Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 11

  • 67 023
  • 743
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 16
На мен ми харесват няколко не толкова разпространени имена:
Христала-позлатена от Христос
Мелина-жена нежна и сладка като мед
Доротея-дар от Господ

# 241
  • Мнения: 379
Поелина
Ладина

# 242
  • Мнения: 3 556
Цветанелия

Иванелия

# 243
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 534
От два дни се чудя Прокопи има ли го в женски вариант??? newsm78 newsm78 newsm78

# 244
  • Мнения: 3 556
От два дни се чудя Прокопи има ли го в женски вариант??? newsm78 newsm78 newsm78

 Joy Joy Joy Би било прекалено  Mr. Green

# 245
# 246
  • София
  • Мнения: 2 082
От два дни се чудя Прокопи има ли го в женски вариант??? newsm78 newsm78 newsm78

Има. Ето виж тук и тук.

# 247
  • София
  • Мнения: 1 012
Гълъб, вчера по телевизията имаше предаване с човек с това име.

# 248
  • Мнения: 1 791
Бродейки и нета....
Тенислав  Хр.
 Дориана  Р

# 249
  • Мнения: 12 937
Познавам един Седеф.

# 250
  • Мнения: 79
Верона се казваше учителката ми по география. Много стилна и изискана жена. Заради визията, и името ми харесваше. Иначе ми е доста странно като име на жена, а и не съм го чувала по-късно

Сестра ми имаше учителка на име Венеция. Много го харесвах това име и мислех да кръстя дъщеря ми така, но отпадна.


А Венера се казва познато момиченце на около 4-5 годинки. Звучи красиво, но не бих го използвала

# 251
  • Мнения: 1 317
marina33 ми напомни за едно момиче - Валенсия.

# 252
  • Варна
  • Мнения: 2 209
Батоя-момче. Хареса ми името.

# 253
  • Мнения: 5 264
Преди малко видях Георгица и Гроздеана в отчетните на родени през 2015.

# 254
  • Мнения: 112
marina33 ми напомни за едно момиче - Валенсия.

На моя първа братовчедка момиченцето (7 г.) се казва Валенсия на галено и викат Ванеса, а наскоро и се роди братче и го кръстиха Агапи  hahaha смешно ми стана като ми казаха, но щом им харесва  Mr. Green а таткото е руснак и се казва Феди  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт