата и лошите чувства newsm78

Видях го на профила в Туитър. Дори да не е лично той, имитаторът преписва от някъде и вчера се е появило това  Rolling Eyes

# 693
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371
Привет дружки - веселушки  Hug
Аз в последно време бях горе на балкона, ама нещо не ми се пишеше  Crossing Arms
Еххх Агата и той в тази жега мълчи ли мълчи  smile3506
То като гледам пак преговаряте коя му част на коя от вас е  Naughty стига де  Crazy
той да не е МЪЖ ЗА ЕДНА ЖЕНА  smile3534

Аз ви пращам агата да ви разхлажда в жегата

а за мен като няма и частица от него  Crossing Arms бягам друг да ме разхлажда   Embarassed
Скрит текст:
снощи с тоз левент имах среща

после взе да му става горещо  Embarassed и взеха да падат дрехи и задръжки малко по-малко
докато не падна всичко
и тази сутрин се събуди от миризмата на вкусна закуска

 smile3508 smile3508 smile3508 smile3534 smile3534 smile3534 newsm08 newsm08 newsm08

# 694
  • Мнения: 2 532
Наде, Специално за теб Grinning
 Обръснат, с очила и с бяла риза smile3503


# 695
  • Мнения: 2 532
Скрит текст:
Привет дружки - веселушки  Hug
Аз в последно време бях горе на балкона, ама нещо не ми се пишеше  Crossing Arms
Еххх Агата и той в тази жега мълчи ли мълчи  smile3506
То като гледам пак преговаряте коя му част на коя от вас е  Naughty стига де  Crazy
той да не е МЪЖ ЗА ЕДНА ЖЕНА  smile3534

Аз ви пращам агата да ви разхлажда в жегата

а за мен като няма и частица от него  Crossing Arms бягам друг да ме разхлажда   Embarassed
Скрит текст:
снощи с тоз левент имах среща

после взе да му става горещо  Embarassed и взеха да падат дрехи и задръжки малко по-малко
докато не падна всичко
и тази сутрин се събуди от миризмата на вкусна закуска

 smile3508 smile3508 smile3508 smile3534 smile3534 smile3534 newsm08 newsm08 newsm08
[/spoiler]

Малее! Коте, изобщо не си скромна!
 много жега в тази жега newsm61
аз обаче, си държа на Агата, до край!

# 696
  • Мнения: 3 945
Здравейте и от мен,
Мен така ме е схванал врата, та чак към гърба ми отива тази ужасна болка, та вчера само четох, не ми се пишеше.
Направо ми се плаче от болка. Ах къде са онези жилести ръце на Агата да ме разтрият. Само си ги представям - как вените му напръщели под ръцете и със сила мачкат ли , мачкат......
Днес поне имам настроение и ще пиша. Peace

Спокоен и Усмихнат ден ви желая!

# 697
  • Мнения: 2 532
Здравейте и от мен,
Мен така ме е схванал врата, та чак към гърба ми отива тази ужасна болка, та вчера само четох, не ми се пишеше.
Направо ми се плаче от болка. Ах къде са онези жилести ръце на Агата да ме разтрият. Само си ги представям - как вените му напръщели под ръцете и със сила мачкат ли , мачкат......
Днес поне имам настроение и ще пиша. Peace

Спокоен и Усмихнат ден ви желая!

Скрит текст:
Сезони, съвсем сериозно!
наистина само масаж, ще ти помогне! от личен опит знам. но трябва да е направен от професионалист! иначе, почивка и внимателно раздвижване!
да се оправяш бързо smile3521
рожден ден ни предстои newsm44

# 698
  • Мнения: 3 945
Ох, Да, за рождения ден трябва да съм пълно шест, даже седем. Laughing
Даже новата рокля ще сложа в този ден. Wink

# 699
  • Мнения: 751
Здравейте и от мен,
Мен така ме е схванал врата, та чак към гърба ми отива тази ужасна болка, та вчера само четох, не ми се пишеше.
Направо ми се плаче от болка. Ах къде са онези жилести ръце на Агата да ме разтрият. Само си ги представям - как вените му напръщели под ръцете и със сила мачкат ли , мачкат......
Днес поне имам настроение и ще пиша. Peace

Спокоен и Усмихнат ден ви желая!
Сезонче, ето АГАТА се изкъпа  Naughty  и идва да ти помогне   Joy   Joy   Joy 
                                                                                                                               
                                                                                 
С големите ръце и нежни дълги пръсти   smile3521
                     

                                                                                                 
И да се оправяш бързо    bouquet

# 700
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371
Сезонче бързо оправяне мила, за да може подобаващо да се отбележи  newsm59 на агата ти с новаи секси рокля  newsm08 дар ще му даряваш   smile3521 и душата му нежна ще успокояваш smile3534

# 701
  • Мнения: 2 643


Стара Загора, моля те тази снимка на Нашия Мъж я пусни голяма , че е чок гюзел  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

# 702
  • Мнения: 3 945
Момичета знам си аз че само Неговите ръце ще ме оправят, ама пустия ни живот ни разделя.. Close
И ето осланям се на съпруга вкъщи да видим - ще ме вдигне на крака или по зле ще ставам.. Rolling Eyes

# 703
  • Мнения: 2 643
Момичета знам си аз че само Неговите ръце ще ме оправят, ама пустия ни живот ни разделя.. Close
И ето осланям се на съпруга вкъщи да видим - ще ме вдигне на крака или по зле ще ставам.. Rolling Eyes


Сезонче , мила , мисли си че ръцете на съпруга са на Хорския Мъж за да се оправиш   love001 newsm51 newsm51

# 704
  • София
  • Мнения: 1 523
Hug Heart Eyes Hug wavey Hug Heart Eyes Hug
Момичета, здравейте!
Вчера тишина, тишина само тя властваше тук, а днес хортувалникът е в силата си  Simple Smile
Сезонче, бързо оздравяване. В тази жега не е приятно, но масаж и топло на мястото.
Скрит текст:
загрява и отпуска.

Общи условия

Активация на акаунт