Вярно ли постъпих?

  • 6 172
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 844
Или не казваш, или не ходиш.
Peace
П.С. Съвсем нормално е приятелят ти да е против размотаването ти по света и у нас с почти непознати мъже. Ако беше съгласен и ок с това - щеше да е по-голям проблем.

# 16
  • Мнения: 6 214
И според мен тука майчиният език е друг.  Peace И ако е така, ккакто мисля, на 24 трябваше да е баба с две внучета.  Peace

# 17
  • Мнения: X
На мен друго ми е чудно по подобни теми.....
Като толкова му се хойка и живурка на някого, що изобщо се връзва със "сериозен приятел/приятелка"?     newsm78
Ами, хойкайте си на воля свободни и без ангажименти.
Сами се вкарват в някакви рамки, после тема след тема четем:"Ауу, ама живота и отношенията са мноооого сложни!"
Напротив, животът е елементарен и лесен, когато знаеш какво искаш и се придръжаш към това.

И лично към авторката:Зарязвай гаджето в чужбина (щото рано или късно той ще ти бие шута) и си гледай  ......"гърцията".

# 18
  • Мнения: 46 602
Странно е да. Всяка връзка си има индивидуални правила, които са присъщи само за тях двамата. За 100 други може постъпката да е "вярна", но ако за тях не е, какво значение имат останалите?

Затова винаги приемам тези теми за пързалки.

За конкретната пък питането е абсурдно. Представям си как нейният й се обажда и казва - аз отлитам с една колежка на почивка в Гърция. След известно време - отиваме с нея еди къде си.
Сигурна съм, че ще му пожелае приятно изкарване, даже подаръци ще прати на колежката  hahaha

# 19
  • Мнения: 760
Тук заприлича на тийн форум с мега тъпи истории...

Напълно съгласна съм с този коментар....
Да не си дете толкова ли не знаеш какво искаш .... тц

# 20
  • Мнения: 114
Ако наистина имаш или искаш да имаш сериозна връзка с първия мъж,трябва да си определите граници на поведението,които са приемливи и за двамата и да ги спазвате.Ходенето с друг мъж в чужбина ,не с голяма компания , а сами и за мен е неприемливо.

# 21
  • Мнения: 32 364
Имам приятел, сега не живеем заедно, защото той работи в чужбина и аз наскоро ще заминавам към него на постоянно, не сме се виждали почти 4 месеца. Обичами се и вярваме един на друг напълно. Аз наскоро бях на една конференция в чужбина и се запознах с различни хора, се върнах в България с кола, с един от участниците и още една двойка. Миналия уикенд този познат ми предложи да отидем пак заедно в Гърция малко на разходка за един ден, защото нямаше компания. Аз казах на приятеля си, той каза че е против това, ама не иска да ми забранява и каза самата да мисля. И аз заминах за Гърция.. След пътуването приятеля ми беше много ядосан и каза че това е недопустимо да се съгласявам да заминавам за чужбина със едва познат човек и когато имаш приятел, особено когато имаме такава раздяла.. Сега разбирам че той беше прав и съжалявам. Днес този познат ми предложи да се срещнем и аз казах на приятеля си, защото не крия от него нищо, той пак се изнерви и каза че не иска да чува за ония човек повече и не иска аз да се срещам със него. Аз казах че възможно ще се срещна с него и в няма нищо лошо. Как да реагирам на това? Вярно ли постъпвам?

Светлана, 24 години

 Joy Joy Joy

Извинявай ти на колко си години?
Иначе на въпросите ти. Ма разбира се, че е нормално да излизаш и пътуваш, че и да си лягаш с разни леко познати мъже докато имаш уж сериозна връзка Joy
Па поне си проявила нечувана честност като си споделила това  с приятели си. Тамън да разбере каква си.
Я кажи какво стана в Гърция с този сладур? Само лежерни разговори или и нещо друго.  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 6 214
Тя му се е похвалила.  Laughing

# 23
  • Мнения: 1 480
И момчето още я търпи? След първата почивка в Гърция шут в г..а и кой откъде е. Много ѝ позволява или по-точно тя си прави каквото иска. Толкова ли не може да изкара без мъжки ласки няколко месеца, че чак в Гърция забегна? Да беше отишла при момчето, а не да се развява с почти непознат мъж насам, натам.

# 24
  • Мнения: 10 108
Стана забавно, но авторката забегна някъде из гръцко.
Като се върне, може и други въпроси да има. Wink

# 25
  • Мнения: 7
"Вярно" за кого? - за теб, за него, за колегата ти...??? Защото всеки си има своята гледна точка..., ако ти си на мястото на приятеля ти - "вярно" ли ще ти се стори? И моля ти се, няма нужда от такава откровеност когато кръшкаш - или не го прави, или го прави така, че да не се разбира...

# 26
  • Мнения: 7 006
Невярно!

Опитай пак Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 24 839
мен ако питаш си плачеш за бой  Mr. Green
от друга страна , ако си падаш по фрии живота .. лошо няма,
но не заблуждавай "приятеля" си  Mr. Green
Ами, за бой!
За друго си плаче, ама защо държи да тормози приятеля си с изчанченото си чувство за искреност?

Общи условия

Активация на акаунт