90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 306

  • 30 437
  • 712
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 432
Илианка, минавам да ти благодаря за подсещането с доматената супа. Направо си облизах пръстите, беше по-вкусно и от месо, и от всичко, което съм ял напоследък в белтъчини.


Моята не е студена, а топла, песто от босилек добавих и зехтин екстравърждин, такива аромати се понесоха. Препоръчвам я на всички, които си падат по свежи лятни супи. 1 кг домати на ренде, маха се люспата, 1 глава лук на ситно нарязана и това ври 10 мин, пасира се. Поле се овкусява със сол и зехтин 2-3 с.л., някакви зелени пресни билки, ако имате под ръка и оставяте да къкри още 10 минути. После се добавя сиренето по 100 г на порция примерно и бон апетииии.   chef  Hug

Иначе пак отбелязвам - 400 гр, най-вероятно заради плуването вчера. И ви пожелавам лека нощ, че най-накрая се добрах до леглото.  #Crazy

# 46
  • Мнения: 969
izgariashtataОт два месеца не съм правила воден защото от същото време вечерите са ми  само плодове и зеленчуци и определено ще стане много олекотено и пречистващо, ако прибавя и воден. Mr. Green
Ако се храниш нормално обаче  е хубаво да си направиш воден освен ако не те мъчи много този ден ,ако ти е труден за издържане просто го замести с плодов ден на краставици и дини ефекта ще наподоби водния на 90 процента според мен с тая разлика че храносмиланелната система няма да почине, но не е болка за умиране.
От към свалени килограми съм по добре дори от самата диета, но на всяко кило прибавям ядки за около 5 дни поне .за да не стане беля. Липсата на воден въобще не ми се отразява. Peace

# 47
  • Мнения: 162
Привет фиданковци. Да се похваля и аз със страхотен резултат - 0,900кг. след плодов моно ден.
Много съм доволна, следващия плодов ще пробвам с череши, след тях също имам добри резултати.
Благодаря за забележката, другия път ще гледам да хапна повече плодове, но просто напоследък ми е толкова топло, че даже и не се сещам за храна, пия вода в несвяст и това си е.

Да кажа и аз моето мнение за водните дни. През първата врътка направих само първия воден, не можах да издържа, защото ежедневието ми е изключително активно, припаднах вечерта вкъщи и си казах, че това изобщо не е за мен. Та успях да сваля почти 20кг. с огромни порции и без водни дни. Сега на тази врътка също до сега не съм правила водни и не ми се рискува, а резултатите мисля, че са добри, за около 45 дни - минус 12кг. до сега. И все пак всеки сам преценя за себе си, не ангажирам никого с мнението си.

Днес белтъчен:
з - пропусната (само кафе)
о - запечени тиквички с гъби и кашкавал
в - салата и малко сирене

# 48
  • Targovishte
  • Мнения: 5 263
 Shocked #Crazy #Crazy #Crazy Shocked

 Shocked #Crazy #Crazy #Crazy Shocked

# 49
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Драстиии от меннн,
Така е Курдов, днес е моррр, в Русету в 9 ч. беше 32°  #Crazy
Плодчетата днес вървят кат песен...  Laughing
Досега банани, диня, малини, остават кайсии, бадеми, нектарини...ама целият  плодзеленчук съм изкупила май  Mr. Green
Васко, супата изглежда н-е-в-е-р-о-я-т-н-о!   Crazy
Прохладен ден на всичкии!  Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 28 761
Ехееее не се оплаквайте от жега, аз се връщам от работа на терен, днес броим щръклетата....добре са по две по три в гнездо Simple Smile
Сега ще хапна че цял ден не съм яла и до тук съм изпила литър вода и после скок в банята....много ми се спи Wink

