"На кафе с подигравки" и един диспансер...ТЕМА-12

  • 15 993
  • 723
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 15 884
Добрютру шашавкиии Hug Hug Hug Hug Hug
Отупахте ли се Thinking взехте ли си аповете Thinking
Лин4е Hug Heart Eyes мерси за фрапенцету Party ше го глътнем с аповете Crazy
Гале Hug Heart Eyes Марги Hug Heart Eyes Вани Hug Heart Eyes Вери4 Hug Heart Eyes
Аде, убав ви топли4ък ден Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 1 786
Ку - ку, кукундрели!  Hug

Mr. Green

# 47
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Добро утро! Hug

Гале, Hug Heart Eyes Линче, Hug Heart Eyes Марги, Hug Heart Eyes Киарче, Hug Heart Eyes Мими, Hug Heart Eyes

Вани, Hug Heart Eyes радвам се, че е имало полза от стискането на палци... Hug

Верче, Hug Heart Eyes подписът ти ме кара да се усмихвам... Heart Eyes

Лек и прохладен ден Ви желая! Hug


# 48
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Добро утро и от мен. wavey
Рано сутринта мъжът на една колежка ми каза,че минавали и обирали лудите.Поизгледах го и му викам -Па аз отдавна съм при тех. newsm19 И на мен много ми харесва пича от подписа на Верчето Heart Eyes  Blush Blush Blush

# 49
  • Мнения: 21 201
Добро утро Hug Гале,Линче,Марги  Hug
Значи аз май съм роденаа да живея някъде,където е топло,да речем Бахамите.  Mr. Green
Жегите не ме плашат,все още не съм пробвала климатика.Предпочитам лятото ппред зимата-100 %  Simple Smile
И аз, Laughing всички около мен се потят лятно време, но аз не, даже вечер си спя с одеало.
В нас е хладилник лятно време и често вечер си обувам, и наметвам някои атрибути, Mr. Green които нося зимно време.
Зиз, Профи, ай дано Praynig Praynig днес вече имате работещи климатици.
Ха сега здраствуйте. Hug......Hug

# 50
  • Мнения: 11 820
Bulka, Френският специалист Себастиан Дюран ще се грижи за физическата подготовка на Григор Димитров. Първата ни ракета се познава с Дюран от времето, в което бе част от академията на Патрик Муратоглу.

# 51
  • Мнения: 15 884
Киарче Hug Heart Eyes Звезде Hug Heart Eyes Биби Hug Heart Eyes Наде Hug Heart Eyes Миленку Hug Heart Eyes

# 52
# 53
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
И аз, Laughing всички около мен се потят лятно време, но аз не, даже вечер си спя с одеало.
В нас е хладилник лятно време и често вечер си обувам, и наметвам някои атрибути, Mr. Green които нося зимно време.
Зиз, Профи, ай дано Praynig Praynig днес вече имате работещи климатици.
Ха сега здраствуйте. Hug......Hug
По абсолютно същия начин е и при мен Laughing
Даже днес мога да заявя,че усетих най-накрая "вкуса на лятото" hahaha
Много съм зиморничава  ooooh!

# 54
  • Мнения: 27 579
Чей те разведрим малкУ Mr. Green Joy Joy

Тоя хит не е за изпускане Naughty



 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
НещУ ми бега ритъма, ама тва са подробности... Joy Joy Joy
ох тоз е  немам думи за таланта   може да направат деут със СеритУ   Sick rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo smile3532

# 55
  • Мнения: 27 579
 забрайх  ви поздравя     Hug Hug Hug Hug Hug Hug   една песен    за диспансера  отиваме на купон https://www.youtube.com/watch?v=JtFfmDUDCco

# 56
  • Мнения: 30 820
Bulka, Френският специалист Себастиан Дюран ще се грижи за физическата подготовка на Григор Димитров. Първата ни ракета се познава с Дюран от времето, в което бе част от академията на Патрик Муратоглу.
Тоя не го знам Naughty треньора ме вълнува Laughing дано е тоя дет го спрягат Laughing ма Гришо първо да погледне себе си Naughty а после треньорите Laughing

# 57
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 011
Аз съм ЗА Бахамите  newsm47 обаче нямам против да имам работещ климатик. Уви! Днес цял ден се бъхтах да засенчвам и охлаждам терасите, та белким постигна и по-ниски градуси вътре. Успях само с едно градусче по Целзий  Confused. Обаче каква конструкция сътворих за да си опна перденце между една носеща колона на терасата и прозореца! Crazy bowuu Пък да не ви разправям един потрошен плажен чадър, без стойка, с каква находчивост успях и него да разперя да пази от слънцето. bowuu bowuu bowuu Спестявам инфото за кофите с вода дето лях, че просто не ги броих. hahaha И те така цял ден. hahaha Ма не съм уморена, щото нали луд умора няма. Mr. Green

# 58
  • Мнения: 16 938
Профче  Mr. Green Mr. Green Hug Hug Hug

# 59

Общи условия

Активация на акаунт