У Ж А С И, М И С Т Е Р И И, Т Р И Л Ъ Р И (26)

  • 84 405
  • 756
  •   1
Отговори
# 675
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Гледах Edge of Winter и Pet. Първия долу-горе ми хареса, сигурно, защото обичам да ми се шляят разни нестабилни по снеговете  Laughing, вторият нещо не го изтраях и не го догледах, превъртях на другия ден края да видя и май е неочакван, ама не знам защо не го изтърпях предния ден.

# 676
  • Мнения: 4 712
Свалила съм Bodom (2016) http://www.imdb.com/title/tt3743042/ - с нисък рейтинг е, но понеже е по действителен случай, го свалих.
Също и The Purge: Election Year (2016) http://www.imdb.com/title/tt4094724/. Гледала съм първите два, а Анархията много ми хареса.

# 677
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886

Също и The Purge: Election Year (2016) http://www.imdb.com/title/tt4094724/. Гледала съм първите два, а Анархията много ми хареса.

На мен първия страшно много ми хареса, втория и на половина толкова не.

# 678
  • София
  • Мнения: 6 062
Да похваля два от наскоро излезлите филми. Не, че са някакви шедьоври, но стават за гледане.  Wink

Ouija: Origin of Evil (2016)   - Добре направен, хареса ми историята. Не са успели да избегнат традиционните клишета, но си струва да се види.

Crawlspace / Within (2016)   - Това си е типичен трилър, с неочакван край. Интересен е и държи в напрежение. Подобен сюжет обаче вече е правен и не е някаква изненада.

# 679
  • Мнения: 4 712
Bodom не беше лош.
Скрит текст:
Не беше по действителния случай, за съжаление.

# 680
# 681
  • Мнения: 4 712
Friend Request (2016) - http://www.imdb.com/title/tt3352390/ - леко тъповат, иначе е добре направен. Ако нямате какво да гледате, става за един път, с известни уговорки.

# 682
  • София
  • Мнения: 6 062

Един пост преди това питане съм писала за филма. Peace


The Snare (2017) - Голяма щета!  Laughing

# 683
  • Мнения: 4 712
Crawlspace / Within (2016)   - Това си е типичен трилър, с неочакван край. Интересен е и държи в напрежение. Подобен сюжет обаче вече е правен и не е някаква изненада.
Within не е лош, наистина.
Скрит текст:
Има такъв действителен случай, гледах го по ID Xtra. Две сестри живеели с баща си, само чували разни звуци, размествали се вещи, баща им не им повярвал, че нещо се случва. И един ден видяли някакъв младеж в къщата си. Извикали съседа, той пък извикал баща им и баща им открил въпросния младеж облечен в рокля на майка им и гримиран. Нападнал баща им и те извикали полиция, а въпросният изчезнал. После полицаите разбили стена в къщата и намерили леговището му, той си живеел на практика там. После го бяха арестували за убийството на млада жена и двете й деца, някъде в същия окръг май беше. Мен ме побиха тръпки от този случай  Confused
Иначе ми напомня малко и на The Boy.

С тази оценка от 3.9 в imdb, нищо чудно  Laughing

# 684
  • София
  • Мнения: 6 062
Скрит текст:
Crawlspace / Within (2016)   - Това си е типичен трилър, с неочакван край. Интересен е и държи в напрежение. Подобен сюжет обаче вече е правен и не е някаква изненада.
Within не е лош, наистина.
Скрит текст:
Има такъв действителен случай, гледах го по ID Xtra. Две сестри живеели с баща си, само чували разни звуци, размествали се вещи, баща им не им повярвал, че нещо се случва. И един ден видяли някакъв младеж в къщата си. Извикали съседа, той пък извикал баща им и баща им открил въпросния младеж облечен в рокля на майка им и гримиран. Нападнал баща им и те извикали полиция, а въпросният изчезнал. После полицаите разбили стена в къщата и намерили леговището му, той си живеел на практика там. После го бяха арестували за убийството на млада жена и двете й деца, някъде в същия окръг май беше. Мен ме побиха тръпки от този случай  Confused
Иначе ми напомня малко и на The Boy.

Edеn, сюжетът напомня и на този филм, който си е доста откачен между другото  Wink  -

Скрит текст:

# 685
# 686
  • Мнения: X
Някой гледа ли вече Split? Споделете как е  Praynig

Аз ще го гледам утре вечер и ще разкажа също.

# 687
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Някой гледа ли вече Split? Споделете как е  Praynig

Аз, аз! Вчера. Хареса ми, а Макавоя беше абсолютно брилянтен!

# 688
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 558
Ще се гледа, иначе за тази вечер съм запланувала този:Дано е толкова страшен, колкото и трейлъра. Mr. Green

# 689
  • Мнения: 1 140

Ouija: Origin of Evil (2016)   - Добре направен, хареса ми историята. Не са успели да избегнат традиционните клишета, но си струва да се види.


Съгласна съм. За мен беше просто една малко по- разчупена версия на класическите сюжети.
Скрит текст:
Изобщо не беше страшен Sad

Общи условия

Активация на акаунт