Вихрен Палас-Банско, мнения

  • 7 182
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 001
Басейнът е вътрешен, да, има врата към двор, в който има шезлонги за печене на слънце и джакузи.
Не е чак толкова шумно, аз много бях набрала на един гад от съседната тая, който говори цяла вечер по телефона на висок глас. Grinning От както се е изнесъл, не е шумно, нито отгоре, нито отстрани се чуват хора, може и да няма настанени в тези стаи. Хотелът е голям, може би около 70-80 човека сме в момента.

# 16
  • Мнения: 9 465
Еовин, разказвай. Как мина почивката? Laughing

# 17
  • Мнения: 3 802
B u момента сме тук-двуспалния апартамент е много малък виждала съм по големи двойни стаи. Хотела е пълен с хора и е завидно шумно особено следобед от басейна. Басейна е много хлориран и леко хладен за мен. Детският кът е мног о хубав но работи от 10 до 7.3 без понеделник. Храната е прилична десерти те са пасти със сметана не ми харесаха особено.

# 18
  • Мнения: 7 001
Много странно, ние като бяхме, детският център не работеше в неделя. В понеделник работеше. Обаче така и не търсихме външния, може там да е имало някоя кака. Във вътрешния нямаше никого, трябваше някой от нас да забавлява хлапето, което за мен леко обезсмисля наличието на детски център  Laughing Според мен трябва да почва работа в 8 - 8.30 тоя детски кът, писах им го това в препоръките Grinning
Водата на басейна на мен ми беше добре, на мъжа ми също, нямаше кой знае колко хора, като бяхме ние. За хлора - не знам, не ходя по басейни по принцип и не разбирам кога е много, кога малко.
Студиото беше достатъчно голямо за семейство с малко дете - малкият спеше на разпънато диванче и му оставаше място за игра в стаята. Терасата е приятна, но пък нямаше никакъв вид простор, не ми стана ясно къде се очаква да съхнат банските  newsm78 Банята беше с нормална големина, с вана, чисто поддържана. Душът си работи без проблеми. Оборудвано е с кухничка, има печка и хладилник, но пък няма никакви съдове - нито за готвене, нито за ядене. Та не ми стана много ясен смисълът от тази кухничка.  newsm78 Чистят и сменят кърпи всеки ден. Чаршафите не - предполагам като напуснеш чак, ги сменят.
Храната, както споменах, бива. Мен ме разочарова една доматена супа, според мен беше от пюре от кутийка, а не от прясно смлени домати   Rolling Eyes Иначе беше сравнително разнообразно, паста, риба, зеленчуци или ориз, един-два вида месо. 3-4 вида салати. Много ме разочароваха и мен десертите - основно кремчета тип доктор Йоткер или сладки и плодове. Обаче има сладолед, който се дава само на обед и вечеря и той може да се яде за десерт. С бисквити и плодове от десертната маса става чудна мелба  Mr. Green Закуската беше добре.
Нещо не разбрах какво му беше ол инклузива, като постоянно записват от кой номер стая си. В моите представи за ол инклузив - имам ли гривна, ако ще, 5 пъти мога да сляза да обядвам  Crossing Arms
Газираните напитки и соковете от машина не бяха особено прекрасни.
Интернетът е слаб. Или поне в нашата стая беше слаб.
Лично аз съм доволна, де. Персоналът е много любезен. Бихме отишли пак, ама няма да ям доматена супа и ще си водя бабата да седи с детето в центъра Grinning

# 19
  • Мнения: 3 802
Много хубава почивка си изкарахме с една забележка за студения басейн изкарах вътре няколко минути и излязох трепереща.А това ми беше от основните забавления за почивката  Sad.
Иначе от всичко друго съм доволна-храна,обслужване и апартамент напълно прилични за цената която платихме.
И последната вечер някаква пиянска компания от съседния хотел бесня до 2 часа то бяха песни то беше викане не можахме да спим,отделно всеки следобяд се чуваше ужасно от шезлонгите до басеина та и тогава не може да се почива твърде.

# 20
  • Мнения: 180
Да побутна малко темата,че другата седмица заминаваме за там и същевременно да попитам завърналите се наскоро,как е водата в детския басейн?В големия съм се настроила,че ще е хладка...Ще сме с дете на две години и се надявам поне в малкия басейн да е топла.Аниматорката занимава ли се с толкова малки деца?

# 21
  • Мнения: 7 001
Няма детски басейн. Има детско отделение на големия, водата е една и съща. Уж има стена между двете, но си прелива Simple Smile С еднаква температура е на двете места, по наше време 29 градуса пишеше на информационното табло, но според мен не беше толкова, по-хладно ми се струваше. Макар че аз не ходя особено по басейни, че да мога да преценя, де.
Аниматор аз не видях. По принцип по телефона ми казаха, че 2 годишните са малки за анимация и ще трябва аз да си го гледам. В клубчето имаше много играчки, но нямаше организирана анимация. Външната част с надуваемите ала-бала така и не я видях къде е, може там да е имало някаква анимация.

