Румяна Илиева - инструктор по фитнес и хранене - Тема 7

  • 65 945
  • 742
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 5 405
Правих изометричната с 2х5 кг и добре си ми влезе Grinning Е, не беше тежка тренировка. И днес имам МТ на задно бедро и гръб  Shocked Grinning

# 676
  • Пловдив
  • Мнения: 1 747
Жижи, както ти е казала Г-жата, не се плаши, а гледай да ги изпълняваш правилно и не бързай. И на мен от време на време ми се обажда коляното (преди около две години имах период, в който се мажех по 3 пъти на ден с разни мазила и не махах наколенките, спях дори с тях... оправих си коленете точно с тренировките на Руми Wink ), гледам да внимавам и всичко е наред Simple Smile
Внимавам,момичета,но едното ми коляно е травмирано от преди години и на моменти го усещам не добре като го натоваря по някакъв начин.От нападите специално не съм имала проблеми,като ги правя усещам напрежение в бедрата,а не в колената.
Иначе за отчета за 3 седмици съм -3 кг,като по учебник съм поне засега  Laughing,но това са ми лятно качени кг.и ще видим като стигна до другите как ще е.

# 677
  • SA
  • Мнения: 3 196
Жижи, супер са ти резултатите. 1 кг на седмица е според мен най-подходящата скорост на отслабване, ако човек разбира се не е с някакво свръх тегло.
Аз да се похваля, за една година с Руми съм точно 4 кг минус. Макар и смешно да звучат тези 4 кг, за мен това е разлика, при която от неодобрение на външния ми вид започнах все повече да се харесвам.  Embarassed Вече даже и почти не се тегля, огледалото и снимки са ми най-добрия ориентир. Е, има още какво да се желае, ама с времето се надявам нещата още да се подобряват.
Малко я карам аз две напред, едно назад, понеже нямам намерение да се отказвам от някои любими неща като например хубаво вино ( специално си купувам за уикенда по някоя бутилка и с кеф си я отварям след последната тренировка в петък.  Simple Smile).
С две думи, Руми беше последната частичка от пъзела, която ми липсваше, понеже храненето отдавна си го бях изяснила.

# 678
  • София
  • Мнения: 10 858
Кам и Жижи, така ви се радвам  Hug
Макар че аз, с моите захарни изцепки си прецаквам всякакви резултати, поне вие ми показвате, че няма невъзможни неща  Heart Eyes
Кам, честно казано, нямам представа откъде се взеха цели 4 кг, които да свалиш?  Thinking Невероятно, наистина! При положение, че със сигурност си уплътнила и мускул през това време! Реално килограмите са дори повече!!!
Жижи, 1 кг на седмица!!! Уау бих казала! Браво на теб!

# 679
  • SA
  • Мнения: 3 196
А, Вивче, имах аз откъде да свалям. Даже и още малко имам. Но важното в случая е, че това са последните дразнещи мазнини ( не казвам килограми, защото за мен е важно мазнини да се свалят), които е ясно, че са и най-трудни. И съм много щастива, че намерих за себе си решението в лицето на Руми.  Heart Eyes

# 680
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз съм във вечната борба точно с този проблем - последните мазнини  baby_neutral и във вечните периоди - период на постижения и период на съсипване на постижения  Joy

# 681
  • Мнения: 1 203
Дзак  wavey

Имах тежка работна седмица, много срещи, трябваше да подготвям и защитавам 2 презентации, отделно и да водя разпалени дискусии по разни теми и някак бях тотално изтощена, та пропуснах тренировките  Tired

Започвам днес втората седмица от начало и съответно с Бразилияна - и пак бях  newsm27 superuu

Открих и сезона на тиквите ( много обичам просто печена тиква цигулка без нищо), дори си направих тиквена палачинка по Инес (колкото и да ми е спорен герой тя  Grinning ). С храната имам контролирани и осъзнати криввания миналата седмица, но не усещам тежест или вина - така се случи.

Гледам тук една безумна тема  ooooh! А ако не обичам на ям по кило сьомга на ден newsm78 Или ако ми омръзне още от сутринта като се започне  Thinking Не знам откъде ги изпускат такива заслужили лекари, че и реклама им се прави.

# 682
  • Мнения: X
Я след Птичката и аз да се запиша  Laughing
Сутринта дълго обмислях дали да не пиша на Румяна за нов, мазен режим. Но си дадох срок до НГ да се опитам сама да си го съставя. Дано да има и видими резултати де  Laughing
Инес я гледах в някакво интервю оня ден.
Скрит текст:
И ми стана още по- анти. Толкова заучено- изкуствено се държеше /ясно, че отраканото поведение по телевизора идва с опита, но... все пак/, тотално изгубих интерес към писанията й, които иначе от време- навреме старателно се опитвах да успея да прочета докрай. И ужасно ми мязаше на мъж таз девойка. Определено на снимки изглежда доста по- симпатична, докато не си отвори устата. Хейт за деня- отчетен  Joy
Тиква и аз много обичам- ей така, просто печена, без нищичко.  Peace
А рекламите тук се бълват само и единствено в зависимост от финансовата страна. То ясно, че без парични постъпления няма как да стане, но някои са просто вън от всякакъв блед опит за мисъл дори  Tired

