Пациентки на ЦРЗ Надежда - тема 38

  • 55 885
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 416
Цамбур и от мен sweating
мерси за темичката

# 16
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Ще стискам палци за утре тогава, дано да успеете да извадите още един човек и да си ги прибереш успешно до термин  Hug

Питай ги направи утре за този ден през отпуската, би трябвало вече да са наясно  Peace

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 702
Запис и от мен!
Успех на всички момичета, които са в ход и в очакване, на останалите - хубави слънчеви морски дни и на есен към положителния тест!  Hug

Аз пак да попитам: Кажете ми за това ембриолепило. Знам, че е различно от РВМС, но не знам дали често го прилагат при трансфер в клиниката. Лекарят ли преценява или ние можем да си го искаме?

# 18
  • Мнения: 4 097
Запис и от мен! Благодаря за новата тема   bouquet

Успех на всички!

# 19
  • Мнения: 2 812
Някой чувал ли се е скоро  с тази жена Румяна?

# 20
  • Мнения: 819
Запис и от мен!
Успех на всички момичета, които са в ход и в очакване, на останалите - хубави слънчеви морски дни и на есен към положителния тест!  Hug

Аз пак да попитам: Кажете ми за това ембриолепило. Знам, че е различно от РВМС, но не знам дали често го прилагат при трансфер в клиниката. Лекарят ли преценява или ние можем да си го искаме?

Доктора преценява да ли се налага лепило или не!На мен също нищо не ми казаха за лепило,ще видим на трансфера!

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 702
Запис и от мен!
Успех на всички момичета, които са в ход и в очакване, на останалите - хубави слънчеви морски дни и на есен към положителния тест!  Hug

Аз пак да попитам: Кажете ми за това ембриолепило. Знам, че е различно от РВМС, но не знам дали често го прилагат при трансфер в клиниката. Лекарят ли преценява или ние можем да си го искаме?

Доктора преценява да ли се налага лепило или не!На мен също нищо не ми казаха за лепило,ще видим на трансфера!
То хубаво, но все пак нали се плаща! Значи все пак трябва да се коментира предварително, а не да чакам направо на трансфера...

# 22
  • София
  • Мнения: 23 165
лепилото се слага на 2 ден след пункцията.
слагали са ми няколко пъти, не съм плащала за него.
naskomimi, ако толкова искаш лепило настоявай си.

# 23
  • Мнения: 819
Запис и от мен!
Успех на всички момичета, които са в ход и в очакване, на останалите - хубави слънчеви морски дни и на есен към положителния тест!  Hug

Аз пак да попитам: Кажете ми за това ембриолепило. Знам, че е различно от РВМС, но не знам дали често го прилагат при трансфер в клиниката. Лекарят ли преценява или ние можем да си го искаме?

Доктора преценява да ли се налага лепило или не!На мен също нищо не ми казаха за лепило,ще видим на трансфера!
То хубаво, но все пак нали се плаща! Значи все пак трябва да се коментира предварително, а не да чакам направо на трансфера...
Да плаща се 50 лв е лепилото,аз си взех от регистратурата книжка в която има ценоразпис.А и преди трансфера се контактува с ембриолозите,а не с доктора,а те незнаят какво доктора ще прецени за лепилото!

# 24
  • Мнения: 3 406
Успех момичета     bouquet

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 702
лепилото се слага на 2 ден след пункцията.
слагали са ми няколко пъти, не съм плащала за него.
naskomimi, ако толкова искаш лепило настоявай си.

Аз вече съвсем се обърках с РВМС-то и лепилото. Нали РВМС се слагаше два дни след пункция, а лепилото по време на самия трансфер?  newsm78

# 26
  • София
  • Мнения: 16 691
Запис

# 27
  • Мнения: 11 479
Кой беше чакал час и половина, и се изнервил от това - да му кажа, че всъщност това е нормално за клиниката. Чакала съм и по 4, и по 5 часа. Фокусирай се върху крайния резултат.

# 28
  • София
  • Мнения: 910
Благодаря за темата!  bouquet
Моля те Господи,  бебедари всички борбени и изстрадали щастието да бъдат майки момичета  в тази тема! Praynig

Честита рожба,д-р Шефкетова!  bouquet  bouquet  bouquet Бъдете живи и здрави!   

Последна редакция: вт, 07 юли 2015, 22:31 от stefa

# 29
  • Мнения: X
Neji,успех.           

Общи условия

Активация на акаунт