Нургюл Йешилчай ~ проекти, тв партньори, "Paramparça/Счупени Парчета" ~ Тема 19

  • 68 973
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 131
оставям ви с една страхотна песен която КЕЕИ ни я облече с моменти на Саваш и Ясето  Two Hearts

Саваш и Ясемин - " Ако си една звезда " - с Бг субтитри



http://www.vbox7.com/play:5efeeefa75

# 61
  • Мнения: 10 823
малко снимки с Лейля и Алина от страниците на сп. Grazia Peace



момичетата извадиха голям късмет още с първият сериал и за отрицателно време станаха известни , много добър старт получиха bowuu


Добро утроооооооо...момичета... Hug Heart Eyes

Точно yes...Адаш Hug...така е...всички "ДЕЦА" на нашто момче порасват...след срещата си с него...
Така беше и  след Ойлето...Арас ,Фара,Емир ,Йълдъз...получиха доста предложения и се справят перфектно... bowuu Peace

Последна редакция: пт, 17 юли 2015, 10:13 от Svet_sz

# 62
  • Мнения: 10 823
Живо ни е шофьорчето ,уха Party...бомбата не го гръмнала,споко... Stop Party Joy Joy Joy



# 63
# 64
  • Мнения: 12 829
Здравейте! Hug

Светле честит празник на хубавия ви град!!!

Да сте живи и здрави всички ,да си  обичате и пазите своя любим град!

Прекрасна е

# 65
  • Мнения: 2 131
Привет Сладурки Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Адаш  Hug   bouquet
Ели Hug баш ми е приятно да те видя   love001
мерси за пожеланието   bouquet
Скрит текст:
празника на Варна е 15 08
много красива направиха Варна, до няколко дена очакваме да пуснат и големия фонтан пред операта, това ще бъде най голямата атракция  smile3521 smile3521
 амммааа как ще  опазим от вандалите незнам  bowuu


Скрит текст:

# 66
# 67
  • Мнения: 2 131
С огромно нетърпение очаквам 2сезон на Парченцата,кои от героите ще оцелеят и ще продължат  Thinking Thinking Thinking
чудя се дали ще продължи любовта на Гюлихан  newsm78
не че ми чак голям дерт  Peace



Прекрасна събота    love001 txtloves  love001

Последна редакция: сб, 18 юли 2015, 06:30 от Свет_ВАРНА

# 68
  • Мнения: 2 131
Cihan& Gulseren - Özledim

# 69
  • Мнения: 2 131
Gülseren & Cihan | Bir Bahar Akşamı

# 70
  • Мнения: 10 823
wavey Hug Heart Eyes

Джевджет Мерджан се разделя със сериала

Paramparça'yı yeni sezonda kim yönetecek? - http://www.ranini.tv/haber/6135/1/paramparcayi-yeni-sezonda-kim-yonetecek

Потвърждение за раздялата от продуцентите засега нямало, но било сигурно, че Джевджет няма да е режисьор на втори сезон. В статията пише също, че режисьорът искал да напусне още по средата на сезона, но се отказал. Сега обаче решил да не се отказва от решението си.


Идвам с лоша новина #Crazy ooooh!...ако е истина де ,или поредният кьор фишек... newsm78
Благодаря на Зари... Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 12 829

Ели Hug баш ми е приятно да те видя   love001
мерси за пожеланието   bouquet
Скрит текст:
празника на Варна е 15 08
много красива направиха Варна, до няколко дена очакваме да пуснат и големия фонтан пред операта, това ще бъде най голямата атракция  smile3521 smile3521
 амммааа как ще  опазим от вандалите незнам  bowuu

Е браво на мен, hahaha  мислех,че е в деня на Света Марина Peace

Дано все пак се научим да пазим, не може само да искаме ...трябва да се постараем ...нещо от нас



wavey Hug Heart Eyes

Джевджет Мерджан се разделя със сериала

Защо ли не съм изненадана,то май е практика при съседите. Не при  един и два сериала  се случва това, не продължават със започнатия проект...вероятно в основата са финансови интереси.
Всъщност още преди началото май имаше писания,че ще започне сериала, а след това ще участва в друг, а може и да не съм разбрала правилно

Последна редакция: нд, 19 юли 2015, 01:25 от eliNIM

# 72
  • Мнения: 2 131
Привет Сладурки wavey wavey wavey wavey wavey wavey

Адашче  Hug Ели  Hug

# 73
  • Мнения: 2 131

Ели Hug баш ми е приятно да те видя   love001
мерси за пожеланието   bouquet
Скрит текст:
празника на Варна е 15 08
много красива направиха Варна, до няколко дена очакваме да пуснат и големия фонтан пред операта, това ще бъде най голямата атракция  smile3521 smile3521
 амммааа как ще  опазим от вандалите незнам  bowuu

Е браво на мен, hahaha  мислех,че е в деня на Света Марина Peace

Дано все пак се научим да пазим, не може само да искаме ...трябва да се постараем ...нещо от нас[/color]

Ели не кой знае какво че си объркала празника ни,по важното е че , за съжаление тук при нас вандали дал бог и не се спират пред нищо,толкова хубави неща направиха хората ,за да е красива морската столица амммааа повечето вече са изпочупени,направо ми е болно че расте такова поколение ,което освен да чупи друго не знае  Weary

# 74
  • Мнения: 2 131
wavey Hug Heart Eyes

Джевджет Мерджан се разделя със сериала

Защо ли не съм изненадана,то май е практика при съседите. Не при  един и два сериала  се случва това, не продължават със започнатия проект...вероятно в основата са финансови интереси.
Всъщност още преди началото май имаше писания,че ще започне сериала, а след това ще участва в друг, а може и да не съм разбрала правилно


аз също не съм изненадана Laughing
Мерджан не за първи път зарязва сериал  Peace преди това е зарязал и Гюнюлчелен/Запленяваща сърцето,затова 2 им сезон беше олеллеее,чок сачмалък ...
а доколкото се сещам преди Парченцата, Мерджан отдавна няма успешен сериал ,все му ги спираха и сега какво ли толкова се е случило че напуска сериала  newsm78 newsm78
ако излезе вярно това инфо  bowuu
да се надяваме че на негово място ще дойде някой който си разбира от работата и направи 2 сезон по-хубав  Praynig Praynig Praynig
дано не продължат с подмяната на екипа,да сменят сценаристите ,че тогава ще гледаме още по-големи глупости  Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт