За тези, които четат любовни романи - 18 тема

  • 76 693
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 745
Абе дет се вика за жанра - гледай, прочети, може да ти хареса Mr. Green

Аз чета сега Сандра Браун, До краен предел. За сега е ок, да видим по-нататък как ще е Grinning

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 360

Аз чета сега Сандра Браун, До краен предел. За сега е ок, да видим по-нататък как ще е Grinning
Баща ми я чете и му хареса много...аз още..нцъ

# 17
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
тази на Сандрата и аз я харесвам ..

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 360
тази на Сандрата и аз я харесвам ..
Тя не беше ли в комбина с още една книга....или се бъркам?

П.П Мецанке търкаляш ли се чеде? Mr. Green Joy

# 19
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
тази на Сандрата и аз я харесвам ..
Тя не беше ли в комбина с още една книга....или се бъркам?
ми сега си погледнах в библиотеката - като самостоятелна книга съм я отбелязала, но това не е гаранция, че съм права Mr. Green

П.П Мецанке търкаляш ли се чеде? Mr. Green Joy
как мислиш .. като природна забележителност съм, а има още 3 месеца до финала Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 20
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 745
Пише, че е една бе, не всявай в мен паника Crossing Arms

# 21
  • Déjà-fucking-vu
  • Мнения: 104
Нека и аз се включа, но с поредица, която доста подритвах и случайно започнах. Говоря за "Ш-ш-шт" на Бека Фицпатрик. По принцип не харесвам фантасмагории и никога не съм чела такива, затова ми беше странно как така я започнах, но взе че ми стана много интересна  Peace принудих се да чета на английски останалите 2 части за да разбера края bowuu Та това е съобщение към всички, който все още я подритват, някъде из личната си библиотека - дайте й шанс!!! На мен ми се отрази добре разнообразието, мисля че ми дойдоха в повече богатите, безумно красиви, мили и тактични нюйоркчани (за малко де..   Heart Eyes ) Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 4 690
    bouquet  Hug
Аз забравих да се похваля, че си взех новата на Джули  Party най-накрая. Няколко момичета споделиха, че са я чели на английски и не е нещо кой знае какво, но е очаквано при положение, че е 12 книга от поредицата. На мен най-много ми хареса Списък с убийство, всъщност беше първата, която прочетох от поредицата и ме запали по нея.
Навъртях от новата 100-тина страници и се движи добре книгата, особено ме радва, че се появяват любимите ми Алек и Регън, Софи и Джак  Heart Eyes
И така, както усещам от тази книга ще има поне още две - споменават се доста другият брат на Регън и един приятел от службите на Алек.

Не ми е по вкуса Никълъс Спаркс, но се сещам за една книга, която имам и също е с щастлив край - Талисманът .

Лято е и се активизирахме  Hug Party

# 23
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 863
От книгите, които Егмонт са почнали да издават, почти всички ми харесват. Хубавото е, че ги пускат и електронно, та веднага мога да се снабдявам. Последните техни книги, които четох - на Джина Шоуолтър и Щефани Рос страшно ми харесаха. Писах мненията си в предишната тема.
Тиара и те се ориентираха към електронните формати, доволна съм.

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 360
Ох открих името на 12-та книга ....Бърз триумф и е за Корди и Ейдън ъфкорс  newsm18 newsm18
Скрит текст:
Корделия е силно привързана към баща си – Андрю, който я е отгледал сам след трагичната смърт на майка й.
Години по-късно той получава инфаркт и разбира, че му остават броени дни. Андрю разкрива на дъщеря си шокиращата истина за майка й: тя не е починала, а ги е изоставила.
За да получи отговор на въпросите от миналото, Корделия трябва да замине за Австралия. И да се изправи очи в очи с жената, причинила им толкова страдание.
Корделия пристига в Сидни заедно с брата на най-добрата си приятелка – Ейдън. Той е собственик на верига луксозни хотели и... мъжът на мечтите й.
Двамата се сблъскват с враждебност и едно неочаквано предложение. Животът на Корделия е изложен на опасност и единственият човек, на когото може да се довери, е Ейдън.

# 25
  • Мнения: 6 105
Благодаря за новата тема  Hug  bouquet

# 26
  • Мнения: 259
Аз упорито чета все още по-стари книги и сега завърших Нежно привличане на Катрин Белами.Много ми хареса книгата,само дето се оказа продължение на друга,тоест тук има нови главни герои,но продължават и историята на тези от първата книга.

# 27
  • Мнения: 2 853
Аз завърших днес на Барбара Фрийти  Да обичаш непознат.Не е като да ме грабне и на един дъх да я изям ,ми карах си я полека даже си признавам ме приспиваше  Joy По принцип избягвам поредиците обаче тази е сякаш поредица защото финала е отворен.....пък съм любопитна та ще видя ще чета ли втора част или не  newsm78

# 28
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Благодаря за темичката  bouquet

На плажа реших, че Тес от рода... на Харди, ще ми е в някаква степен по-тежка от други, та подхванах Сейнт 1 и аз. Много познато ми звучи с журналист, проучване и т.н.

Последна редакция: вт, 07 юли 2015, 15:04 от Miriel

# 29
  • София
  • Мнения: 4 141
Благодаря за темата  bouquet
Аз препрочитам "Да се влюбиш в негодник" на Линдзи, нищо ново и интересно не съм чела Cry

Общи условия

Активация на акаунт