Професионални серии за коса - тема 83

  • 99 144
  • 757
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 767
Много непрофесионална политика на Олаплекс България,разсмя ме това с последствията.. Grinning
Искам да ви попитам,с какво си миете косите след употребата на кокосово масло?Не знам къде бъркам,но вече два пъти след като го ползвам,косата ми е твърда и разхвърчана.Аз се намазвам обилно вечер и сутрин се измивам с loreal shine blond,даже днес повторих,след това слагам малко от маската на мароканойл за тънка коса и все кофти резултат и това е...Помагайте Rolling Eyes

# 451
  • Мнения: 3 027
Много непрофесионална политика на Олаплекс България,разсмя ме това с последствията.. Grinning
Искам да ви попитам,с какво си миете косите след употребата на кокосово масло?Не знам къде бъркам,но вече два пъти след като го ползвам,косата ми е твърда и разхвърчана.Аз се намазвам обилно вечер и сутрин се измивам с loreal shine blond,даже днес повторих,след това слагам малко от маската на мароканойл за тънка коса и все кофти резултат и това е...Помагайте Rolling Eyes
И аз го използвам вече два пъти, но и двата резултата е страхотен.Също намазвам обилно ( в краищата попива, но корена стои мазен) Отмивам го с http://www.zlatnaribka.com/aphogee/shampoan-za-dalboka-hidratats … sa-aphogee-473-ml който си ползвам за момента, само че с два пъти. Утре ми предстои изветляване, а тъкмо живна, дано не я съсипя пак  #Crazy

# 452
  • Мнения: X
Момичета  Hug
Да ви похваля новата ми любов  Heart Eyes KeraCare Natural Textures Leave In Conditioner - балсам без отмиване, на който попаднах чрез размяна с любима съфорумка  Hug Heart Eyes
Страхотен - оставя кадифено усещане по косата,прави я уникално мека и приятна на допир,няма капчица сухота или усещане за утежняване  Crazy Никога не ми се е случвало моята суха коса да се изплъзва от ластика,но сега е толкова добре хидратирана и жива,че се случва постоянно  Heart Eyes
Съчетавам с кремче за къдрици и косата ми става идеална  Party , много, много ми харесва,препоръчвам ви го с две ръце  Flutter

# 453
  • Мнения: 1 670
Най-сетне се реших и поръчах Олаплекс(15мл от №1 и по 30мл. от №2 и 3). Нямам търпения да видя какви ще ги сътворя непрофесионално  Mr. Green
Мисля, че е идеалният момент да се потъмня до ниво 8-9, остава да се реша какъв да е цвета, за да не стана зеленикава.... Thinking Идеи? Мисля съм показвала цвета си, много светло, ниво 11
Моля някой минал през това да сподели! Гледам 88/0 на Колестон, много ми харесва на каталога, но реалността не винахи е толкова перфектна  Mr. Green

# 454
  • Мнения: 1 304
Жани, и аз тази серия отдавна заглеждам, и все отминавах,чудесно че е със старохтни отзиви и в ревюто, ще поръчам и аз Heart Eyes Laughing Laughing И цената на продуткитите са страхотни Simple Smile
И този шампоан с чудесни отзиви за цената си, а е сравнявам с подобно действие  като на Редкен алл софт Grinning
http://www.lookfantastic.com/keracare-hydrating-detangling-shampoo/10305829.html

# 455
  • Мнения: X
Дани , уникален е балсама,честно  Crazy , за цената си е повече от перфектен , много по-скъпи продукти не са ми се отразявали така  Blush
На марката имам есенциалните масла - писала съм и друг път - също страхотни , с уникален аромат  Heart Eyes
Най-вероятно и шампоана ще е хубав.
Като каза за Редкен All soft - да похваля спрейчето от серията - много добре ми се отразява също  Crazy

# 456
  • Мнения: 785
Патенце, има коси, на които кокосовото масло им идва много тежко. Може и твоята да се окаже такава. Това обикновено са коси, които "не носят" на натрупвания от силикони, поликвати и др. /не е задължително обаче/. Моята коса е точно от този капризен тип. Даже и добре да отмия кокосовото масло и след измиване косата да е чудесна, на следващия ден задължително е ужасно клепнала. Бях чела, че при такива коси се препоръчва кокосовото масло да се смесва с друго по-леко масло като слънчогледово или маслиново /тези двете именно защото имат подобно на кокосовото масло свойство да "попиват" в косъма, а не само да образуват филм на повърхността му както останалите масла/. Нанасяй маслата само на суха коса и гледай да не прекаляваш с количеството. За по-добър резултат обвивай косата със затоплена кърпа. Така от топлината маслата ще проникнат по-добре под кутикулата на косъма и ще го защитят максимално при измиване Peace

Жани, можеш ли да снимаш състава на балсамчето Hug По всяка вероятност ще има доста силикончета, но тайничко си се надявам, че може и да изкарам късмет Mr. Green  И ако може да разкажеш повече за тези есенциални масла Hug Изцяло чисти масла ли са или са порядъчно объркани с минерално масло и силикони? Laughing

# 457
  • Мнения: 3 027
Момичета  Hug
Да ви похваля новата ми любов  Heart Eyes KeraCare Natural Textures Leave In Conditioner - балсам без отмиване, на който попаднах чрез размяна с любима съфорумка  Hug Heart Eyes
Страхотен - оставя кадифено усещане по косата,прави я уникално мека и приятна на допир,няма капчица сухота или усещане за утежняване  Crazy Никога не ми се е случвало моята суха коса да се изплъзва от ластика,но сега е толкова добре хидратирана и жива,че се случва постоянно  Heart Eyes
Съчетавам с кремче за къдрици и косата ми става идеална  Party , много, много ми харесва,препоръчвам ви го с две ръце  Flutter
Има ли го в БГ сайт, че аз с чуждите съм скарана....
Ако не, може ли ако някой поръчва да вземе и на мен   bouquet

# 458
  • Мнения: 767
Белисима,благодаря за отговора.Ще пробвам следващия път с по-малко количество  смесено със зехтин.
JLo откъде поръча Олаплекс и аз му се каня,но до следващото ми боядисване има още месец и дотогава ще събирам инфо...

# 459
  • Мнения: 1 670
EBay  Peace
Интерсно ми е ще има ли ефект. Глеам снимки и клипчета...снимките преди все са някакви кошници снимани  Joy явно за по-голчм УАУ ефект у зрителя  hahaha

Последна редакция: нд, 26 юли 2015, 13:52 от JLo

# 460
  • Мнения: X
Бел  Hug
Съставът на балсама :
Скрит текст:
Aqua/Water/EAU, Cetyl Alcohol, Phyllanthus Emblica (Amla) Extract, Acacia Concinna (Shikakai) Fruit Extract, Argania Spinosa Kernel Oil, Crambe Abyssinica Seed Oil, Phytosterols, Betaine, Citric Acid, Behentrimonium Methosulfate, Cetearyl Alcohol, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Cemellia Oleifera Leaf Extract, Propylene Glycol, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Extract, Saccharum Officinarum (Sugar Cane) Stalk Extract, Potassium Sorbate, Diazolidinyl Urea, Iodopropynyl Butylcarbamate, Dimethyl Stearamine, Fragrance/Parfum, Benzyl Benzoate, Limonene, Linalool, Alpha Isomethyl Ionone.

Съставът на маслата :
Скрит текст:
Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Arachis Hypogaea (Peanut) Oil, Rcinus Communis (Castor) Seed Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Fragrance/Parfum, T-Butyl Hydroquinone, Coumarin, Lilial.
- имат страхотен,уникален аромат на кокос  Crazy
Ползвах ги в началото като финиш , но не ми допадат - леко утежняват и омазняват. Добавени към маслените маски /въпросните на Керакеър слагам само по дължините/ косата е като гланцирана - добре хидратирана,с много блясък  Heart Eyes

El_83 , няма ги в Бг сайтовете  Peace

# 461
  • Мнения: 767
Не се сдържах,уж само щях да гледам ,а си поръчах и аз olaplex  ooooh!
Връщам се да чета как се ползва....

# 462
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Здравейте, красавици Hug
Аз бях без компютър дълго време и съм пропуснала цяла тема ooooh! но отивам да чета и да наваксам.
При мен няма нищо ново около продуктите ми за коса - ползвам Медисютикълс - подхранващи ш-н и балсам, действат ми добре, но ги редувам с Алтерна Рипеър и Алтерна бамбук за обем; отделно, след всяко измиване ползвам стимуланта за скалп на ДМО, но е рано за отзиви, освен че не омазнява, не утежнява и силно се надявам да има положителен ефект в бъдеще Wink. Преди излизане задължително слагам от СС крема на Керастаз Peace

# 463
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 188
Здравейте Simple Smile Нова съм в темата.Иска ми се да почна с професионална серия-шампоан,балсам и маска.Моля за съвет,с коя е по подходящо да почна.Косата в момента(след морето),стана по-суха,преди месец и обезцветяване.Благодаря!

# 464
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 188
Косата ми е нормална(не е гъста,нито рядка),но суха.Мене това ме интересува с кой продукт да почна от професионалните серии?До момента съм ползвала Vichy и другите обикновенни шампоани.Мисля да поръчам от рибката,че с чуждестранните сайтове много не ми е ясно.

Общи условия

Активация на акаунт