# 51
  • Мнения: 2 107
Курдов,  smile3532  Nature Sunny rotfImao

# 52
  • Габрово
  • Мнения: 582
Добър ден! Hug
Да не си помислите,че сутринта съм пропуснала събуждането с топли и студени кафета,нееее.Всичко видях и се посмях както всеки ден.
Днес си направих една манджа,не мога я повтори,защото слагах каквото ми падна.Уж щеше да е салата с киноа,елда и амарант,а то си направих яхния,пак от тях,но с тиквичка,морков,лук,чесън ,домати и подправки.Много вкусна стана.Съжалих,че не се сетих да сложа и 3-4 маслинки.Обаче съм гладна вече,а е още 15,30...
Васко,супата ти изглежда много апетитна,аз добавям чесън,ако искаш пробвай следващия път да сложиш малко.И аз я предпочитам топла,но може и студена да се хапва,във въглехидратен добавям фиде,а иначе си я правя неутрална ,само с босилек и магданоз,чесън....много обичам.
Курдов,ей така ми идваше миналата седмица да крещя от жега,но днес тук е 20 градуса.Даже сутринта си пих кафето облечена с жилетка-ми 15 градуса и вятър,на балкона,хладничко ми беше.
Ирина Александрова,страхотен резултат,но и аз мисля,че малко плодове си хапнала.Опитай да ги увеличиш.
За всички много  HugПосле пак ще ви нагледам,да знаете Wink

# 53
  • Мнения: X
Само диня за плодов ден добре ли е ?

# 54
  • Мнения: 54
Аз се пресъединявам към вас  Hug Hug

До вчера бях на Точковата диета, но не ми се отразява добре ..  ooooh!

# 55
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Само диня за плодов ден добре ли е ?

Сигурно е ок, щом ще издържиш. Макар че то вода основно, с маалко фруктоза.  Peace
Аз не бих могла.  Mr. Green
Добре дошла footballgirl!  Hug

# 56
  • Мнения: 1 623
Благодаря на всички за съветите. Аз нямам проблем с направата на воден, до сега винаги съм правила, просто този месец не се усетих как са минали дните. Уж правих воден на 2 Юли, но вечерта майка ми имаше РД и ядох шопска салата.
Тамара, аз се чудя на водните най-вече заради тренировките. Напоследък и аз хапвам много салати за вечеря и плодове.
Васко, супата изглежда божествено. Ще я пробвам още утре.

# 57
  • Мнения: 969
izgariashtataАко хапваш плодово зеленчукови вечери често не прави воден особено и с тренировките ако си редовна.Аз така се изнасилих в началото  и накрая не можех да тренирам -една седмица ми беше нужна да се оправя в никакъв случай недей  си причинява това!!!
Файдата от 1 то кило дето ще свалиш за 1 ден глад ще ти излезе през носа после като заприпадаш и цяла седмица не можеш да тренираш  ,дето тая седмица и повече от килограм може да смъкнеш само с плодови вечери и тренировките. Hug Hug Hug

# 58
  • Targovishte
  • Мнения: 5 263
Ехо банда   bouquet

Оживях. След близо два часа на терен, както казва Мими  Hug, на открито, на асфалт, да чакам всички депутати да се изкажат, да похвалят всеки своето правителство колко много е спомогнало да се построи сградата и още и още... По едно време имах чувството че ще припадна. НО иначе наистина предпочитам лятото пред студа.

Откриването на сградата завърши с коктейл  Embarassed Така че на обяд хапнах различни хапки, като старателно се ограничих до месо и млечни  Embarassed Количеството си беше нюню, така че се надявам да няма големи наказания  Praynig Предвидените за обяд филенца останаха за вечеря като им добавих и краставици на разсол.
Лошото е че правя втори ден изцяло на белтъци ooooh! Мисля че не е добре, дори и да съм в почивка  newsm78
Затова поръчах на МЖ и в момента вкъщи се готви доматената супа с фиде на Илиана  Hug

Васе  Peace и твоята супа изглежда супер, ще се пробва в най-скоро време  Naughty

Жармен   bouquet динята си е ок за плодов, но няма да те засити, ще си озверяла вечерта. А и не без значение и постояното пишкане и киснене във WC. Ти си преценяваш.

footballgirl    bouquet Добре дошла! Успех!

ЗАНАТА, МИМИ и на всичките фиданки  Hug Hug Hug

# 59
  • Мнения: 775
Хубава вечер от мен, банда  Simple Smile

След дълъггг и горещ ден дойде най-приятното-почивката  Hug
Закуската беше фреш, обядът-картофи соте със салата, а вечерята - зелен боб и салата  Simple Smile

Много съм сита, даже ми е тежко.

Жармен, по-добре не карай само на диня, добави друг плод към менюто  Party

footballgirl, добре дошла при нас и дано режимът ти мине леко  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт