Дългото чакане след трансфера-39

  • 75 627
  • 779
  •   1
Отговори
# 750
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Bgrosa  Hug ! Стискам палци въпреки всичко да ни зарадваш  !
Вие с SDA кога мислите да почнете да тествате?

Аз съм ден след вас на двудневни, но мисля в четвъртък да открия сезона на тестовете и ще тествам през 2 дена докато дойде 12, която ми е тест дата .

# 751
  • Мнения: 43
Мерси момичета. Опитвам се да мисля и да бъда позитивна. То все ще стане, нали. Рано или късно! Simple Smile
 Ами кръв трябва да давам в събота, но не съм от търпеливите. И за това мисля да тествам в четвъртък. Тогава ще съм 8 дни след 3-дневен трансфер и би трябвало резултата да е верен.
Дадоха ми от болницата BB тест, мисля че е от най-чувствителните...



# 752
  • София
  • Мнения: 10 642
Мерси момичета. Опитвам се да мисля и да бъда позитивна. То все ще стане, нали. Рано или късно! Simple Smile
 Ами кръв трябва да давам в събота, но не съм от търпеливите. И за това мисля да тествам в четвъртък. Тогава ще съм 8 дни след 3-дневен трансфер и би трябвало резултата да е верен.
Дадоха ми от болницата BB тест, мисля че е от най-чувствителните...





За тридневни ембриони най-рано на 11 ден се прави кръвен тест. 8 ден е рано. то за 5 дневните най-рано на 9 ден се тества

# 753
  • Мнения: 212
Bgrosa  Hug ! Стискам палци въпреки всичко да ни зарадваш  !
Вие с SDA кога мислите да почнете да тествате?

Аз съм ден след вас на двудневни, но мисля в четвъртък да открия сезона на тестовете и ще тествам през 2 дена докато дойде 12, която ми е тест дата .
Аз ще правя кръвен на 5 сутринта както ми казаха и на 9 уринарен ББ тест който е най-чувствителен и е специално за инвитро.Да моят трансфер беше на 26.08 но при мен няма нищо жълто нищо червено.А имам само придръпвания и болки в кръстс и гърдите още от самото начало особено след пункцията.

# 754
  • Мнения: 1 416
и на 6 ден кръвен тест ще покаже,но просто стойността ще е много ниска

# 755
  • Мнения: 212
и на 6 ден кръвен тест ще покаже,но просто стойността ще е много ниска

Аз съм с трансфер на 2 ембриона на 5 ден би трябвало да покаже ако е станало надявам се

# 756
  • Мнения: 43
и на 6 ден кръвен тест ще покаже,но просто стойността ще е много ниска

И аз така съм чувала,...
то има и момичета които тестват с урина на 10-и ден след овулация/ пункция и им показва, .. И аз съм се изкушавала, но при мен е показвало най-рано на 11.ден..

# 757
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Аз понеже няма да правя кръвен, ще си правя пикливи.
Успех на всички желая !

# 758
  • Мнения: 43
Аз понеже няма да правя кръвен, ще си правя пикливи.
Успех на всички желая !

  Mr. Green пикливи  Joy и аз така. Ще ида на кръвен ако видя повече от една чертичка.
Успех и на теб!

# 759
  • Мнения: 1 416
При пикливите тестове обаче може да има изненади.Има случаи при които и на 14 ден показва отрицателен тест,а всъщност жената си е бременна.Моя съвет е да си правите кръвен тест на 10-12ден ако е + си направете пиклив за спомен.Аз така бих направила.Дай боже скоро да се похваля Peace

# 760
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Keylla така е, но при мен изобщо не се практикуват кръвни тестове. Ако имаш положителен тест след 6 седмици си на преглед в клиниката.

# 761
  • Мнения: 1 205
6 седмици ми се виждат много...
Редно е да се установи, че сакчето е където му е мястото, след 6 седмици + 5 когато реално разбираш добрата новина си е доста късно Thinking
А ако имаш нужда от нова/допълнителна терапия? Спиране на утрогестан примерно? Или прием на хепаринов препарат? Незнам, но за мен след инвитро е несериозно от страна на клиниката.

# 762
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Прогестерона ще го спра още преди теста, изписан ми е з 14 от трансфера, а теста ми на 16 ден от трансфера.
Хепаринови препарати няма как да ми назначат защото не се практикува тук, и не съответно не са ми изследвали.
Според мен искат да избегнат всички рискови периоди и да не се престарават с прегелдите.
Аз обаче ще отида на друго място като влезна в 9 седмица надявам се, ако стигнем до там.
Не живея в бг  Peace

# 763
  • Мнения: 1 416
Keylla така е, но при мен изобщо не се практикуват кръвни тестове. Ако имаш положителен тест след 6 седмици си на преглед в клиниката.
Подозирам че си в Англия-там така процедират и е ужасно.Ако има извън маточна бременност какво правиме-чакаме да се пръсне тръбата.....Моя съвет е да си направиш пикливия тест на 14 ден и ако е положителен-пожелавам ти го,да отидеш веднага на лекар дори и да си платиш на часно.Прогестерона ако е утрогестан не го спирай

# 764
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Не съм  в Англия, но тези практики са на много места.
Аз на частно ще мога да отида най рано в 9 седмица за ехограф по рано не те приемат просто.
Ако е извънматочна ще имаш болки и ще се обурнеш към спешно гинекологично отделение.
Не съм на утрогестан, но е прогестеронов препарат и ми е изписан само за 14 дни тоест няма как да го продължа след това.

Общи условия

Активация на акаунт