Нашата сватба през 2015 - тема 10

  • 30 288
  • 748
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 936
Момичета, ето, може някоя да си хареса нещо:http://www.asafashion.com/1060105910561050104510581048---1083109 … 107910851080.html

# 721
  • Мнения: 528
Привет  Hug

Нямам време да ви изчета,момичета, но ще наваксам идните дни! Почерпете се за мое здраве по случай рожденния ми ден! Party

http://prikachi.com/images/450/8290450e.jpg

# 722
  • Мнения: 99
Честит Рожден Деен, Зая!! :–) Бъди щастлива, обична, вдъхновена и успешна! Simple Smile

# 723
  • Мнения: 166
Здравейте момичета, от много време не съм писала, покрай бремеността не се чувствам много добре. Но успях да свърша всички нещата за сватбата, само ММ остана да го облечем.
Бяхте публикували стъклени шишета за вино и ракия, но нещо немога да ги намеря, много ще съм ви благодарна ако ми помогнете за сайта.

# 724
  • Мнения: 1 239
Зая, честит празник! newsm59
Бети, ох аз бях публикувала, но снощи ги изтрих линковете. Много ме е яд, ама като решихме да търсим  по заведения за шишета и ги отписах платените бутилки....Дано някой друг помогне.

# 725
  • Мнения: 14 357
Зая, честит рожден ден! Да си много здрава и обичана! Приказна и незабравима сватба!

# 726
  • Мнения: 936
Честит рожден ден,Зая!

# 727
  • Мнения: 59
Здравейте момичета,

Зая, честит рожден ден! Благодарим за почерпката - много освежаващо изглежда  Wink

ilein87, благодаря за линка, тъкмо си търся фуркети, по принцип искам да имам цвете в косата, но знам ли, ако не ми хареса как стои на деня, да си имам резервен вариант  Simple Smile

По темата със свекървите, и при мен е малко тегаво положението, много се бърка (с мнения), но пък няма никакво желание за помощ! Само казва кое как трябвало да стане и как се прави, а един път не е попитала с какво може да помогне.

pepi_mdi, някаква специална рокля ли трябва за моминското? Трябва ли да е бяла? Питам, понеже аз не съм си купувала рокля за партито, мислех да сложа някоя лятна, удобна за танци Simple Smile

# 728
  • Мнения: 862
Честит рожден ден Зая ! Бъди здрава и обичана .
Илейн от този сайт ли ще поръчваш фуркети или вече си поръчала ?
На мен днес ми пристигна мехчето . Веднага качвам снимки в албумчето

# 729
  • Мнения: 936
Силве,един литър ли е мехчето или половин?
А за фуркети още се опитвам да си харесам и не съм поръчала,така че приемам предложения.Simple Smile

# 730
  • Мнения: 862
Не 500 мл взехме . Литър ни се видя прекалено много да го не изпие кума и после да се чудим какво да го правим

# 731
  • София
  • Мнения: 545
Зая,  nbirthday
GaTima, не, разбира се че не ти трябва специална рокля за моминското, просто аз исках да си купя за случая. Пък и моите повечето са черни, а аз исках да е по-светла. Сега я качих в албума да я видите, не е нищо специално  Peace
betyyyyy, аз съм се насочила към този сайт :
http://napalnisisam.com/index.php?route=product/category&path=37
Тук избора е малък, но са за вино и ракия 750 мл
Да ви кажа звънях в ритуалната да питам какви изследвания искат. Каза ми васермана и медицинско от личния лекар, като личната да ни пратела на невролог и в медицинското да има становище от него. Питах трябва ли ми бележка от психо диспансера, че нали в някои ритуални искат, каза че те трябва, било скъпо и затова не искали. На нашата бележка като сме се записвали са ни написали да си занесем документите понеделника преди сватбата (тя е в събота), та казвам й аз на тази жена че този ден не можем (тогава ще си взимам роклята) и че ще отидем във вторник, и тя : ''оооо, най-късно до обяд", аз казвам ми тогава ще дойдем предишната седмица и тя пак : "оооо, ако е предишната седмица да е в петък че иначе много рано". Е няма угодия значи, много ме издразни, аз и без това съм си изнервена та още  ooooh! и сега се чудя тази седмица ли да ходим до личната или другата, качете този васерман за колко дни става и трябва ли личната да ми даде направление/някаква бележка за него
Аааа, забравих да кажа че за ритуална зала Красно село става въпрос

# 732
  • Мнения: 1 239
 Махам офф-а.

Последна редакция: пн, 10 авг 2015, 19:25 от *Шоколадче*

# 733
  • Мнения: 862
Шоколадче , отвратителна история.... грозно е , но какво да правиш. С извинение за мен това са си селски пинизи .... В крайна сметка дамите помислиха ли как биха се почувствали на твое място . Поне от тая гледна точка имам приятелки бижу.
Обачеееее сега шаферките ме изнервят . Натягаха се за шаферки аз казах че не мога да си позволя да им купя рокли и ако искат на тяхна воля. И сега са се изпокарали едната искала едно, другата друго и ми се оплакват . Казах им да се оправят.
Сега пък съм в чуденка за сватбена чанта. Отначало не исках ,но с времето сега като наближава ,ами нужна си е . Телефон ,документи , нещо сладко , защото съм с ниско кръвно и не мога да си харесам тия тип бонбон нещо не ме грабват. Вие как ще процедирате

# 734
  • Мнения: 2 197
Шоколадче, една моя приятелка в събота имаха моминско, приятелката ми е шаферка в случая.... бяха в заведение първо, после на дискотека, видях снимки и ми разказа също.. били са 4 момичета + булката.... в заведението е имало и ергенско... тия момчета като ги наобиколили... цяла вечер почти са били намесени.. хахах...  Laughing Laughing Laughing  много яко са си изкарали.. и са били 5 момичета.. какво като не са съгласни останалите... не си проваляй плановете, емоции и радост винаги може да си създадеш, колкото и хора да сте.. Simple Smile

ЗАЯ - Хепи бърдеййй.... Всичко най-хубаво ти желая и прекрасен сватбен ден!
  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт