защо не пробваме да изрусим космите с кислородна вода

  • 14 203
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Същото важи и за мустака, ако имате много малко става - иначе си е все същото - рус или черен гъстия мустака си личи.
Засукан коцкарски с малко гел е фЙешън, чувам Laughing

# 16
  • Мнения: 521
offtopic
Я,две черешки в една тема Joy
е вече не.
ами хубаво значи по-безопасно е обезцветяващия крем Party

# 17
Наистина космите стават рижави, когато са изрусени с кислородна вода. Не го знам от личен опит, но имам позната,която изсветлява по този начин мъха над устната си, и повярвайте ми не е много естетично, да не кажа дори доста отблъскващо. Първо, цветът им е риж и второ, когато ги остави известно време без да ги третира, те порастват и се показват тъмните корени/доста неприятна гледка/. Може би за други части на тялото, като ръцете/примерът на zvanche/, е подходящо, но за лицето напълно изключено според мен.

# 18
  • Мнения: 1 381
ще използвам темата да ви питам за т.нар "слънчеви мустаци" или по-скора аз така им казвам. Та те са нещо като много ситни лунички, който имам чувството че се образуват на мястото на отскубнатите косъмчета. И реално седи като мустак. На мен ми се появяват такива лятото и много почват да си личат като ми избледнее тена. Само да ви кажа, че целогодишна ползвам кремове със защите фактор, заради сколността ми към лунички, но това с мустака ми идва в повече. Тези по носа и бузите ги преживях- даже вече ги намирам за секси.

# 19
  • Мнения: 521
ами научих една маска против лунички и петна:сок от пъпеш+семките му се нанася на лицето и стои докато изсъхне.казват че била мн хубава

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Аз съм си изсветлявала мъха над горната усна преди години с Блондор. Не са ставали рижави, но неприятната гледка е когато не се третират на време и от долу израстнат тъмните корени. Грозна гледка в дискотека, на лумицентно осветление. Mr. Green
Резултат след 4 - 5 годишно изсветляване е, че мъха над горната ми устна стана гора. Мъха премахнах с електроепилация, първия път козметичката се хвана за главата, толкова гъсти и тънки косъмчета не беше махала. 

# 21
  • Мнения: 1 381
......Грозна гледка в дискотека, на лумицентно осветление..........
Мали не се бях сещала за този ефект. Сигурно е доста ужасно

# 22
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Това са глупости. Този метод и др. подобни са ги ползвали в нач. на мин. век.
Пък и аз докато седна да бъркам разните му химии, да престоявам с тях, че на всичкото отгоре и да си горя пръстите, по добре да се ощавя с епилатора или още по-добре при козметичката. Laughing
Лягаш, оправят те Sunglasses, плащаш и си заминаваш доволна и гладка.
Освен това, понякога ефектът от изрусяването на, да кажем мустаци, е меко казано потресаващ. Shocked

# 23
  • Мнения: 5 317
В пубертета съм пробвала да се изрусявам  с кислородна вода,но си спомням,че нямаше ефект.

# 24
Аз съм си изрусявала космите по ръцете с кислородна вода и амоняк.Смесвам една трета от водата с една равна лъжичка амоняк и се мажа-заставам на слънце обаче и до една минута идва резултата-повтарям два три пъти защото бързо изсъхва,после измивам и мажа с Abricort-мехлем ако има зачервяване или сърбеж,но това е много индивидуално.

# 25
  • Мнения: X
В пубертета съм пробвала да се изрусявам  с кислородна вода,но си спомням,че нямаше ефект.
И аз, и освен това ставаха не руси,а рижави и като набодат отдолу корените....Голям ужас...По добре да ги махам,щото и кожата ми изгаряше,ако прекалявах с упорството...

# 26
  • Мнения: 3 010
Пробвала съм с перхидрол, амоняк и крем за бръснене. Става, но трудно космите побеляват. по- скоро стават рижи. Съотношението е на око, но внимавайте, защото няколко пъти съм ставала на мехури - изгорено  Twisted Evil . Правила съм си ръцете и горната устна.

# 27
И аз съм пробвала с перхидрол и амоняк за мъха над горната устна. Не стана риж, може би защтото е светъл, но самата кожа стана по-светла от останалата част на лицето и трябваше да ходя задължително с един тон козметика за да се изравни цвета, иначе се забелязваше отдалече и естествено привличаше вниманието точно върху мъха.

# 28
не става -проли4ам на златокоска само че по ръцете:(

# 29
  • Мнения: 258
аз съм пробвала с кислородна вода,но ефекта не е особено голям Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт