Румяна Илиева - инструктор по фитнес и хранене - Тема 7

  • 65 919
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 2 415
Ставането рано ми е най-лесно Grinning Но в 9-9:30 вечерта съм вече за сънчо и като трябва да седя будна за някое друго събитие, гледам да го съчетая с една идея по-късно ставане (6:30), че да устискам Grinning
инак лятото с тия жеги нямаше кога да тренирам освен толкова рано ( реално тренировката ми започва около 6:00-6:15 да се събудя, да пия чайче ала бала Simple Smile )
Инак когато видя седмица на кантара ще съъм  Shocked последните 7-8 години (на 28 съм Grinning ) съм виждала

Утре мисля да обядвам Grinning на фурна тиква с мляко и яйца Grinning да видим ( вместо макароните ми от режима)

# 721
  • София
  • Мнения: 1 731
Erinne, чудесни резултати! Не мога да тренирам толкова рано сутрин.
И аз съм в твоята категория, но свалям адски бавно, а за да е съвсем готино през лятото прекалих с храната и алкохола и сега започвам отначало. От миналата седмица започнах с тренировките, а днес извадих режима и съм подготвила храната за деня.

Вчера направих браунито с тиква - http://fitnesinstruktor.com/brauni-tikva-rojkov/ - много вкусно стана, макар и не така както изглежда на снимката. Сложих повече фурми и беше прекалено сладко, ползвайте количеството от рецептата.  Peace

# 722
  • Мнения: 5 405
Достатъчни са фурмите от  рецептата Simple Smile) аз сложих малко повече тиква и увеличих фурмите с цели 2 бр Grinning
Вместо оризово брашно, смелих същото количество печени орехи. Хич не мяза на брауни, но на тиквеник - ДА! Много вкусно, а и без кори за баница, мммм  Crazy Crazy

# 723
  • София
  • Мнения: 1 731
Аз използвах брашно от лимец и настъргах тиквата, тъй като нямам блендер. Малко се поизгуби в общото, може би не трябваше да пека колкова дълго.
Колко ли калории мушнах вчера, докато изядох около 1/4 от сладкиша  Crazy

# 724
  • Мнения: 1 817
Erinne, колко си висока и колко ти дава индекса на телесна маса, че е добре да си, като килограми?

# 725
  • София
  • Мнения: 2 415
Прекрасната , ох, не съм много висока - 167 съм
BMI - 29 - наднормено, за да вляза под 24, трябва да съм под 67кг (на хартия)
На практика ще видим как ще е, но 6тица не съм виждала от училище Grinning Grinning мисля, че в 11 клас бях 66, ама не съм сигурна ( но има пухкави 66 и стегнати 66) таа Simple Smile даа 

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Erinne,поздравления за резултатите!
Аз другата седмица ще направя месец на режима и тренировките с Руми и тогава ще си пусна резултатите и тук.Жалкото е,че сега свалям натрупани кг.от лятото,вместо да свалям от предишните ми кг.и вече да ми личи.

# 727
  • София
  • Мнения: 10 858
Ерин, и от мен поздравления! Страхотни резултати, браво!

Жижи, не се ядосвай, те тия от лятото повечето са вода  Hug

# 728
  • София
  • Мнения: 361
Жижи, и аз съм в същата ситуация. Чудя се как ми се получава...  Grinning
Мацките лятото отслабват, аз - напротив! Simple Smile
Ерин, ти ще си от стегнатите 60, само мускул! Само трябва да стискаме зъби и да тренираме редовно!

# 729
  • София
  • Мнения: 2 415
Ще го направим Grinning Адски съм щастлива, никога не съм мислела, че може да е толкова приятно Simple Smile готвя си, тренировки ала бала, но цялото ми свободно време почти отива за мен Simple Smile да използвам, докато още нямам дребчовци (: виж мамите дет работят, тренират и деца гледат Simple Smile направо  bouquet
Ама на мен ми е и по-лесно с такива групи Hug заедно си е по-приятно и мотивиращо (:

# 730
  • Мнения: 622
Ще го направим Grinning Адски съм щастлива, никога не съм мислела, че може да е толкова приятно Simple Smile готвя си, тренировки ала бала, но цялото ми свободно време почти отива за мен Simple Smile да използвам, докато още нямам дребчовци (: виж мамите дет работят, тренират и деца гледат Simple Smile направо  bouquet
Ама на мен ми е и по-лесно с такива групи Hug заедно си е по-приятно и мотивиращо (:
bouquet + при мен 2 кучета-мецанки, дето искат поне час разходка след работа  Mr. Green.. Снощи викам си имам, нямам време трябва да се тренира  Naughty! Прибрах се след родителска среща в 7.30, направих за ядене до 8 и си направих тренировката.. ми така де и мама е човек Flutter.

# 731
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742


Жижи, не се ядосвай, те тия от лятото повечето са вода  Hug
Вода,вода,но дънките ми отесняха Simple Smile.
Жижи, и аз съм в същата ситуация. Чудя се как ми се получава...  Grinning
Мацките лятото отслабват, аз - напротив! Simple Smile

Еми при мен се получи така поради дълго еднообразно хранене и изведнъж като дойде лятото и излязоха плодовете се нахвърлих да ги ям като невидяла,оттам започнах да ям и сладко и се спрях чак като качих 5 кг.Сега ги свалих и започвам начисто.

# 732
  • Мнения: 5 405
Момичета, я помогнете малко  Mr. Green
Искам на първа страница да сложа разни видеа, предавания, в които Руми е участвала. Дали ви се намират под ръка някои или се сещате къде, кога е участвала и да ги издирим Simple Smile 

# 733
# 734
  • Мнения: 28
Хора, от една седмица съм на режима, обиколки не съм свалила и с милиметърче, но съм един кг отгоре.
Следвам всичко стриктно, за цялата седмица веднъж кривнах от хранителния режим с една топка сладолед, и веднъж от тренировъчния- едната тренировка я прекъснах в самото начало заради болки в гърба.
Какво се случва Cry(((

Общи условия

Активация на акаунт