# 683
  • София
  • Мнения: 2 432
ТиЛи аз почнах си модифицирам менюто от Руми Grinning и за днес докарах около 54:25:21 туй са проценти М:В:Б (97г, 99г, 87г)
 Grinning Че и аз се блазня да и метна да ми изготви ново ВМНВ Grinning ама викам дали ще мога да модифицирам това с позволените заменки Grinning за вечеря вместо паста от леща/боб - тахан Grinning верно малко по-малко кат количество, ама Grinning  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Да видим докъде ще я докарам Grinning

# 684
  • SA
  • Мнения: 3 196
Тикви и аз много обичам и напоследък основно цигулки си купувам. Идеални ми идват, защото не са големи и една си я изяждам почти наведнъж.
Птичке, онази тема и ние я изкоментирахме. Представям си как едно 4-членно семейство яде сутрин, обед и вечер сьомга с аспержи.  hahaha
Тили, според мен и сама може да си нагласиш режима постепенно.

# 685
  • Пловдив
  • Мнения: 1 747
Момичета,благодаря ви за окуражителните думи!Обмислям и аз като някои от вас след време да поискам нов ВМ-НВД режим,защото аз трудно ще успея сама да си сметна 14-15 менюта,които и на всичкото отгоре да са сравнително разнообразни.Настоящия ми режим варира между умерено въглехидратен до НВД такъв,като В освен от зеленчуци идват от 1 до 2 плода на ден,само от тях.Честно казано се чувствам добре така,като хапвам по някое плодче го няма глада за сладко при мен.

# 686
  • София
  • Мнения: 10 858
Хелоу мацки  Hug
Птиче, и аз изоставам с програмата на Фит 30. Днес правих четвъртъка от седмица 2. Каквото, такова  Hug
Печена тиква о-бо-жа-вам! Днес съм се зарекла, че ще си купя, защото всеки ден забравям  Blush Ще опитам и палачинката с тиква, и мен ме заинтригува. На теб хареса ли ти?
Лекарката ... ами няма какво да кажа.

Относно тренировката (№2, "коремотрошачката" с нинджа скоковете и колелото) - днес съм направо възхитена от себе си  Heart Eyes Не очаквах, че ще се справя така добре, но успях да си направя всичките колела и всичките нинджа скокове  Shocked Минялия път, когато я правихме направих само един нормален нинджа скок, повече не можех. Но днес се престраших да пробвам и взех, че усвоих техниката, а оттам станаха и възможни всички повторения. Много се кефя, чувствам се нинджа  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Жижи, ми то режима си ти е супер, два плода са си съвсем НВ  Heart Eyes
Напоследък много ми се хапват грейпфрути и си ям по 1-2 на ден.

# 687
  • Мнения: 1 203
Ще опитам и палачинката с тиква, и мен ме заинтригува. На теб хареса ли ти?

Доста ми хареса, ако не си бях забравиля яйцата в служебния хладилник снощи и днес щях това да закуся  Blush Сега обаче имам само тиква-натюр  Mr. Green

Не мога и не мога да стана навреме и в настроение за Боряна Sad Много ме плашат тия 50-60 повторения ...  Rolling Eyes А и детето се разболява ... паааак  ooooh!

Птичке, онази тема и ние я изкоментирахме. Представям си как едно 4-членно семейство яде сутрин, обед и вечер сьомга с аспержи.  hahaha

И "меки маргарини"  Thinking ... не се сдържах и попитах какво е това и как така сега маргарините станаха полезни  newsm78

Между другото Руми не ми отговори на питането за по-мазен режим, а и някой друг бях чела, че не се наема да прави такива и не ги одобрява (въпреки, че самата тя експериментира с такъв за известно време). Та тия дето се чудите, не се чудете Wink Аз се пробвах вече неуспешно  Grinning 

# 688
  • София
  • Мнения: 10 858
Тамън писах в тренировъчната за тази палачинка. Божествена е, направо!  Hug

Скована съм от МТ днес, на цялата горна част. Така гърба досега не съм успявала да го "докосна" с тренировки, много ефикасна е №2 за тази трудно достъпна зона за домашно трениране. Много съм доволна.

Птиче, ще ме накараш да ходя да чета и да се нервирам в онази тема ...  Crazy

# 689
  • SA
  • Мнения: 3 196
Преди време една съфорумка обясняваше за меките маргарини. В момента имало офанзива да се наложат на пазара и доста диетолози били ангажирани с рекламата им. Забравила съм подробности около технологията на получаването им, но не съдържали транс-мазнини, а някаква разновидност на пак преработени растителни мазнини, която все още не е обявена за вредна.

Общи условия

Активация на акаунт