Румяна Илиева - инструктор по фитнес и хранене - Тема 7

  • 65 921
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 203
Преди време една съфорумка обясняваше за меките маргарини. В момента имало офанзива да се наложат на пазара и доста диетолози били ангажирани с рекламата им. Забравила съм подробности около технологията на получаването им, но не съдържали транс-мазнини, а някаква разновидност на пак преработени растителни мазнини, която все още не е обявена за вредна.

Започва да ми се изяснява картинката ... сега да чакам и доц. Байкова и д-р Папазова да започнат да говорят за меки маргарини значи  Whistling

Тамън писах в тренировъчната за тази палачинка. Божествена е, направо!  Hug
Hug  Вкарахме се в приключение да печем тикви за палачинки май Grinning
Птиче, ще ме накараш да ходя да чета и да се нервирам в онази тема ...  Crazy
То не е кой знае колко много за четене, а и повечето за мен е изумително (но не интересно), а не нервиращо  Peace

# 691
  • София
  • Мнения: 2 417
Значи ще си доразработя режима дет имам да е просто по-мазен Grinning Да живеят заменките Grinning

# 692
  • SA
  • Мнения: 3 196
Мисля, че точно проф. Байкова беше препоръчала меки маргарини тогава и оттам се разговорихме за тях.
Как я правите тази палачинка с тиква?

# 693
  • София
  • Мнения: 1 731
Хоп троп, отново и аз при вас. За пореден път започвам отначало, дано имам повече успехи.
Не съм ви изпускала от поглед, но не се отбелязвах, защото лятото доста се поизложих и се върнах в изходно положение.
Започнах с тренировките от режима, който имам от Руми, за момента ми е много трудно да вляза в ритъм - за съжаление с увеличаване на годините не става по-лесно.

Успех на новите попълнения и на старите с новите програми!  Hug

# 694
  • Мнения: 1 004
За днес Емилия - коремотрошачка, първия път ми разказа играта, днес беше по-добре Peace
Тази лекарка и тема са безумни! Joy

Птиците, сигурна ли си, че Руми е получила мейла ти? Навсякъде тя казва, че ако не отговори, не е го е получило, отговаря на всички. Плюс това имаше една дама от форума, която каза, че се храни ВМ и и е изготвила режим. Така че пишете на Руми, сигурно просто покрай новата програма е станало объркване и не го е видяла/получила  Peace

# 695
  • Мнения: 1 203
Мисля, че точно проф. Байкова беше препоръчала меки маргарини тогава и оттам се разговорихме за тях.
Любимка ми е тя  Crazy  Mr. Green

Как я правите тази палачинка с тиква?

2 яйца + 100 грама печена тиква + малко течна ванилия - намачкам и обърквам хубаво (става и с вилица, не е нужен пасатор) и после в тиган с малко масло пека от двете страни. По желание Инес слага и 10 грама мед, а аз имам мармалад от сини сливи без захар и слагам съвсем малко Simple Smile Самата тиква, ако е цигулка си е сладка и няма нужда от подслаждане палачинката.

# 696
  • SA
  • Мнения: 3 196
Благодаря!  Hug

# 697
  • Мнения: 5 138
 аз правя и палачинка с овес
1 яйце
1 супена лъжица овесени трици
1 супена лъжица прясно мляко
Разбърквам пека мажа маслинова паста малко и извара ивица краставичка и това ми е супер закуска
не ми омръзва всеки ден да я ям.

Снощи изневерих на Руми с 30мин кросче
страхотно е да тичаш с вятъра Simple Smile

# 698
  • София
  • Мнения: 10 858
Кам, аз като видна мързелана си я направих по следния начин:
Задуших/запекох настъргана сурова тиква в тиган с кокосово масло, като започна да се карамелизира залях с три яйца с мъничко прясно мляко в тях. По-вкусна е студена.  Hug

# 699
  • Мнения: 546
Край! Отивам за тиква  Mr. Green Всичките рецепти звучат супер вкусно  Heart Eyes
Г-жа Нервакова, как успявате да се нахраните с една палачинка? Аз днес закусих три от същите, само че със сиренце  Rolling Eyes

# 700
  • Мнения: 5 138

Г-жа Нервакова, как успявате да се нахраните с една палачинка? Аз днес закусих три от същите, само че със сиренце  Rolling Eyes
не се нахранвам Simple Smile едвам издържам до ябълката в 10ч.
но впитите дънки искат жертви Simple Smile

# 701
  • SA
  • Мнения: 3 196
Вив, и твоя вариант е хубав.
Аз преди основно с кокосови стърготини ги правех палачинките. Пак ставаха добре.

# 702
  • Мнения: 1 817
Здравейте момичета,
Минавам да дам отчет какво стана при доктора. След ЯМР не излезе скъсване или изместване в лявото коляно и неговите връзки. Травмата се състои във голямо разтягане на връзките. Има и голямо количество течност във коляното, но доктора ми обясни, че това не е онази течност, която я теглят с пункция, а кръв, вследствие на травмата. Ще трябват месец, два, за да се резорбира тази кръв от тялото. Благодарение на нея обаче не мога да си сгъна коляното напълно и ме "опъва", като ходя, но поне за два дена почнах да ходя.  Simple Smile Та сега лежа, слагам лед върху коляното, за да спадне вътрешният оток/прекрасно е да слагаш лед в студа  Mr. Green/ и си лежа. За тренировки поне няколко месеца дума не може да става, но пък мисля да почна плуване и да питам доктора поне за велоергометъра, като не мога да правя интервални тренировки, за да не си товаря коленете прекалено. Общо взето-прецакана съм от всякъде!  Laughing

# 703
  • София
  • Мнения: 2 417
 Прекрасната Hug Важното е, че можеше да е много по-зле (: дет се вика малкия дявол е излязал.

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
[

Между другото Руми не ми отговори на питането за по-мазен режим, а и някой друг бях чела, че не се наема да прави такива и не ги одобрява (въпреки, че самата тя експериментира с такъв за известно време). Та тия дето се чудите, не се чудете Wink Аз се пробвах вече неуспешно  Grinning 


Може би си чела мен,но дори и да не съм аз ще ти кажа това,което знам аз.Румяна прави,но не одобрява ВМ режим заради високите калории на мазнините,това е.Всъщност тя ти прави режим с храните,които обичаш,така че ако напишеш само протеинови и мазни храни няма да има избор.Другите са ти писали,но и аз да повторя,че щом не ти отговаря не го е видяла и пиши пак.

Общи условия

Активация на акаунт