Що е то домашна ноктопластика? -тема 8

  • 74 235
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27
Запис в новата тема   bouquet

Мари, и за мен са ти широки, най-много се личи на палците, но това е лично виждане, не се засягай  Peace 

Аз съм без гел от 2 седмици, сложих гел лак. Харесва ми, но скоро може би пак ще посегна към гела  Laughing
аз не съм с гел лак,а с обикновен неонов лак!

# 16
  • Мнения: 1 670
Не съм си помислила, че е гел лак, нещо неправилно съм се изразила явно.

# 17
  • Мнения: 2 352
Или неправилно са те разбрали. Аз лично те разбрах Simple Smile

# 18
  • Мнения: 27
 Извинявам се много,но Тя се обърна към мен! А и аз Ви питах дали Ви харесват или Не. Можехте да отговорите с Да и Не, а не да ми развивате теории за широки и тесни.Моите нокти са изградени нормално.Това,че Вие харесвате прекалено тесните нокти си е лично Ваш проблем и колкото си искате си ги стеснявайте!Благодаря! newsm10

Последна редакция: пт, 10 юли 2015, 17:30 от Мари Маринова

# 19
  • Мнения: 2 352
Не, не ми харесват. Добре е да може да понасяш критика, едва ли е възможно всички да харесват едно и също. Аз проблеми с вкуса си нямам.

# 20
  • Мнения: 1 670
И на мен по-скоро не ми харесват формите, щом държиш на точен отговор. Сега като се замисля, едно време и аз ходех с такива лопатки, правени от маникюрист  Laughing

# 21
  • Мнения: 2 516
Здравейте! Обмислям вариант да си купя фурничка за гел-лак. Не разбирам много, ама и не ми се дават кой знае колко пари. Какво ще кажете за тази: http://olx.bg/i2/ad/profesionalna-uv-lampa-36w-220-v-4-br-krushk … .html#:17068b243d

# 22
  • Мнения: 175
записче Simple Smile още като написа че не ги прави за първи път ама да види какво ще кажем и ми стана ясно че ще има драма. И на мен ми изглеждат грубовати. Харесвам нежния маникюр и за това и предпочитам по-скоро форма пайп.... лично мнение разбира се. На въпроса: НЕ

# 23
# 24
  • Мнения: 172
Вместо запис да кажа ,че на мен ноктите ми се струват нормални само палците по-широки.На снимката така изглеждат

# 25
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Здравейте,знам ,че темата е за гел...но ако има някой запознат с акрила ще помоля да ми помогне.
Имам една клиентка с акрил,която иска да и го сваля...понеже не съм работила и не зная има ли тънкости при свалянето и с какво най-лесно бих го свалила  Praynig

# 26
  • sf
  • Мнения: 10 156
Аз си свалях сама акрила. Първо изпилих добре, да махна колкото мога от него, след това с ацетон и увивам във фолио. Не помня колко седях така, но повече от 30мин и после с избутвача пръст по пръст. На места се наложи пак да пиля и увивам, въобще пипкава работа  Hug

# 27
  • Мнения: 2 352
Пилиш колкото може, после киснеш в ацетон в купичка в леко затоплена на водна баня купа с вода. Така съм правила аз.

# 28
  • Мнения: 5
Здравейте!
От известно време имам един стартов пакет за домашна ноктопластика, но е с продукти на Lina. Две години съм ходила на гел лак и общо взето смятам, че изпълнявам стъпките,но... като си направя ноктите до другия ден падат  Crazy И сега мисля, да си взема други продукти,но се притеснявам да не би и с тях резултатът да е същия. Според вас OPI добър вариант ли е? И бих се радвала, ако някоя от вас изрази мнение,защо падат толкова бързо (отлепят се като лепенки)  #Crazy

# 29
  • Мнения: 2 352
Заради Лината според мен. Но и като цшло ншма как да знаем ако бъркаш някъде.

Общи условия

Активация на акаунт