# 22
  • Мнения: 3 802
Аниматорката занимава само по-големите деца и то основно игри с тичане из двора.Вътрешния кът е идеален за малки деца ако си стоиш с тях вътре.

# 23
  • Мнения: 5 289
Някой с пресни впечатления от тази година?

# 24
  • Мнения: 465
Някой с пресни впечатления от тази година?
Майка ми с децата в момента е там!Настанени са в едноспален апартамент,имат вана,сешоар,всеки ден почистват и оправят леглата!Децата ми не ядат всичко,но казаха ,че храната е много вкусна и разнообразна(днес имало много вкусна лазаня ,различни десерти,всякакви плодове,сладолед на обяд и на вечеря)!Анимацията е на двора  за деца над 3 години!Децата се забавляват !Много са доволни!Ако искаш питай нещо конкретно!

# 25
  • Мнения: 3 802
Басеина как е,че миналото лято беше студен?

# 26
  • Мнения: 465
Басеина как е,че миналото лято беше студен?
Децата постоянно са в него!Водата е 26 градуса!Снаха ми къпе в басейна  и бебето на 6 месеца !Така,че ...зависи кой какво усещане има!

# 27
  • Мнения: 3 802
За втори път бяхме тази година във Вихрен Палас и може би за последен.Някои неща бяха по-добре от миналата-басеина беше по-топъл и можахме да го използваме с децата.Имаше и нови аниматори-мили и  много забавни младежи,които много се стараха да организират игри и да веселят децата.
Но храната беше ужасна нищо общо с миналата година.Този път готвача сякаш искренно мразеше професията си и се страеше и най-лесното ястие да направи гадно и неприятно за ядене.То не бяха хрупащи сурови картофи в мусаката и като гарнитура.То не бяха пържени кой знае кога съмнителни риби и меса.И трите дена в които бяхме свинското беше жилаво и недопечено.Не бях виждала някой да сервира пилешки ребра-само кокали с картофи.Салататите бяха осноно меки краставици и зелени домати нарязани на огромни парчета и зелена салата.
Десертите бяха осовно гадни пастички и толумбички.Рядко имаше нещо по-хубаво и свършваше бързо и повече не изнасяха.Поне сладоледа ставаше за ядене.
Бяхме на 4етаж до стая на камериерки дето хич не се съобразяваха да пазят тишина между 2-4 даже единия път заварихме едната да чисти в 2 часа и трябваше да я чакаме в коридора.Отделно от тоалетната вечер се носи ужасна миризма казват че било само на последния етаж уж.
Като цяло хотела е чудесно място за деца с отличен персонал само да сменят готвача и да купуват по-качествени продукти и ще е идеален.

# 28
  • Мнения: 465
За втори път бяхме тази година във Вихрен Палас и може би за последен.Някои неща бяха по-добре от миналата-басеина беше по-топъл и можахме да го използваме с децата.Имаше и нови аниматори-мили и  много забавни младежи,които много се стараха да организират игри и да веселят децата.
Но храната беше ужасна нищо общо с миналата година.Този път готвача сякаш искренно мразеше професията си и се страеше и най-лесното ястие да направи гадно и неприятно за ядене.То не бяха хрупащи сурови картофи в мусаката и като гарнитура.То не бяха пържени кой знае кога съмнителни риби и меса.И трите дена в които бяхме свинското беше жилаво и недопечено.Не бях виждала някой да сервира пилешки ребра-само кокали с картофи.Салататите бяха осноно меки краставици и зелени домати нарязани на огромни парчета и зелена салата.
Десертите бяха осовно гадни пастички и толумбички.Рядко имаше нещо по-хубаво и свършваше бързо и повече не изнасяха.Поне сладоледа ставаше за ядене.
Бяхме на 4етаж до стая на камериерки дето хич не се съобразяваха да пазят тишина между 2-4 даже единия път заварихме едната да чисти в 2 часа и трябваше да я чакаме в коридора.Отделно от тоалетната вечер се носи ужасна миризма казват че било само на последния етаж уж.
Като цяло хотела е чудесно място за деца с отличен персонал само да сменят готвача и да купуват по-качествени продукти и ще е идеален.
Моите деца са от капризните и нямат такива оплаквания от храната!Разнообразна,вкусна,тематични вечери-балканска и италианска със разнообразие от сирена ,пасти,спагети,пици и десерти-баклавички,тортички,кремчета!Бяхме за осем дни и бихме посетили хотела отново!

# 29
  • Мнения: 3 802
Моят мъж пък,който яде всичко каза,че е отвратен от храната за три дена там и направо не му се ходеше в ресторанта,но вкусове всякакви.

Общи условия

Активация на акаунт